Sluiten1 - 48 van 1208 resultaten
Jacob Jan Coenraad Spohler, Amsterdam 1837-1922 Amsterdam, Hollands rivierlandschap met veerpont en figuren bij Overschie, olieverf op doek, 44 x 67 cm., provenance particuliere collectie/notarishuis Arnhem 2015/Cooling Galleries Engeland, jaren 50
€ 1.600
2 Antieke deels verguld bronzen Empire kandelaars i.v.v. trompetten gedragen door kindjes, h.30 cm.
€ 1.000
Petrus Gerardus Vertin, Den Haag 1819-1893 Den Haag, Hollands grachtje en groentestal, olieverf op paneel 23,4 x 29,2 cm., provenance: particuliere collectie/Kunsthandel Simonis & Buunk
€ 2.400
Antiek mahoniehouten Empire luierkabinet, geflankeerd door twee zwart met gouden zuilen en afgewerkt met koperen beslag, 19e eeuw, h.156 x b.103 x d.51 cm.
€ 500
M.O.L. Loosdrecht, koop van 3 ronde schalen, diam.24 cm., 3 ronde schalen, diam.20 cm. en 2 rechthoekige schalen
€ 900
Johannes Keeman sr., Dordrecht 1764-1811, 2e gehalte zilveren 12-delig bestek in antieke mahoniehouten Empire bestekkist aangevuld met klein bestek bestaande uit 11 lepels, 8 vorken en aangevuld met divers ander klein bestek, Amsterdam, 18e eeuw, zilver gewicht 2668 gram
€ 1.500
Johannes Pieter van Wisselingh, Amersfoort 1812-1899 Utrecht, Visser in bosrijke omgeving en Rustende personen en schaapsherder in bosrijke omgeving, olieverf op paneel, pendant, 32 x 29 cm.
€ 1.200
Gerrit Hendrik Göbell, Raalte 1786-1833 Deventer, Landschap met huis en reizend gezelschap met hondenkar, gedateerd 1829, olieverf op doek, 40 x 50 cm.
€ 1.100
18 Kt. geelgouden Rolex, Oyster Perpetual, Datejust damespolshorloge, totaalgewicht 75,2 gram.
€ 3.000
6 Blauw/wit met bloemenmanden en berglandschappen gedecoreerde Chinees porseleinen borden, Kangxi-periode, 27,5 cm.
€ 600
Volkswagen Camper California (ó) ocean 2.0 110 kW / 150 pk TDI EUó WB 3OO0 MM 7 versn. DSG, lndium grey metallic, b.j.11-12-2019, km.50.693, zonnepaneel L54 Watt incl. Donge, Omvormer NDS SP 1500 watt onder r.stoel. LET OP AFWIJKEND OPGELD VAN 12% i.p.v. 29%
€ 55.000
Cornelis Christiaan Dommersen (Dommershuijzen), Utrecht 1842-1928 Den Haag, , Utrecht 1842-1928 Den Haag, Zeilschip op woeste zee met op de achtergrond een stad, olieverf op paneel, 13 x 9,5 cm.
€ 450
6 Blauw/wit gedecoreerde Chinees porseleinen papbordjes, diam. 16 cm.
€ 170
Sal Meijer, Amsterdam 1877-1965 Blaricum, Winters stadsgezicht Amsterdam, vermoedelijk de Prinsengracht, olieverf op paneel, 27 x 34 cm.
€ 2.200
Antieke tafel aardglobe naar de nieuwe bronnen bewerkt door W.J. Geerling, h.40 cm.
€ 800
Eugenius Antonius Maria (Eugène) Brands, Amsterdam 1913-2002 Amsterdam, Vogel in landschap, olieverf op papier, gesign. en gedateerd 11'59, getiteld en gedateerd op achterzijde papier, 43,5 x 50 cm., provenance particuliere collectie/aangeschaft 1988, Sotheby's
€ 1.900
14 Kt. geelgouden Pontiac polshorloge, totaalgewicht 56,5 gram.
€ 1.300
Johannes Hermanus Barend Koekkoek, Amsterdam 1840-1912 Hilversum, Vissers bij de Zuiderzee, olieverf op doek, 65 x 44 cm., provenance particuliere collectie/ Simonis en Buunk kunsthandel
€ 1.300
Jan Jacob Matthijs Damschröder (Damschreuder), Amsterdam 1825-1905 Velsen, Marketentster nabij het slachtveld, olieverf op doek, 46 x 36,5 cm.
€ 600
Marie Alexandre Jacques (Marius) Bauer, Den Haag 1867-1932 Amsterdam, Feestdag aan de Ganges, ets, gedateerd 1910 handgesigneerd en nr.60, 72 x 62 cm.
€ 380
Marie Alexandre Jacques (Marius) Bauer, Den Haag 1867-1932 Amsterdam, Aan de Ganges, handgesigneerd ets, 1898, nr.34, 72 x 60 cm.
€ 2.600
Koopje van 2 uit haar vervaardigde horlogekettingen w.o. met goud versierd en een stempel
€ 220
Daum France, "Esprit de Vent" Glazen sculptuur van een rennend paard rustend op een bronzen voetstuk met plaquette, in originele verpakking met certificaat, limited edition, genummerd 43/100, h.32 cm.
€ 900
José Frappa, Saint-Étienne, Frankrijk 1854-1904 Parijs, Frankrijk, La Belle hôtelière , olieverf op doek, 70 x 53 cm., provenance particuliere collectie/aangekocht Galerie Molen van Orden, Apeldoorn
€ 1.600
Onb.meester, 6 ovale portretminiaturen m.b.t. familie van Meurs, familie Rijsoort, familie Hordijk, familie de Vos en familie Walpot, pasteltekeningen, 13 x 10 cm. of 20,5 x 16,5 cm.
€ 1.000
Met diverse houtsoorten ingelegde palissanderhouten cilinder speeldoos met 8 melodieën
€ 1.300
Vestzakhorloge in 18 kt. gouden kast met 14 kt. gouden horlogeketting, 24,9 gram
€ 500
Opengewerkte goudkleurige Louis Quinze-stijl sidetable afgedekt met witmarmeren blad, h.87 x L.222 x d.39 cm.
€ 400
2e Gehalte zilveren lakzegelstempel i.v.v. borstbeeld van Michiel de Ruyter met gravering, 1e prijs zeilwedstrijd ABC klasse 6 juli 1907, 160 gram
€ 220
2 Blauw/wit Chinees porseleinen borden, diam.23 cm.
€ 190
2 Blauw/wit met vogels gedecoreerde Chinees porseleinen borden, diam.26 cm.
€ 95
Lalique France, Coupe Serpentine, kristallen schaal met motief van slangen, diam.38 cm. in originele opbergdoos.
€ 500
Wouter Verschuur jr., Paard met hond en pluimvee voor de stal, olieverf op paneel, 46 x 34 cm.
€ 750
1e Gehalte zilveren 4-delig koffie/theeservies, Heideberg, totaal 17,31 gram
€ 950
Terracotta beeld van twee engeltjes met hond, h.50 x b.45 x d.23 cm.
€ 360
'Lucebert' alias van Lubertus Jacobus Swaanswijk, Amsterdam 1924-1994 Alkmaar, Zonder titel, gemengde techniek op papier, gedateerd 1973, 65 x 100 cm., provenance particuliere collectie/aangeschaft Galerie Espace 1988, Fl. 6500,00
€ 2.400
Salvador Dali, Figueras (Spanje) 1904-1989 Figueras (Spanje), Tristan et Iseult, nr. 11/125, hand gesigneerde droge naald ets in kleur, 45,5 x 32,5 cm.
€ 300
Handgeknoopt Perzisch fijngeknoopt wol met zijden vloerkleed met florale motieven, 310 x 243 cm.
€ 475
Onb.meester, Familie portretten m.b.t. op de familie Staets Vriezendorp, familie van Rijsoort, familie van Hordijk, olieverf op paneel, 26 x 26 cm. en diam.15 cm.
€ 1.600
Witte hoogglans Yahama piano met bijpassende pianokruk, h.109 x b.148 x d.53 cm.
€ 1.100
Toegeschreven aan Hubertus (Huib) van Hove, Den Haag 1814-1865 Antwerpen, Interieur met twee dames en een huishoudster, olieverf op doek, 76 x 64 cm. of 100 x 111,5 cm. (inclusief lijst), provenance particuliere collectie/Koninklijk Museum voor Schone Kunsten Antwerpen, 1937
€ 1.200
Johannes Anthonie Balthasar Stroebel, Den Haag 1821-1905 Leiden, Openbare verkoping, olieverf op paneel 26,5 x 20,5 cm., provenance particuliere collectie/Notarishuis Arnhem 2014
€ 1.100
M.O.L. Loosdrecht, met bloemen en vogels gedecoreerd porseleinen bord, diam.25 cm.
€ 150
€ 120
William Garland, 1813-1882, Exterieur met spelende kinderen, maroefle, gedateerd 1861, 63 x 53 cm.
€ 380
2e Gehalte zilveren bruidsbeker gedragen door een edelman afneembaar met los onderstel, h.37 cm., 1086 gram
€ 1.000
Henriëtta Christina Winkelaar-Temminck, Den Haag 1813-1886 Den Haag, "De Liefdesbrief", olieverf op paneel, 54 x 45 cm.
€ 475
2e Gehalte zilveren mokkaketel met suikerbak, totaal 676 gram
€ 280