Sluiten481 - 528 van 690 resultaten
Antiek portretminiatuur met de voorstelling van Beatrice Di'Este (Leonard Davinci) met een tekst meegebracht uit het Louvre, oktobern1931, 8 x 6 cm.
Startbod: € 200
Start op 16-09-2024
Startbod: € 380
Start op 16-09-2024
Koop diverse antieke gravures w.o. veel portretten
Startbod: € 75
Start op 16-09-2024
M.O.L., Loosdrechts porseleinen bord, diam.25 cm.
Startbod: € 60
Start op 16-09-2024
Startbod: € 60
Start op 16-09-2024
Startbod: € 25
Start op 16-09-2024
Antiek Schildpad theekistje op bolpootjes, (deksel los)
Startbod: € 60
Start op 16-09-2024
Lakwerk lepeldoosje ingelegd met parelmoer en met inhoud van 12 2e gehalte lepeltjes en 2 suikerschepjes, 126,6 gram
Startbod: € 60
Start op 16-09-2024
Antieke verguld bronzen Louis Seize pendule bekroond door bloemenmand en parelrand rondom de wijzerplaat, h.39 cm. (glasplaatje los en bel ontbreekt)
Startbod: € 380
Start op 16-09-2024
Stel geelkoperen 2-lichts kandelaars i.v.v. vrouwen op schaal, rustend op klauwpoten, h.29 cm.
Startbod: € 75
Start op 16-09-2024
Stel antieke gipsen met houten 2-lichts wandappliques, Louis Seize stijl
Startbod: € 60
Start op 16-09-2024
Raymond Weil Genève, Polshorloge in vergulde kast en met zwart lederen band.
Startbod: € 150
Start op 16-09-2024
Ingekleurde gravure van St.Pauls cathedral, 26 x 41 cm
Startbod: € 25
Start op 16-09-2024
Ceballos, Musicerende personen, olieverf op board, 52 x 42 cm.
Startbod: € 30
Start op 16-09-2024
Antieke Delftse Bobbejak of kraankan (restauraties/defecten), 18e eeuw, h.34 cm.
Startbod: € 150
Start op 16-09-2024
Franse geëmailleerde deels beschilderde met parelmoer ingelegde Oeil de Boeuf klok
Startbod: € 60
Start op 16-09-2024
Koop van 5 oude wandelstokken met fraaie knoppen
Startbod: € 40
Start op 16-09-2024
Antieke Japanse Imari porseleinen vaas, 17/18e eeuw, h.40 cm.
Startbod: € 380
Start op 16-09-2024
2 Dresden porseleinen dekselvazen met beschildering van bloemen en romantische voorstelling met personen in tuin (1 knop gelijmd), h.51 cm.
Startbod: € 300
Start op 16-09-2024
Francina Petronella Josephina (Nel) Bakema, Amsterdam 1902-1992 Haarlem, bronzen buste van een heer, h.46 cm.
Startbod: € 150
Start op 16-09-2024
Roelof Anthonius (Roel) Bendijk, Utrecht 1937-2016 Langerak, bronzen sculptuur : De Wachter, h.57 cm.
Startbod: € 150
Start op 16-09-2024
Oude bronzen sculptuur van Mercurius/Hermes rustend op marmeren voetstuk, h.84 cm.
Startbod: € 240
Start op 16-09-2024
Startbod: € 75
Start op 16-09-2024
Onb.meester, bronzen sculptuur rustend op groen marmeren voetstuk, h.91 cm.
Startbod: € 240
Start op 16-09-2024
Leendert Buth, Dirksland 1953, hardstenen 2-delige sculptuur : De Witte dwerg, h.181 x L.130 x b.70 cm.
Startbod: € 750
Start op 16-09-2024
Startbod: € 150
Start op 16-09-2024
Louis Johan Hendrik Meijer, Amsterdam 1809-1866 Utrecht, Berglandschap met wandelaars, olieverf op doek, 42 x 33 cm.
Startbod: € 600
Start op 16-09-2024
Gerard Pieter Adolfs, Semarang, Central Java 1898-1968 's-Hertogenbosch, Plein met diverse personen, gedateerd 1923, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
Startbod: € 380
Start op 16-09-2024
Johannes Lodewijk Moerman, Bahameese 1850-1896, Landschap met wandelaars en molen bij maanlicht, olieverf op doek, 50 x 34 cm.
Startbod: € 240
Start op 16-09-2024
Henor C. Meijer, Stilleven met keramiek beeld en Wajang poppen, olieverf op doek, 50 x 54 cm.
Startbod: € 75
Start op 16-09-2024
Smeedijzeren afsluitbaar wijnkast (42 flessenhouders), h.174 x b.49 x d.45 cm.
Startbod: € 500
Start op 16-09-2024
Kristallen lampvoet met koperen monturen en crèmekleurige kap, 20 eeuw, h.88 cm.
Startbod: € 60
Start op 16-09-2024
Startbod: € 60
Start op 16-09-2024
Antiek wortelnotenhouten 2-deurs kabinet met gecontourneerde kap en orgelgebogen onderkast, afgewerkt met koperen beslag, h.236 x b.180 x d.60 cm.
Startbod: € 750
Start op 16-09-2024
Louis Johan Hendrik Meijer, Amsterdam 1809-1866 Utrecht, Zeilschip in nood voor de kust, olieverf op paneel, 54 x 40 cm.
Startbod: € 900
Start op 16-09-2024
Koopje diverse blauw/wit Chinees porseleinen schotels en kommetjes
Startbod: € 30
Start op 16-09-2024
Met bloemen gedecoreerd porseleinen serviesdeel
Startbod: € 30
Start op 16-09-2024
Koopje divers Chinees porselein (1 schotel gelijmd)
Startbod: € 30
Start op 16-09-2024
Oude mahoniehouten uitschuifbare Engelse coulissetafel met bandintarsia en rustend op dubbele drie span poot, met daarbij 8 bijpassende eetkamerstoelen met korenaren in de rugleuning, waarvan 4 met armleuning, h.75 x b.180 (of 225) x d.91 cm.
Startbod: € 300
Start op 16-09-2024
Koreaanse kist met aan de voorzijde een ruitpatroon in het hout en afgewerkt met smeedijzeren beslag, h.89 x b.106 x d.50 cm.
Startbod: € 240
Start op 16-09-2024
Een handgesneden bankje en stoel met opengewerkte rugleuning en gevlochten zitting, afkomstig van het eiland Lamu.
Startbod: € 75
Start op 16-09-2024
Een notenhouten butlertray met webbing vlechtwerk, h.66 x b.78 x d.41 cm.
Startbod: € 30
Start op 16-09-2024
Beschilderde houten schrijftafel, ingelegd met koper, met opstand en galerijrand, India, h.96 x b.86 x d.46 cm.
Startbod: € 150
Start op 16-09-2024
Chinees houten kist afgewerkt met koperen beslag, h.58 x b.105 x d.51 cm.
Startbod: € 75
Start op 16-09-2024
Handgeknoopt zijde vloerkleed met florale motieven, 200 x 137 cm.
Startbod: € 240
Start op 16-09-2024
Startbod: € 150
Start op 16-09-2024
Spiegel in vergulde lijst met parelrand, 130 x 105 cm.
Startbod: € 120
Start op 16-09-2024
Blauw/wit porseleinen servies, made in Thailand
Startbod: € 60
Start op 16-09-2024