Sluiten577 - 624 van 702 resultaten
Antieke spiegel in goudkleurige kuiflijst, 117 x 75 cm.
Startbod: € 60
Start op 16-09-2024
Antieke mahoniehouten Louis Seize wandtafel, h.72 x b.77 x d.40 cm.
Startbod: € 30
Start op 16-09-2024
E. Beck, bronzen sculptuur van een violist, h.50 cm.
Startbod: € 240
Start op 16-09-2024
Startbod: € 90
Start op 16-09-2024
Startbod: € 90
Start op 16-09-2024
Startbod: € 25
Start op 16-09-2024
Eikenhouten kistje met ijzeren beslag, h.43 x b.68 x d.37 cm.
Startbod: € 45
Start op 16-09-2024
Koperen vuurtorenklok met draaibare bovenkant, h.49 cm.
Startbod: € 120
Start op 16-09-2024
Mahoniehouten partnerdesk met groen lederen blad, h.83 x b.156 x .105 cm.
Startbod: € 150
Start op 16-09-2024
Cornelis Kuijpers, Gorinchem 1864-1932 Soest, Landschap met ven en boer in praam, olieverf op doek, 190 x 97 cm.
Startbod: € 750
Start op 16-09-2024
Gesigneerd Lhéri, Porseleinen Art Nouveau schotel met voorstelling van een dame met bloemen, diam.39 cm.
Startbod: € 380
Start op 16-09-2024
Marinus Harm (Rien) Poortvliet, Schiedam 1932-1995 Soest, Twee paarden en een konijn in landschap, gouache, voor Jan en Meta, 1987, 26 x 35,5 cm.
Startbod: € 300
Start op 16-09-2024
Blauw/wit Chinees porseleinen dekselpot bekroond door een Foo hond, h.46 cm.
Startbod: € 60
Start op 16-09-2024
Twee groen gepatineerde gipsen sculpturen van Kariatiden van een man en een vrouw, h.ca.259 cm.
Startbod: € 600
Start op 16-09-2024
Antieke deels verguld bronzen pendule met bovenop het uurwerk een schrijvende man, h.50 cm.
Startbod: € 240
Start op 16-09-2024
Startbod: € 500
Start op 16-09-2024
Startbod: € 500
Start op 16-09-2024
Klokje in houten kist, afkomstig uit een Spitfire vliegtuig
Startbod: € 400
Start op 16-09-2024
Koud beschilderd bronzen sculptuur van een Arabier te paard, rustend op groen marmeren voetstuk, h.37 cm.
Startbod: € 2.800
Start op 16-09-2024
Koud beschilder bronzen sculptuur van een adelaar, 34 x 65 cm.
Startbod: € 1.400
Start op 16-09-2024
Startbod: € 2.000
Start op 16-09-2024
Lederen design bank met chroom accenten, naar voorbeeld van Cassina "Le Corbusier".
Startbod: € 150
Start op 16-09-2024
Bronzen Hermes sculptuur rustend op marmeren voetstuk
Startbod: € 120
Start op 16-09-2024
Bronzen sculptuur van een naakte man met vleugels, h.63 x b.59 cm.
Startbod: € 120
Start op 16-09-2024
Bronzen sculptuur van een naakte man rustend op marmeren voetstuk, h.60 cm.
Startbod: € 120
Start op 16-09-2024
Bronzen sculptuur van een naakte man rustend op marmeren voetstuk, h.65 cm.
Startbod: € 120
Start op 16-09-2024
Gepolychromeerd Indonesisch houten krissendrager met kris, h.117 cm.
Startbod: € 60
Start op 16-09-2024
Gepolychromeerd Indonesisch houten krissendrager met kris, h.100 cm.
Startbod: € 60
Start op 16-09-2024
Oude Cloisonné wierookpot met Foo hond, h.30 cm.
Startbod: € 45
Start op 16-09-2024
Grote met herten in landschap gedecoreerde Chinees porseleinen schotel rustend op houten sokkel, diam.59 cm.
Startbod: € 150
Start op 16-09-2024
Tiffany-stijl schemerlamp op aardwerken voet, h.60 cm.
Startbod: € 120
Start op 16-09-2024
Rijkbewerkte Indonesische gong in standaard, h.63 x b.24 x d.25 cm.
Startbod: € 75
Start op 16-09-2024
Blanc de Chin porseleinen Boeddha beeld, h.70 cm.
Startbod: € 120
Start op 16-09-2024
Gepolychromeerd Indonesisch Garuda beeld, h.88 cm.
Startbod: € 75
Start op 16-09-2024
Startbod: € 25
Start op 16-09-2024
Startbod: € 25
Start op 16-09-2024
Startbod: € 120
Start op 16-09-2024
Startbod: € 75
Start op 16-09-2024
Antieke kris met ingelegde rood met stenen handvat
Startbod: € 60
Start op 16-09-2024
Startbod: € 40
Start op 16-09-2024
Antieke Indonesische kris met gestoken notenhouten handvat
Startbod: € 60
Start op 16-09-2024
Startbod: € 30
Start op 16-09-2024
Startbod: € 45
Start op 16-09-2024
Oude Chinese spekstenen sculptuur van een tempel, h.34 cm.
Startbod: € 60
Start op 16-09-2024
Oude spekstenen sculptuur van een man op ezel met bloemen, h.20 cm.
Startbod: € 30
Start op 16-09-2024
Oude spekstenen sculptuur van vogels op rotsblok, h.20 cm.
Startbod: € 30
Start op 16-09-2024
Spekstenen sculptuur van een Chinees musicerend gezelschap, h.12 cm.
Startbod: € 30
Start op 16-09-2024
Oude Chinese spekstenen sculptuur van diverse gebouwen in landschap, h.24 x b.44 cm.
Startbod: € 75
Start op 16-09-2024