Sluiten625 - 672 van 702 resultaten
Oud met schelpen gedecoreerde Afrikaans masker
Startbod: € 40
Start op 16-09-2024
Uitgestoken Indonesisch wanddecoratie met diverse personen, h.50 x b.29 x d.5 cm.
Startbod: € 40
Start op 16-09-2024
Ond.gesign., Man met ossenwagen in Indonesisch landschap, aquarel, 24 x 15 cm.
Startbod: € 30
Start op 16-09-2024
3 Gepolychromeerde Chinees aardewerken cachepots met binnen beschilderring van vissen en buiten beschildering van dames en vogels in landschap, h.28 x diam.38 cm.
Startbod: € 75
Start op 16-09-2024
Met vlinders en bloemen gedecoreerde porseleinen cachepot, h.27 x diam. 37 cm.
Startbod: € 30
Start op 16-09-2024
14 Kt. gouden Omega damespolshorloge in gouden kast, totaal 26,2 gram
Startbod: € 380
Start op 16-09-2024
18 Kt. witgouden ring bezet met 19 briljant geslepen diamanten
Startbod: € 240
Start op 16-09-2024
14 Kt. gouden fantasiedamesring bezet met 2.6 ct. turmaline en 0.45 ct. briljant geslepen diamanten, rm 56/17,8, totaal 6,5 gram
Startbod: € 240
Start op 16-09-2024
Henk Bos, Huizen 1901-1979 Huizen, Stilleven met kannen en citroen, olieverf op doek, 41 x 36 cm.
Startbod: € 300
Start op 16-09-2024
Gepolychromeerde handgeblazen Murano dekselvaas, h.45 cm.
Startbod: € 120
Start op 16-09-2024
Startbod: € 75
Start op 16-09-2024
Startbod: € 60
Start op 16-09-2024
2e Gehalte zilveren gembercouvert, 1886 en 2 vleesvorken met parelrand, 1916-1923 in etui, totaal 120,7 gram
Startbod: € 110
Start op 16-09-2024
Engels zilveren kinderbestek waarvan mes met benen handvat in bijpassend etui
Startbod: € 60
Start op 16-09-2024
Rijkbewerkt Engels zilveren 2-delig kinderbestek in bijpassend etui
Startbod: € 40
Start op 16-09-2024
2e Gehalte zilveren 4-delig koffieservies met houten handvatten, 1484 gram
Startbod: € 600
Start op 16-09-2024
Blauw/wit met draken gedecoreerd Chinees porseleinen 3-delig kaststel, h.30 cm.
Startbod: € 60
Start op 16-09-2024
Jan Simon Knikker Jr., Leiden 1911-1990 Den Haag, Boerderij met praam en boer aan de waterkant, aquarel, 32 x 23 cm.
Startbod: € 75
Start op 16-09-2024
Aris Knikker, Haarlem 1887-1962 Den Haag, Boer met praam in waterrijk landschap met knotwilgen, olieverf op doek, 30 x 40 cm.
Startbod: € 120
Start op 16-09-2024
Toegeschreven aan Gabriëlle Ferrand, Bordeaux 1887-1984, diverse studietekeningen
Startbod: € 120
Start op 16-09-2024
Koop van een antieke gravure, East Indië en een landkaart Nederlandsm Indië
Startbod: € 40
Start op 16-09-2024
N.E. Knaake, Heidegezichtje, olieverf op doek, 50 x 30 cm.
Startbod: € 75
Start op 16-09-2024
Startbod: € 30
Start op 16-09-2024
Antieke statenbijbel, Paulus Aertsz van Ravensteyn, gedateerd 1766 (in slechte staat en incompleet)
Startbod: € 40
Start op 16-09-2024
Antoon Markus, Arnhem 1870-1955 Oosterbeek, Boerderij aan rivier, olieverf op doek, gedateerd 1915 Ede, 70 x 56 cm.,
Startbod: € 120
Start op 16-09-2024
Christiaan (Karel) Appel, Amsterdam 1921-2006 Zurich, Delfts aardewerken plaquette, gesigneerd aan achterzijde Karel Apel, 29 x 20,5 cm.
Startbod: € 1.400
Start op 16-09-2024
Koop diverse Chanel parfums w.o. een vintage No. 5 flesje
Startbod: € 45
Start op 16-09-2024
Nina Ricci, "Fleurs de Fleurs", collectors edition in een Lalique fles en originele verpakking.
Startbod: € 60
Start op 16-09-2024
Koop diverse lege parfumflesjes en een dummy flacon van Oilily eau de parfum.
Startbod: € 25
Start op 16-09-2024
Startbod: € 30
Start op 16-09-2024
Startbod: € 40
Start op 16-09-2024
Startbod: € 40
Start op 16-09-2024
Startbod: € 40
Start op 16-09-2024
Koop van 3 diverse formaten "Diva" dummy parfum flacons, h.33, 23 en 18 cm.
Startbod: € 60
Start op 16-09-2024
2 diverse Givenchy dummy parfum flacons, h.50 en 35 cm.
Startbod: € 60
Start op 16-09-2024
Givenchy en Léonard, 2 dummy parfums flacons, h.40 cm.
Startbod: € 60
Start op 16-09-2024
Guerlain Paris, Champs-Elysées dummy parfum flacon, h.39 cm.
Startbod: € 45
Start op 16-09-2024
Gio de Giorgio Armani, dummy parfum flacon, h.28 cm.
Startbod: € 40
Start op 16-09-2024
Startbod: € 45
Start op 16-09-2024
Elizabeth Arden "True Love" en Amalda, 2 dummy parfum flacons, h.35 en 32 cm.
Startbod: € 60
Start op 16-09-2024
Guerlain Paris, Shalimar, 3 diverse dummy parfum flacons, h.38, 15 en 10 cm.
Startbod: € 45
Start op 16-09-2024
Startbod: € 75
Start op 16-09-2024
Startbod: € 75
Start op 16-09-2024
Startbod: € 60
Start op 16-09-2024
Startbod: € 45
Start op 16-09-2024
Antieke mahoniehouten Empire naaitafel, Holland ca.1820, h.72 x b.50 x d.34 cm.
Startbod: € 75
Start op 16-09-2024
Indonesisch Djokja 3e gehalte zilveren 4-delig koffieservies op bijpassend dienblad, 2085 gram
Startbod: € 380
Start op 16-09-2024
Koop van 6 grote en 6 kleine messen met 2e gehalte zilveren heften, totaal 1096 gram
Startbod: € 300
Start op 16-09-2024