Sluiten673 - 690 van 690 resultaten
Onb.meester, Portret van een man, gouache, 12 x 8,5 cm.
Startbod: € 45
Start op 16-09-2024
One.meester, Reiziger in landschap met schelp, olieverf op paneel, 15,5 x 14 cm.
Startbod: € 75
Start op 16-09-2024
Toeschreven aan A. Knikker, Zelfportret, olieverf op paneel, 30 x 21 cm.
Startbod: € 75
Start op 16-09-2024
Anna van Haanen, Stillven met drie makrelen, olieverf op paneel, gedateerd 1873, 41 x 33 cm
Startbod: € 150
Start op 16-09-2024
A.G. Rasmussen, Roeiboot op bergmeer tussen de fjorden, olieverf op doek, 80 x 54 cm.
Startbod: € 600
Start op 16-09-2024
Josephine Pryde 1969, Old Glass Stacks VI, 2002, foto lambda print/foam board, editie 1/1, 90 x 90 cm. provenance particuliere collectie Amsterdam/Galerie Michael Neff, Frankfurt
Startbod: € 450
Start op 16-09-2024
Anton Heijboer, Sabang Sumatra (NI) 1924-2005 Den Ilp, IJmuider 348, pasteltekening, 100 x 62 cm.
Startbod: € 240
Start op 16-09-2024
Mader, keramiek Ado Nis sculptuur, 2012, h.196 cm.
Startbod: € 240
Start op 16-09-2024
Startbod: € 150
Start op 16-09-2024
Theodorus Johannes Dorus Arts, Bergharen 1901-1980 Canada, Landschap met boerderijen, olieverf op board, 85 x 60 cm.
Startbod: € 300
Start op 16-09-2024
Adriaan Timmers, Stilleven met zonnebloemen, olieverf op doek, gedateerd 1927, 60 x 50 cm.
Startbod: € 380
Start op 16-09-2024
Adriaan Timmers, Interieur, olieverf op doek, 45 x 35 cm.
Startbod: € 240
Start op 16-09-2024
Herman Wittig, 1819-1891, wit marmeren buste van een dame met het haar gevlochten in een dubbele vlecht en gekleed met kant afgezette jurk versierd met rozenknop, h.60 cm., gesigneerd aan achterzijde H. Wittig, feest 1871
Startbod: € 750
Start op 16-09-2024
Wit geglazuurde terracotta borstbeeld van een dame met rozenkrans rustend op sokkel, h.87 cm.
Startbod: € 300
Start op 16-09-2024
Antieke eikenhouten 2-deurspanelenkast met 2 open panelen ingezet met notenhouten spijlen, h.187 x b.142 x d.50 cm.
Startbod: € 150
Start op 16-09-2024
Antieke Engelse staande regulateurklok met 8-daags uurwerk met slagwerk, wijzerplaat met koper en brons gecombineerd, 1 tik per seconde, Engeland 1860, h.212 x b.42 x d.25 cm.
Startbod: € 450
Start op 16-09-2024
Antieke blauw/groene met bloemen gedecoreerde dekselpot, h.55 cm.
Startbod: € 120
Start op 16-09-2024
Blauw/groen geglazuurde dekselpot met Foo hond, h.67 cm.
Startbod: € 75
Start op 16-09-2024