Sluiten145 - 192 van 690 resultaten
Lodewijk Franciscus Hendrik (Louis) Apol, Den Haag 1850-1936 Den Haag, Winters bospad, gouache op papier, 15,5 x 20,6 cm., provenance particuliere collectie/Simonis & Buunk kunsthandel Ede
Startbod: € 450
Start op 16-09-2024
Charles Henri Joseph (Charles) Leickert, Brussel 1816-1907 Mainz, Winterlandschap met bevroren vaart, olieverf op paneel, 15,3 x 19,4 cm., provenance particuliere collectie Mark Smit kunsthandel
Startbod: € 750
Start op 16-09-2024
Antieke ingelegde mahoniehouten likeurkelder met inhoud
Startbod: € 120
Start op 16-09-2024
Startbod: € 600
Start op 16-09-2024
Startbod: € 240
Start op 16-09-2024
Antieke notenhouten eetkamertafel rustend op klauwpoten, h.78 x L.181 x b.102 cm. met 6 bijpassende met bewerkte leder beklede stoelen waarvan twee met armleuing
Startbod: € 750
Start op 16-09-2024
Bernard de Hoog, Amsterdam 1866-1943 Den Haag, Moeder met baby in interieur, olieverf op doek, 86 x 97 cm.
Startbod: € 750
Start op 16-09-2024
Johan Hendrik Louis Meijer, Amsterdam 1809–1866 Utrecht, Vissers met een vlottrekkende vissersboot bij het strand, olieverf op doek, 100 x 74 cm.
Startbod: € 900
Start op 16-09-2024
Twee Japanse verte-Imari Namban ‘Black Ship’ schaaltjes
Circ ...
Circa 1820-1850
Eén versierd met waaiervormige panelen van zwarte schepen, de andere met panelen van zwarte schepen en Hollanders rondom een drakenrondel.
Diam. 31 cm.
Startbod: € 300
Start op 16-09-2024
Een set van drie Japanse verte-Imari Namban ‘Black Ship’ schaaltjes
Circa 1780-1820
Elk beschilderd met Nederlanders en zwarte schepen rondom een centraal rondel van een zwart schip, de basis met zeskaraktermerken.
Diam. 24 cm
Startbod: € 240
Start op 16-09-2024
Startbod: € 30
Start op 16-09-2024
Antieke mahoniehouten Empire secretaire met goudkleurig beslag en opstand met jaloeziedeur, h.149 x b.108 x d.53 cm.
Startbod: € 160
Start op 16-09-2024
Willem Frederik 'Jits' Bakker, Renkum 1937-2014 Wageningen, "Team in mobiliteit", groen gepatineerd bronzen sculptuur rustend op betonnen sokkel, h.162 cm.
Startbod: € 1.200
Start op 16-09-2024
Jacob v.Gerritsz.van Bemmel,1628-1673, Landschap met personen en vee, olieverf op doek, 94 x 117 cm.
Startbod: € 2.400
Start op 16-09-2024
Onb.meester, Sant'Andrea Avellino, olieverf op paneel, vroeg 18e eeuw, 84 x 110 cm. (zonder lijst)
Startbod: € 300
Start op 16-09-2024
Toegeschreven aan Giuseppe Zocchi, 1711-1767, Havengezicht met schepen (Venetië), olieverf op doek, 50 x 66 cm.
Startbod: € 850
Start op 16-09-2024
Toegeschreven aan Willem Bodeman,(leerling van B.C. Koekkoek), Landschap met personen, olieverf op doek, 60 x 75 cm.
Startbod: € 1.200
Start op 16-09-2024
Startbod: € 550
Start op 16-09-2024
Antieke eiken met ebben en palissanderhouten kussenkolommenkast, Holland 2e helft 17e eeuw, h.200 x b.157 x d.64 cm.
Startbod: € 550
Start op 16-09-2024
M.O.L. Loosdrecht, koop van 3 ronde schalen, diam.24 cm., 3 ronde schalen, diam.20 cm. en 2 rechthoekige schalen
Startbod: € 700
Start op 16-09-2024
Antieke eikenhouten hoekkast met 2 deuren in de onderkast en jaloeziedeur in de bovenkast, Holland ca.1800, h.222 x b.120 x d.66 cm.
Startbod: € 320
Start op 16-09-2024
A.F. Zürcher, 1826-1876, Interieur met moeder en twee kinderen, olieverf op doek, 70 x 50 cm., provenance particuliere collectie
Startbod: € 500
Start op 16-09-2024
Duitse noten gefineerde wapenkast met timpaanvormige kap, stel paneeldeuren waarachter plek voor 10 geweren en 2 laden in het front, het geheel ingelegd met verschillende houtsoorten met voorstellingen van krijgers op paard en rozen en rustend op getorste poten verbonden door kruisregel, 18e eeuw, h. 219, br. 168, d. 64 cm
Startbod: € 1.200
Start op 16-09-2024
Set van 4 beukenhouten armfauteuils en een bankje, allen met gebogen armleggers, bekleed met antieke tapisserie met voorstellingen van figuren en wolven in landschappen en rustend op gebogen poten, Louis XV-stijl, 19e eeuw, breedte bankje 162 cm, De gehele set voor ca. 900 EUR opnieuw te stofferen met koudschuim (excl. stof naar keuze) bij meubelstoffeerderij Martinus te Hilversum.
Startbod: € 475
Start op 16-09-2024
Toegeschreven aan Jonas Zeuner (1727-1814) Twee verre eglomisé schilderijen. Een stad aan de rivier en een ophaalbrug, 18e eeuws. 35 x 43,5 cm
Startbod: € 2.400
Start op 16-09-2024
Startbod: € 20
Start op 16-09-2024
Antiek tinnen watervat met schelpvormige opvangschaal rustend op pootjes
Startbod: € 120
Start op 16-09-2024
Antieke tinnen schelpvormige waterschaal, h.11 x b.36 x d.42 cm.
Startbod: € 60
Start op 16-09-2024
2 Massief loden tuinbeelden met voorstelling van Puti met druiven en Puti met bloemen, 18e/19e eeuw, h.80 cm. (1 met gerestaureerde arm)
Startbod: € 1.900
Start op 16-09-2024
2 Gemêleerde marmeren gecanuleerde zuilen rustend op vierkant voetstuk, h.144 x b.40 x d.40 x diam. 29 cm.
Startbod: € 1.200
Start op 16-09-2024
2 Gemêleerde marmeren gecanuleerde zuilen rustend op vierkant voetstuk, h.140 x b.40 x d.40 x diam. 30 cm.
Startbod: € 1.200
Start op 16-09-2024
Startbod: € 1.200
Start op 16-09-2024
2 Uit diverse marmersoorten opgebouwde bustes van man en vrouw met tooi rustend op witmarmeren zuilen, h.101 x b.37 x d.37 cm., borstbeeld h.105 cm.
Startbod: € 3.600
Start op 16-09-2024
Groen/goud gemarmerde Rococo-stijl bijzettafel, h.68 x b.110 x d.70 cm.
Startbod: € 190
Start op 16-09-2024
Roberto Lucci & Paolo Orlandini for Velca Legnano, 1970s, vintage design kapstok, h.61 x 45 x 45 cm.
Startbod: € 95
Start op 16-09-2024
Startbod: € 45
Start op 16-09-2024
Startbod: € 45
Start op 16-09-2024
6 Iepenhouten Louis Seize-stijl stoelen met groene stoffering
Startbod: € 190
Start op 16-09-2024
Antiek notenhouten 2-deurs kabinet met gecontourneerde kap en dubbelgebogen onderzijde, h.260 x b.200 x d.62 cm.
Startbod: € 240
Start op 16-09-2024
Set van 5 antieke mahoniehouten eetkamerstoelen met inlegwerk en rood velours bekleed.
Startbod: € 75
Start op 16-09-2024
Jacobus van Koningsveld, 1824-1866, Meisjes met hond op een bankje, olieverf op doek, 63 x 76 cm.
Startbod: € 475
Start op 16-09-2024
Toegeschreven aan Balthasar Paul Ommeganck, Antwerpen 1755-1826 Antwerpen, Landschap met herdersfamilie, olieverf op paneel, 37,5 x 49 cm.
Startbod: € 500
Start op 16-09-2024
A. M. Geijp, 1855-1926, Bosweg met boerenkar, olieverf op doek, 61 x 46 cm.
Startbod: € 200
Start op 16-09-2024
Paul Ooms, Havengezicht met kade met paard en wagen, olieverf op doek, 60 x 50 cm.
Startbod: € 80
Start op 16-09-2024
'Lucebert' alias van Lubertus Jacobus Swaanswijk, Amsterdam 1924-1994 Alkmaar, Zonder titel, gemengde techniek op papier, gedateerd 1990, 64 x 47 cm., provenance particuliere collectie/aangeschaft Galerie Espace 1991, Fl. 6500,00
Startbod: € 1.000
Start op 16-09-2024
Johannes Pieter van Wisselingh, Amersfoort 1812-1899 Utrecht, Visser in bosrijke omgeving en Rustende personen en schaapsherder in bosrijke omgeving, olieverf op paneel, pendant, 32 x 29 cm.
Startbod: € 800
Start op 16-09-2024
Monogram C.van B = Charles Christian van Beveren, Mechelen 1809-1850 Amsterdam, Schaatsende jongen achter Koek-en-Zopie slede, olieverf op doek, 40 x 33 cm.
Startbod: € 750
Start op 16-09-2024
Johannes Franciscus Hoppenbrouwers, Den Haag 1819-1866 Den Haag, Landschap met personen, olieverf op paneel, 30 x 23 cm.
Startbod: € 160
Start op 16-09-2024