Sluiten193 - 240 van 690 resultaten
Jan Jacob Matthijs Damschröder (Damschreuder), Amsterdam 1825-1905 Velsen, Marketentster nabij het slachtveld, olieverf op doek, 46 x 36,5 cm.
Startbod: € 400
Start op 16-09-2024
Briljant geslepen diamant, 1,13 ct., kleur J, helderheid VS2 met certificaat
Startbod: € 1.600
Start op 16-09-2024
Briljant geslepen diamant, 1,06 ct., kleur SI2, kleur exceptional white + D met certificaat
Startbod: € 2.000
Start op 16-09-2024
14 Kt. witgouden ring bezet met 1,08 ct. briljant geslepen diamant, VVS2, kleur near colorless (H), met certificaat
Startbod: € 2.000
Start op 16-09-2024
Startbod: € 300
Start op 16-09-2024
Koenraat Heck, Amsterdam 1678, Amsterdams staand horloge in palissanderhouten kast, 18e eeuw, uurwerk volledig gerestaureerd 2013,h.260 x b.44 x d.24 cm.,
Startbod: € 1.500
Start op 16-09-2024
Koop van 6 diverse 2e gehalte zilveren miniatuur vogelkooien, totaalgewicht 149,5 gram.
Startbod: € 300
Start op 16-09-2024
Geslepen spiegel in zilverkleurige lijst, 216 x 130 cm.
Startbod: € 200
Start op 16-09-2024
Antieke eikenhouten Louis XVI-stijl hoekkast (1 ruitje ontbreekt), h.197 x b.80 x d.80 cm
Startbod: € 170
Start op 16-09-2024
Antieke eiken met noten en palissanderhouten 2-deurs kussenkast rustend op bolpoten, h.160 x b.144 x d.63 cm.
Startbod: € 500
Start op 16-09-2024
Startbod: € 600
Start op 16-09-2024
2 Met pioenrozen velours bekleed design armfauteuils rustend op goudkleurig onderstel, h.100 x b.75 x d.80 cm.
Startbod: € 450
Start op 16-09-2024
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo, Liège (Luik) 1922- 2010 Auvers-sur-Oise (Frankrijk), Wereldcircus, handgesigneerde zeefdruk, genummerd XLII/L, gedateerd 1990, 105 x 75 (papierformaat)
Startbod: € 400
Start op 16-09-2024
Antieke mahoniehouten Biedermeier tafel rustend op 3 klauwpoten en afgedekt door een grijs marmeren blad, h.78 x diam.115 cm.
Startbod: € 600
Start op 16-09-2024
Antieke ingelegde wortelnotenhouten orgelgebogen Chippendale vitrinekast, h.273 x b.148 x d.52 cm.
Startbod: € 1.100
Start op 16-09-2024
2 Gepolychromeerde met bloemen gedecoreerde Chinees porseleinen dekselpotten, h.62 cm.
Startbod: € 450
Start op 16-09-2024
Antieke notenhouten bank met velours bekleed, h. 116 x b. 163 x d. 90 cm.
Startbod: € 190
Start op 16-09-2024
Startbod: € 900
Start op 16-09-2024
Antieke zilveren broche met geëmailleerde bloemen en porseleinen portretminiatuur met engelen en ingelegd met diverse steentjes en een paar bijpassende oorhangers
Startbod: € 500
Start op 16-09-2024
14 Kt. witgouden visgraten armband rijkelijk bezet met een cluster van briljant geslepen diamanten, L. 18 cm.
Startbod: € 1.100
Start op 16-09-2024
18 Kt. witgouden Casa Gi ring bezet met 46 briljant geslepen diamanten, totaal ca. 1.34 ct. (VVS/TW), ringmaat: 17 (54), gewicht: 12.19 gram
Startbod: € 700
Start op 16-09-2024
14 Kt. witgouden ring bezet met ovale en baquette geslepen diamanten en gefacetteerde smaragd
Startbod: € 1.300
Start op 16-09-2024
18 Kt. witgouden ring entourage ring bezet met een emerald geslepen smaragd en een cluster van 32 briljant geslepen diamanten, ringmaat: 17 (54)
Startbod: € 1.300
Start op 16-09-2024
Mahoniehouten gefineerde trumeau, Holland, 19e eeuw, onder het marmeren blad een enkele lade boven twee liervormige wangen, de achterwand een spiegel, het geheel op een rechte plint en op klauw-en-bol poten. 82 x 103 x 52 cm.
Startbod: € 700
Start op 16-09-2024
Albertus Verhoesen, Utrecht 1806-1881 Utrecht, Pluimvee in landschap, olieverf op paneel, 18 x 24 cm.
Startbod: € 650
Start op 16-09-2024
Vierstrengs bloedkoralen collier met 14 kt. gouden sluiting bezet met bloedkoraal, armband, paar oorbellen, broche en ring allen bezet bloedkoraal
Startbod: € 600
Start op 16-09-2024
Koop van 5 oude wandelstokken met fraaie knoppen
Startbod: € 40
Start op 16-09-2024
Startbod: € 40
Start op 16-09-2024
Startbod: € 40
Start op 16-09-2024
Koop van 15 antieke kristallen parfumflacons w.o. met gouden doppen en omranding
Startbod: € 550
Start op 16-09-2024
Ancre Ligne Droite, herenvestzakhorloge in gouden kast
Startbod: € 240
Start op 16-09-2024
Startbod: € 240
Start op 16-09-2024
6 Blauw/wit met landschap gedecoreerde Chinees porseleinen kommen, h.5,5 x diam.12,5 cm.
Startbod: € 60
Start op 16-09-2024
2e Gehalte zilveren Louis Seize-stijl bonbonmandje met Amsterdamse keuren, 74,4 gram
Startbod: € 60
Start op 16-09-2024
Antieke mahoniehouten uitschuifbare Engelse coulissetafel, h.77 x b.134(of 213) x d.138 cm.
Startbod: € 240
Start op 16-09-2024
Chinees porseleinen capucijner trekpotje en twee kommetjes met een schotel
Startbod: € 40
Start op 16-09-2024
Koopje van 4 diverse Imari porseleinen schoteltjes en een kommetje met schoteltje.
Startbod: € 25
Start op 16-09-2024
Set van 6 Chinees porseleinen Famille rose borden, diam.22,5 cm.
Startbod: € 150
Start op 16-09-2024
Antiek aardewerken Delfts vaasje met Chinoiserie decor, h.12 cm.
Startbod: € 25
Start op 16-09-2024
Startbod: € 30
Start op 16-09-2024
Japans aardewerken theepotje met 4 bijbehorende dekselpotjes
Startbod: € 25
Start op 16-09-2024
Startbod: € 40
Start op 16-09-2024
Startbod: € 40
Start op 16-09-2024
Japans lakwerk dekseldoos met verdeelschaal aan de binnenkant
Startbod: € 40
Start op 16-09-2024
Chinees porseleinen verdeelschaal in een houten opbergkist met beschildering van draken op het glas.
Startbod: € 45
Start op 16-09-2024
Startbod: € 30
Start op 16-09-2024
Startbod: € 30
Start op 16-09-2024
2 lakwerk miniatuur tafeltjes en een dekseldoosje
Startbod: € 30
Start op 16-09-2024