Sluiten337 - 384 van 700 resultaten
Start op 07-09-2024 om 19:00
Gelobte Imari Chinees porseleinen schotel, diam.31 cm.
Startbod: € 40
Start op 16-09-2024
Start op 07-09-2024 om 19:00
15 Diverse 2e gehalte zilveren opdienlepels, vorken, etc., 1452 gram
Startbod: € 450
Start op 16-09-2024
Start op 07-09-2024 om 19:00
Startbod: € 240
Start op 16-09-2024
Start op 07-09-2024 om 19:00
Opengewerkte 2e gehalte zilveren asperge-schep, Haags Lofje, 141 gram
Startbod: € 90
Start op 16-09-2024
Start op 07-09-2024 om 19:00
Startbod: € 110
Start op 16-09-2024
Start op 07-09-2024 om 19:00
Startbod: € 60
Start op 16-09-2024
Start op 07-09-2024 om 19:00
2e Gehalte zilveren opdien-schep, Haags Lofje, 124 gram
Startbod: € 60
Start op 16-09-2024
Start op 07-09-2024 om 19:00
Opengewerkt W.M.F. taartschep met 2e gehalte zilveren heft
Startbod: € 45
Start op 16-09-2024
Start op 07-09-2024 om 19:00
Antiek vlees en broodmes met 2e gehalte zilveren pistoolheften
Startbod: € 75
Start op 16-09-2024
Start op 07-09-2024 om 19:00
Antieke zilveren voorsnij-set met 2e gehalte zilveren pistoolheften
Startbod: € 60
Start op 16-09-2024
Start op 07-09-2024 om 19:00
Opengewerkt 2e gehalte zilveren taartschep en opdienvork, Haags Lofje, 249 gram
Startbod: € 120
Start op 16-09-2024
Start op 07-09-2024 om 19:00
E. Bonard Janssens, Portret van dame en heer, gedateerd 1848, 36 x 30 cm., 19e eeuw
Startbod: € 240
Start op 16-09-2024
Start op 07-09-2024 om 19:00
Antieke butlerspiegel in grijs gelakte lijst, h.80 x b.55 cm.
Startbod: € 75
Start op 16-09-2024
Start op 07-09-2024 om 19:00
Antieke spiegel in goud gelakte striklijst, h.65 x b.35 cm.
Startbod: € 30
Start op 16-09-2024
Start op 07-09-2024 om 19:00
Onb.meester, Romantische stel in landschap, olieverf op doek, 97 x 36 cm. of 114 x 54 cm.
Startbod: € 75
Start op 16-09-2024
Start op 07-09-2024 om 19:00
Oude staalgravure, man op paard, 55 x 41 cm. of 84 x 68 cm.
Startbod: € 60
Start op 16-09-2024
Start op 07-09-2024 om 19:00
Onb.meester, Portret van een rechter met boek, olieverf op doek (restauraties), 78 x 63 cm.
Startbod: € 40
Start op 16-09-2024
Start op 07-09-2024 om 19:00
Wortelnotenhouten theetafel rustend op klauwpoten, h.75 x b.82 x d.45 cm.
Startbod: € 60
Start op 16-09-2024
Start op 07-09-2024 om 19:00
Antieke Franse tafelglobe, "Dresse par J.Forest geographe, en vente a Paris mon. forest, 17 Rue de Buei 17 , h.34 cm.
Startbod: € 100
Start op 16-09-2024
Start op 07-09-2024 om 19:00
Beschilderd lakwerk kamerscherm met voorstelling van ooievaar, 200 x ca. 140 cm.
Startbod: € 240
Start op 16-09-2024
Start op 07-09-2024 om 19:00
Toegeschreven aan bakker Korff, Portret van een dame, olieverf op paneel, 15 x 13 cm.
Startbod: € 60
Start op 16-09-2024
Start op 07-09-2024 om 19:00
Onb.meester, ovaal portret van een dame, olieverf op paneel, 23 x 18 cm.
Startbod: € 75
Start op 16-09-2024
Start op 07-09-2024 om 19:00
Oude wortelnotenhouten theetafel rustend op cabriole poten, h.77 x b.96 x d.50 cm.
Startbod: € 60
Start op 16-09-2024
Start op 07-09-2024 om 19:00
Onb.meester, Portret van een dame met twee kinderen en een hond, olieverf op doek, 105 x 91 cm.
Startbod: € 450
Start op 16-09-2024
Start op 07-09-2024 om 19:00
Startbod: € 30
Start op 16-09-2024
Start op 07-09-2024 om 19:00
Antieke mahoniehouten wangenbijzettafel rustend op klauwpoten, h.80 x d.73 x L.119 of L.179 cm.
Startbod: € 150
Start op 16-09-2024
Start op 07-09-2024 om 19:00
Antieke mahoniehouten Empire 3-zitsbank, h.95 x b.116 x d.72 cm.
Startbod: € 300
Start op 16-09-2024
Start op 07-09-2024 om 19:00
Antieke notenhouten ingelegde salontafel, h.72 x diam.105 cm.
Startbod: € 60
Start op 16-09-2024
Start op 07-09-2024 om 19:00
H. Schouten, Portret naar Rembrandt, olieverf op doek, 39 x 30 cm.
Startbod: € 30
Start op 16-09-2024
Start op 07-09-2024 om 19:00
Ond.monogram, Man met baard, olieverf op paneel, 40 x 32 cm.
Startbod: € 40
Start op 16-09-2024
Start op 07-09-2024 om 19:00
M.M. Wijnaayen, Schepen op volle zee, olieverf op doek, 50 x 34 cm.
Startbod: € 150
Start op 16-09-2024
Start op 07-09-2024 om 19:00
Cornelis Raaphorst, Twee kittens, olieverf op doek, 40 x 29 cm.
Startbod: € 240
Start op 16-09-2024
Start op 07-09-2024 om 19:00
Maria Elisabeth Georgina (Lizzy) Ansingh, Utrecht 1875-1959 Amsterdam, Vriendentroost, tekening, 27 x 21 cm.
Startbod: € 40
Start op 16-09-2024
Start op 07-09-2024 om 19:00
Maria Elisabeth Georgina (Lizzy) Ansingh, Utrecht 1875-1959 Amsterdam, Defecte vaas met bloemen, olieverf op paneel, 65 x 53 cm.
Startbod: € 120
Start op 16-09-2024
Start op 07-09-2024 om 19:00
Maria Elisabeth Georgina (Lizzy) Ansingh, Utrecht 1875-1959 Amsterdam, Pop met een gordijn, gedateerd december 1923, olieverf op paneel, 52 x 40 cm.
Startbod: € 120
Start op 16-09-2024
Start op 07-09-2024 om 19:00
Maria Elisabeth Georgina (Lizzy) Ansingh, Utrecht 1875-1959 Amsterdam, Popje met roze jurk, olieverf op paneel, 31 x 29 cm., provenance particuliere collectie Mark Smit Kunsthandel
Startbod: € 300
Start op 16-09-2024
Start op 07-09-2024 om 19:00
Antieke spiegel in rijkbewerkte kuiflijst, h.160 x b.90 cm.
Startbod: € 150
Start op 16-09-2024
Start op 07-09-2024 om 19:00
Glas-in-lood in eikenhouten paneel, 88 x 60 cm.
Startbod: € 60
Start op 16-09-2024
Start op 07-09-2024 om 19:00
Antieke mahoniehouten wandtafel met lade en getorste poten, h.77 x b.110 x d.61 cm.
Startbod: € 120
Start op 16-09-2024
Start op 07-09-2024 om 19:00
Startbod: € 150
Start op 16-09-2024
Start op 07-09-2024 om 19:00
Handgekleurde staalgravure, Amsterdam, 102 x 34 cm.
Startbod: € 60
Start op 16-09-2024
Start op 07-09-2024 om 19:00
Palissanderhouten halfmaantafeltje, h.72 x b.70 x d.34 cm.
Startbod: € 30
Start op 16-09-2024
Start op 07-09-2024 om 19:00
Startbod: € 40
Start op 16-09-2024
Start op 07-09-2024 om 19:00
Startbod: € 30
Start op 16-09-2024
Start op 07-09-2024 om 19:00
Antieke eikenhouten panelenkist, h.78 x b.132 x d.55 cm.
Startbod: € 120
Start op 16-09-2024
Start op 07-09-2024 om 19:00
Startbod: € 30
Start op 16-09-2024
Start op 07-09-2024 om 19:00
J.H. Wijsmuller, Gezicht op Egmond aan Zee, tekening
Startbod: € 75
Start op 16-09-2024
Start op 07-09-2024 om 19:00
Koperen met glas-in-lood haardscherm h.85 x b.55 cm.
Startbod: € 30
Start op 16-09-2024