Sluiten385 - 432 van 700 resultaten
Startbod: € 40
Start op 16-09-2024
Max Albert Carlier, 1872-1938, Stilleven met rozen, olieverf op doek, 40 x 60 cm.
Startbod: € 600
Start op 16-09-2024
Antieke palissanderhouten naaitafel met inlegwerk en liervormige zijkanten, h.80 x b.48 x d.35 cm.
Startbod: € 100
Start op 16-09-2024
Antieke wortelnotenhouten en deels zwart gepolitoerde jardinière met inlegwerk en afgewerkt met koperen beslag, h.80 x b.47 x d.35 cm.
Startbod: € 150
Start op 16-09-2024
Antieke eikenhouten dekenkist afgewerkt met smeedijzeren beslag, h.75 x b.157 x d.63 cm.
Startbod: € 150
Start op 16-09-2024
Startbod: € 25
Start op 16-09-2024
Willem Heesen, meerkleurig glazen sierobject, h.15 cm.
Startbod: € 75
Start op 16-09-2024
Antieke Engelse met band intarsia ingelegde bureau/wandtafel met 6 laden en afgedekt met groen lederen blad, h.82 x b.135 x d.55 cm.
Startbod: € 300
Start op 16-09-2024
Bernard Jean Corneille Pothast, Halle 1882-1966 Laren, Twee boerenkinderen in interieur, olieverf op doek, 30 x 25 cm.
Startbod: € 450
Start op 16-09-2024
Startbod: € 300
Start op 16-09-2024
Startbod: € 45
Start op 16-09-2024
Startbod: € 60
Start op 16-09-2024
Wortelnotenhouten halfronde vitrinekast met ronde glazen deur met lade, h.100 x b.88 x d.43 cm.
Startbod: € 75
Start op 16-09-2024
Notenhouten sidetable, h.71 x b.130 x d.40 cm.
Startbod: € 60
Start op 16-09-2024
Antieke ingelegde boekenmolen, h.80 x b.47 x d.49 cm.
Startbod: € 120
Start op 16-09-2024
Frederik Hendrik Hendriks, Arnhem 1808-1865 Arnhem, Wandelaars bij een herberg in het park, olieverf op paneel, 24 x 18 cm.
Startbod: € 300
Start op 16-09-2024
Frederik Hendrik Hendriks, Arnhem 1808-1865 Arnhem, Rustende personen bij de kerk, olieverf op paneel, 24 x 18 cm.
Startbod: € 300
Start op 16-09-2024
Theodorus van Oorschot, Schijndel 1910-1989 Schijndel, Boom met paddestoelen, olieverf op paneel, 50 x 41 cm.
Startbod: € 75
Start op 16-09-2024
Theodorus van Oorschot, Schijndel 1910-1989 Schijndel, Zwaan, olieverf op doek, 42 x 32 cm.
Startbod: € 75
Start op 16-09-2024
Ond.gesign., Drie kittens met melkkopje, olieverf op doek,
Startbod: € 300
Start op 16-09-2024
Theodorus van Oorschot , Schijndel 1910-1989 Schijndel, Plassengezicht met waterlelies, olieverf op doek, 67 x 50 cm.
Startbod: € 120
Start op 16-09-2024
Startbod: € 45
Start op 16-09-2024
Startbod: € 60
Start op 16-09-2024
Theodorus van Oorschot, Schijndel 1910-1989 Schijndel, Gezicht op een tuin, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
Startbod: € 40
Start op 16-09-2024
Een Japanse polychrome ‘Namban black ship’ kom
Omstreeks 180 ...
Omstreeks 1800
Het interieur versierd met Nederlanders en zwarte schepen rondom een ‘geluks’-karakter, de buitenkant met draak, feniks en kylin.
Diam. 35,4 cm
Startbod: € 380
Start op 16-09-2024
Twee grote Japanse ‘Namban’ kommen
1820-1840
Eén versierd in ...
1820-1840
Eén versierd in blauw en wit met Hollanders, de ander polychroom en van binnen en buiten beschilderd met Nederlanders en zwarte schepen.
Diam. 30-32cm
Startbod: € 300
Start op 16-09-2024
Een kleine collectie Japans Imari-porselein
18de eeuw
Bestaa ...
18de eeuw
Bestaande uit een balustervaas beschilderd en gegoten met bloemen, een schaal en deksel met panelen van karpers en een schaal met bloemen en vogels.
H. 22,5 cm (vaas) / Diam. 15,5-19 cm
Startbod: € 240
Start op 16-09-2024
Een verzameling Japanse Namban kop en schotels
19e - begin 2 ...
19e - begin 20e eeuw
Bestaande uit een set van vijf schoteltjes en één kop, verschillend beschilderd met een Nederlander, 1780-1800, een set van vijf sake-kopjes beschilderd met panelen van Nederlanders op een heldergroene ondergrond, 1880-1920, en een set van vijf kopjes beschilderd met panelen van Nederlanders en groene draken op een felgele ondergrond, 1880-1920.
Diam. Maximaal 13 cm. (schoteltjes)
(16x)
Startbod: € 300
Start op 16-09-2024
Een paar Japanse Arita ‘Van Frytom’ borden, een set van drie ‘Van Frytom’ kopjes en vier schotels en een schaal
Circa 1670-1700
De borden beschilderd in de stijl van Frederik van Frytom met het patroon ‘Scheveningen’ of ‘Deshima’, de kop en schotels met een landschapsscène en het schaaltje met twee figuren.
Diam. 20 / 13 cm (schoteltjes) / 16 cm
(10x)
Startbod: € 380
Start op 16-09-2024
Twee Japanse Namban verte-Imari wierookvaten en deksels
Omst ...
Omstreeks 1820
Elk van verschillende ronde vormen en beschilderd met schepen en Nederlanders.
H. 10 / 19 cm
(2x)
Startbod: € 240
Start op 16-09-2024
Een set van vijf en twee paar Japanse blauw-witte Arita-schalen
19e eeuw
De set van vijf schalen beschilderd met twee figuren op een terras met uitzicht op een tuin, de opstaande rand met karakters, de twee paren elk versierd met een middenpaneel van een figuur en een dier in een tuin omgeven door gegoten bloemen aan de rand.
Diam. 15,2-21,7cm
(9x)
Startbod: € 300
Start op 16-09-2024
Een set van vijf Japanse blauwwitte schaaltjes
Omstreeks 180 ...
Omstreeks 1800
Ieder gemodelleerd met golvende rand en beschilderd met een rivierlandschap.
Diam. 15,5 cm
(5x)
Startbod: € 150
Start op 16-09-2024
Een verzameling van vijf diverse Japanse Namban kommen
Circa ...
Circa 1780-1800
Bestaande uit een sakebeker, een theekom en drie rijstkommen, waarvan één met zilveren deksel, elk afwisselend beschilderd met Nederlanders.
Diam. 7 – 9,5 cm
(5x)
Startbod: € 300
Start op 16-09-2024
Een kleine collectie Japans blauw-wit porselein
Circa 1720-1 ...
Circa 1720-1740
Bestaande uit een schotelschotel in Kakiemon-stijl beschilderd met een ho-o-vogel, een botervloot en deksel en een kom en deksel beschilderd met elegante dames.
Diam. 10-14,7 cm
Startbod: € 150
Start op 16-09-2024
Vier Japanse Arita ‘kraak’-stijl schaaltjes
Eind 17e eeuw
Be ...
Eind 17e eeuw
Bestaande uit een paar schalen beschilderd met een hert op het centrale binnenrondel, een bord met een bloemenvaas en een bord met een krekel op een rots, allemaal met panelen met bloemen en symbolen op de rand.
Diam. 14,4-21 cm
(4x)
Startbod: € 240
Start op 16-09-2024
Theodorus van Oorschot, Schijndel 1910-1989 Schijndel, Zicht op sloot, olieverf op doek, 70 x 50 cm.
Startbod: € 40
Start op 16-09-2024
Theodorus van Oorschot, Schijndel 1910-1989 Schijndel, Boerderij in landschap, aquarel, 40 x 30 cm.
Startbod: € 30
Start op 16-09-2024
Theodorus van Oorschot, Schijndel 1910-1989 Schijndel, Zicht op een boerderij, aquarel, 47 x 30 cm.
Startbod: € 30
Start op 16-09-2024
Toegeschreven aan Theodorus van Oorschot, Koeien in landschap, aquarel, 30 x 30 cm.
Startbod: € 30
Start op 16-09-2024
Theodorus van Oorschot , Schijndel 1910-1989 Schijndel, Duinlandschap, aquarel, 23 x 37 cm.
Startbod: € 30
Start op 16-09-2024
Ond.gesign., Portret van meisje, olieverf op doek, 49 x 40 cm.
Startbod: € 60
Start op 16-09-2024
Koperen bijzettafel met albast, h.80 x dia.37 cm.
Startbod: € 40
Start op 16-09-2024
Monogram R., Moeder en kind, aquarel, 30 x 22 cm.
Startbod: € 16
Start op 16-09-2024
C. Biscchop, Non met boek, aquarel 34 x 22 cm.
Startbod: € 75
Start op 16-09-2024
Kees Heinsius, Brug te Sospel, Alpes Maritiem, maroefle, 45 x 35 cm.
Startbod: € 60
Start op 16-09-2024
Onb.meester, Portret van een jonge vrouw, olieverf op doek, 26 x 20 cm.
Startbod: € 45
Start op 16-09-2024
Theodorus van Oorschot, Schijndel 1910-1989 Schijndel, Bomen in landschap, olieverf op paneel 55 x 36 cm.
Startbod: € 60
Start op 16-09-2024
Theodorus van Oorschot, Schijndel 1910-1989 Schijndel, Winterlandschap, olieverf op doek, 54 x 35 cm.
Startbod: € 40
Start op 16-09-2024