Sluiten1 - 48 van 782 resultaten
Startbod: € 600
Startbod: € 900
2 diverse gipsen sculpturen op houten voetstuk, h.64 en h.70 cm.
Startbod: € 45
Startbod: € 25
Glam Rock Miami, unisex polshorloge, ref: gr1113
Startbod: € 60
Vanceur Royal Castle, herenpolshorloge, Swiss Made, ref: C20445
Startbod: € 60
Palerma, Radio controlled, herenpolshorloge, ref: 7233
Startbod: € 12
Grote koop diverse herenpolshorloges, w.o. Geneva quartz, Boccia, Axcent, Urobe, Certus, Fossil etc
Startbod: € 60
Koop van 3 damespolshorloges, w.o. Qmax en Scene
Startbod: € 20
Koop van 2 diverse herenpolshorloges, w.o. Casio BM-500W en Swatch James Bond 007 ´License to kill´ 1989 limited edition.
Startbod: € 120
Koop van zes Davis herenpolshorloges in aluminium kist
Startbod: € 180
Davis Paris, herenpolshorloge, 46mm, ref: 1171
Startbod: € 100
Carrera Speedtime, herenpolshorloge, ref: 47111
Startbod: € 20
Vanceur, Royal Castle, Automatic Date, ref: A30018
Startbod: € 75
Pier Carlo d' Alessio, polshorloge, Italiaanse design horloge, Eind 20e eeuw, met defect mist 1 knopje.
Startbod: € 40
Koop van 2 herenpolshorloges, w.o. Police Hunter ref: PL13837JS/04 en Siebel ref: 24A880 met pepsi look.
Startbod: € 60
Anton Kustia Widjaja / Anton Huang (1935-1985), Indonesisch landschap, aquarel, 28 x 36 cm.
Startbod: € 30
Koopje divers Aziatisch kleingoed etc., w.o. zilver
Startbod: € 16
Koop van 5 diverse polshorloges, w.o. heren en dames Fossil, Polar AXN activity, Lorus en een Casio G-SHOCK.
Startbod: € 60
Koop van drie herenpolshorloges van het merk Pulsar, ref: 7T62-X094, ref: 070399 en ref: 413096
Startbod: € 120
Koop van 5 diverse herenpolshorloges, van het merk Pulsar.
Startbod: € 150
koop van 2 diverse Prisma herenpolshorloges, ref: P.1827 en ref: P.1842
Startbod: € 150
RSW Rama Swiss Watch, herenpolshorloge, ref: 9940
Startbod: € 90
Startbod: € 60
koop van 2 herenpolshorloges, w.o. Fossil Speedway ref: ch 2318, Lasita en Powerboost.3
Startbod: € 40
Memphis Juke-Box, herenpolshorloge, Stainless Steel, ref: M 3215
Startbod: € 140
Orient, herenpolshorloge, w/r 50, met datum aanduiding.
Startbod: € 60
Profuomo, herenpolshorloge, met kalender aanduiding en originele doos.
Startbod: € 40
Guess Collection, herenpolshorloge, met datum aanduiding, ref: G47001G2
Startbod: € 200
Casio, herenpolshorloge, w/r 50m, met datum aanduiding, ref: 2784
Startbod: € 20
Officina Del Tempo Acciaio/Pelle, met datum aanduiding, ref: 0T1028/20AB, met officiële doos.
Startbod: € 100
Noten met wortelnotenhouten 1-deurs kast met vitrine gedeelte, h.180 x b.110 x d.45 cm.
Startbod: € 40
Gebeitst houten 2-deurs kast, h.81 x b.63 x d.31 cm.
Startbod: € 16
Startbod: € 25
Startbod: € 40
Jos van Dijk, Bolsward 1913-2000 Winschoten, Bomschuiten op het strand, olieverf op doek, 60 x 90 cm.
Startbod: € 60
E. Ponsen, bloemstilleven, marouflé, 45 x 32 cm.
Startbod: € 25
Ond. gesigneerd, Stadsplein met personen en een kathedraal, olieverf op board, gedateerd 1923, 50 x 34 cm.
Startbod: € 25
Startbod: € 30
Startbod: € 30
Antieke eikenhouten hoekkast (onderzijde ontbreekt), h.108 x b.90 x d.47 cm.
Startbod: € 25
Antieke eikenhouten hoekkast met natuurstenen blad, (onderzijde ontbreekt), h.113 x b.92 x d.53 cm.
Startbod: € 25
Notenhouten armfauteuil met geborduurde stoffering
Startbod: € 16
Startbod: € 16
Startbod: € 16
Notenhouten salontafel op klauwpoten, h.47 x b.120 x d.55 cm.
Startbod: € 30
Startbod: € 30
Hendrik Cornelis Kranenburg, 1917-1997, Boerin met kippen, olieverf op doek, 40 x 50 cm.
Startbod: € 45