Sluiten433 - 480 van 782 resultaten
Startbod: € 16
Startbod: € 25
Startbod: € 25
Startbod: € 20
Startbod: € 16
Met bloemen gedecoreerde porseleinen vaas, h.66 cm.
Startbod: € 8
Startbod: € 6
Traditioneel hout gestoken sculptuur van een staand mythologisch personage, Bali, jaren'30, 36 x 9 x 9,5 cm.
Startbod: € 70
Koop van 4 diverse houtsnijwerken, Bali : houten boekensteun van zittende jongen, h.28 cm., kikker, 15,5 cm., Sebatu houtsnijwerk van demoon, 37 cm. en een fluit (Gambuh) spelende man, 46 cm.
Startbod: € 45
Monogram J.H.(Jan Hoog), Den Haag 1923, polychroom beschilderde houten sculptuur van zwangere vrouw in knielende pose, 27,5 x 11 x 10,5 cm.
Startbod: € 90
Alexander Gerardus (Alex) Dieperink, Amsterdam 1901-1972 Utrecht, Portret van man en vrouw met stedelijke achtergrond, gesigneerd r.o., olieverf op doek, 35 x 45 cm.
Startbod: € 45
Koop Aziatica : 6 antiek polychroom beschilderde gestoken houten panelen, Bali, 39 x 17,5 cm. (maat paneel) en ingelijst, antiek polychroom beschilderde houten sculptuur Adrjoena, 57 cm., onb.meester, Festival, tekening op board, 61 x 75,5 cm.
Startbod: € 65
Jozef Ferdinand (Eppo) Doeve, Bandoeng (Nederlands-Indië) 1907-1981 Amsterdam, wandelend echtpaar, pentekening op papier, 22 x 17 cm., provenance : Herkomst Kunstcollectie SNS Reaal Groep, collectienummer 050
Startbod: € 55
Monogram R.O., Bloemstilleven, gouache, 35 x 45 cm.
Startbod: € 6
2 Oude gravures in antieke lijsten met voorstelling van paarden in stal en landschapsvoorstelling, 22 x 30 cm.
Startbod: € 12
Album postzegels, Suriname, Curaçao en Nederlandse Antillen
Startbod: € 12
Startbod: € 10
Onb.meester, Boslandschap, olieverf op doek, 60 x 80 cm. ca.1900 (zonder lijst)
Startbod: € 12
Startbod: € 45
Koopje van 3 koperen gravures, Utrecht (2x) en Zeist (1x), 17 x 22 cm.
Startbod: € 50
Startbod: € 50
Annie Bruin, Zaandijk 1870-1961 Blaricum, Landschap, gemengde techniek, 35 x 46 cm.
Startbod: € 16
Onb.meester, Bloemen en vlinders, olieverf op doek (ingelijst), 30 x 40 cm.
Startbod: € 20
Startbod: € 16
Startbod: € 12
Insteekboek postzegels, Nederlandse Antillen, Curaçao en Nederland
Startbod: € 25
Startbod: € 20
Startbod: € 40
Monogram L.V., Twee spaniels in landschap, olieverf op doek, 25 x 30 cm.
Startbod: € 12
2 Chroom schemerlampvoeten met bruin ronde tweed kappen, h.80 cm.
Startbod: € 45
Chroom met zwarte schemerlampvoet met beige kap, h.80 cm.
Startbod: € 16
2 Zwart met chroom zuilvormige lampvoeten met zwarte plissé kap, h.66 cm.
Startbod: € 40
Westerheide, Bloemstilleven, aquarel, 38 x 28 cm.
Startbod: € 14
Rood/zwart gekleurde metalen schemerlampvoet met hoge tweed kap, h.88 cm.
Startbod: € 12
Koffietafel met mat glazen blad en chroom onderstel, h.41 x diam.80 cm.
Startbod: € 14
Ronald Frijling, Zeegezicht, olieverf op doek, 80 x 60 cm.
Startbod: € 50
Frans Hens, Antwerpen 1856-1928 Antwerpen, La Ferme, gesigneerd en genummerd, ets, 36 x 47 cm.
Startbod: € 0
Startbod: € 25
Startbod: € 25
Startbod: € 25
Startbod: € 10
Startbod: € 12
Bronzen Art Deco-stijl beeld rustend op marmeren sokkel, h.42 cm.
Startbod: € 60
His Masters Voice, grammofoon met rood koperen hoorn en met diverse platen, h.55 cm.
Startbod: € 25
Klok zgn. Rolling Clock op aflopende statiefplank
Startbod: € 150
Antieke Friese stoelklok (slingerophanging ontbreekt)
Startbod: € 75
Startbod: € 14
Startbod: € 50