Sluiten481 - 528 van 782 resultaten
Startbod: € 12
Startbod: € 12
Barend van Voorden , Rotterdam 1910-2000 Kortenhoef, Landschap omgeving Kortenhoef, olieverf op linnen, 37 x 46 cm.
Startbod: € 45
Alfons Vermeir, Baasrode (Dendermonde) 1905-1994 Baasrode (Dendermonde), Boerenerf met personen, olieverf op board, 60 x 50 cm.
Startbod: € 120
Wolfgang Heinz Unger, 1929-2019, Bloemstilleven, olieverf op board, 25 x 20 cm.
Startbod: € 45
Luciano Albertini, 1910-1985, Bloemstilleven, olieverf op board, 35 x 26 cm.
Startbod: € 70
Henriette Johanna Reuchlin-Lucardie, 1877-1970, Bloemstilleven, olieverf op board, 41 x 34 cm.
Startbod: € 70
Adrianus Albertus Toetenel, 1914-1990, Rozen, olieverf op paneel, 31 x 26 cm.
Startbod: € 140
Jan van Lier, 1921, Landschap, olieverf op doek, 30 x 40 cm.
Startbod: € 70
Wim Bos, 1906-1974, Havengezicht met schepen en personen, gemengde techniek, 52 x 70 cm.
Startbod: € 50
Louis Willem van Soest, 1867-1948, Winterlandschap, olieverf op doek, 49 x 59 cm.
Startbod: € 50
Willem Keyenberg, Stilleven met fruit en tinnen kan, olieverf op doek, gedateerd 1929, 49 x 59 cm.
Startbod: € 40
Andries Verleur, Zicht op een boerenerf, marouflé, 33 x 49 cm.
Startbod: € 50
Andries Verleur, Dorpsstraat met personen, marouflé, 48 x 33 cm.
Startbod: € 40
Met bloemen beschilderde rood met geel 2-deurs kast, h.189 x b.130 x d.61 cm.
Startbod: € 60
Enicar Automatic, damespolshorloge, met datum aanduiding, ref: 765-02-03
Startbod: € 35
Henri van Os-Delhez, 1880-1976, Bloemstilleven, olieverf op doek, 96 x 76 cm.
Startbod: € 60
Stel blauw/wit Japans porseleinen kraagvazen, h.37 cm.
Startbod: € 40
Wanddecoratie met twee geschilderde adelaars, 97 x 93 cm.
Startbod: € 12
Startbod: € 20
Startbod: € 20
Startbod: € 20
Piet Van, Combinatie van een zilver Vaals bont Panthera Tigris Tigris, tekening, gedateerd 1999, 43 x 32 cm.
Startbod: € 35
Piet van, Bos Primigenius Taurus-Equus Quagga, tekening, gedateerd 1999, 50 x 33 cm.
Startbod: € 30
Koopje van vijf 2e gehalte zilveren suikerschepjes, 54 gram
Startbod: € 20
Startbod: € 20
Slacouvert met rijkbewerkte verzilverde heften in bijpassend etui
Startbod: € 20
Masha Trebucova, Abstract, pasteltekening, gedateerd 1992, 62 x 48 cm.
Startbod: € 35
Toegeschreven aan Stefan Roloff, Twee personen, gouache op papier
Startbod: € 35
Paul Smit, 1962 Bekende mensen, acryl op doek, 151 x 200 cm.
Startbod: € 120
Herman Moerkerk, 1879-1949, Vrouw met hoed, tekening, 13 x 19 cm.
Startbod: € 25
Ype Wenning, 1879-1959, Koe in weiland, tekening, 15 x 24 cm., monogram r.o.
Startbod: € 90
T. Feld, Vrouw met hoed, olieverf op doek, 68 x 80 cm.
Startbod: € 25
Startbod: € 65
Zwitserland: collectie, waarbij beter materiaal, in stockboek
Startbod: € 40
Frankrijk: ongebruikte/ postfrisse verzameling in stockboek
Startbod: € 40
Startbod: € 35
Startbod: € 40
Startbod: € 35
Indonesia: postfrisse verzameling in stockboek
Startbod: € 16
Startbod: € 20
Nederland: Postfrisse collectie in 3 DAVO albums.
Startbod: € 20
Nederland: Postfrisse series en blocks in album en stockboekjes.
Startbod: € 16
Nederland in 2 stockboeken; partij FDC’s; Eerste dagbladen etc.
Startbod: € 16
Nederland: Telegram, dienst, postbewijs en Court de Justice, in stockboekje. cat. waarde € 728,—.
Startbod: € 40
Suriname republiek: postfrisse collectie in DAVO album
Startbod: € 25
Ned. Antillen: collectie PTT-mapjes af nr. 1, in ringband
Startbod: € 25
Nederland: postfrisse verzameling in DAVO album, waarbij Amphilex-blokken
Startbod: € 25