Sluiten529 - 576 van 782 resultaten
Nederland: postfrisse verzameling in 2 DAVO albums
Startbod: € 35
Latour Belot, Landschap, olieverf op doek, 79 x 64 cm.
Startbod: € 60
Startbod: € 40
Peter Schenk, Abstract, handgesigneerde lithografie, nr.83/125, 50 x 40 cm., gedateerd 1987
Startbod: € 25
Startbod: € 40
Marie Henri Mackenzie, Rotterdam 1878-1961 Hilversum, Gezicht op een scheepswerf, krijttekening, 37 x 27 cm.
Startbod: € 75
Moderne met bloemenstof bestoffeerde breistoel
Startbod: € 25
Startbod: € 30
Art Deco archiefkast met jaloeziedeur, 30-erjaren, h.107 x b.45 x d.39 cm,.
Startbod: € 45
Oude geslepen spiegel in goudkleurige lijst, h.129 x b.71 cm.
Startbod: € 25
Blauw gestoffeerde tabouret op pootjes, h.31 x b.65 x d.65 cm.
Startbod: € 16
Mahoniehouten bijzettafel met koperen ornamenten, h.33 x b.35 x b.35 cm.
Startbod: € 16
Notenhouten hoeketagèrekast, h.209 x b.45 x d.33 cm.
Startbod: € 30
Laké met blauwe stof gestoffeerde boudoirstoel, h.67 x b.53 x d.47 cm.
Startbod: € 30
Startbod: € 16
Ond. gesigneerd, Bloemstilleven, olieverf op paneel, 33 x 23 cm.
Startbod: € 25
Oude gravure met voorstelling van zieke dame in interieur, 68 x 53 cm.
Startbod: € 30
Van Koningsbrugge, Portret van een Corgi, aquarel, gedateerd 1990, 44 x 62 cm.
Startbod: € 25
Startbod: € 8
Yvaral, 1934-2002, Geometrische compositie, handgesigneerde zeefdruk, genummerd 14/190, 33 x 32 cm.
Startbod: € 75
Startbod: € 40
Startbod: € 16
Startbod: € 25
Startbod: € 16
Startbod: € 16
Startbod: € 16
Mahoniehouten 1-deurs hangkast, h.85 x b.73 x d.22 cm.
Startbod: € 25
Startbod: € 16
14 Kt. geelgouden damesring bezet met amethist, 4,21 gram
Startbod: € 45
14 Kt. geelgouden herenzegelring bezet met briljant geslepen diamant en onyx, 5,13 gram
Startbod: € 75
Startbod: € 450
Startbod: € 260
14 Kt. gouden collier met hanger bezet met 3 briljant geslepen diamanten, 4,34 gram
Startbod: € 100
Startbod: € 120
Startbod: € 80
Koopje diverse sloopgouden ringen, etc., 9,6 gram
Startbod: € 200
14 Kt. gouden broche bezet met parel, 14 kt. gouden damesring bezet met steen en twee 14 kt. oorknopjes, 8,46 gram
Startbod: € 150
Twee 14 kt. gouden oorbellen bezet met briljant geslepen diamantje, 4,3 gram
Startbod: € 60
14 Kt. gouden medaillon, 7,75 gram met diverse doublé kettingen, etc.
Startbod: € 140
Zilveren collier met letterhanger R en een nikken metalen armband
Startbod: € 8
Startbod: € 30
Umicore fine gold bar 100 gram. LET OP VERLAAGD OPGELD OP DIT KAVEN 10% i.p.v. 29%.
Startbod: € 4.500
Startbod: € 4.500
Karl Mohr, 1922-2013, Herder met schapen, olieverf op doek, 61 x 75 cm. (lijst defect)
Startbod: € 75
Willem Vaarzon Morel, Arnhem 1901-1982 Veere, Bloemstilleven, aquarel, 50 x 36 cm.
Startbod: € 60
Startbod: € 30
Startbod: € 30
Startbod: € 16