Sluiten673 - 720 van 782 resultaten
18 Kt. gouden ring bezet met zirkonia, 1,36 gram
Startbod: € 95
Startbod: € 260
18 Kt. gouden hanger bezet met turkoois, 2,41 gram
Startbod: € 170
18 Kt. gouden ring bezet met parel en zirkonia, 1,84 gram
Startbod: € 130
18 Kt. gouden ring bezet met diamant, 2,05 gram
Startbod: € 140
Startbod: € 140
Startbod: € 220
18 Kt. gouden hanger bezet met spinel, 1,52 gram
Startbod: € 110
Bloedkoralen armband met 18 Kt. gouden monturen, 3,00 gram
Startbod: € 220
Koop diverse polshorloge kasten, W.o. Lincoln, Optima, Olma en Lasita.
Startbod: € 20
Startbod: € 60
Startbod: € 16
Koopje divers met wajangpoppen gedecoreerde Indonesische lepeltjes
Startbod: € 16
Startbod: € 25
Startbod: € 16
Startbod: € 25
Blauw/wit gedecoreerde Chinees porseleinen vaas, h.42 cm.
Startbod: € 25
Antieke ingelegde met bloemen ingelegde mahoniehouten cilinderspeeldoos met 8 melodieën
Startbod: € 150
Handgeschilderd Chinees schilderij (papier los aan achterzijde), 29 x 29 cm.
Startbod: € 25
Ond.monogram, Balinese beeldhouwer werkend aan Singa sculptuur, olieverf op doek, 49 x 69 cm.
Startbod: € 110
Koopje van Balinees : houten opbergdoos (cockspur case) voor hanengevecht mesjes, Bali, 21 x 9 x 3,5 cm., Boek Bali en Java (1938) met 21 illustraties van Ger Adolfs, houten Balinese sculptuur van landarbeider, h.33 cm., Balinees houtsnijwerk, Rangda en twee Leyaks, h.16 cm. en een Balinees houten paneel met mythologische voorstelling, 59,5 x 25 cm.
Startbod: € 130
I Wayan Purne, Balinees houten sculptuur van omhelzend koppel, 24,5 x 20 x 17 cm.
Startbod: € 360
Postzegels, Nederland roltanding I-18, ongebruikt w.b. postfris
Startbod: € 90
Postzegels, Nederland, portserie P31 t/m P43, ongebruikt w.b. postfris
Startbod: € 70
Postzegels, Nederland, postzegels P27 t/m P.28, postfris, P27 licht roestig/P28 stempeltjes op gom
Startbod: € 120
Postzegels, Nederland, postserie P.13 t/m P.26, ongebruikt w.b. postfris
Startbod: € 150
Postzegels, Nederland, Telegramzegels nr.3,5,6 en 8, ongestempeld met nieuwe gom
Startbod: € 200
Postzegels, Nederland, nr.5 vrijwel postfris (plakker restje)
Startbod: € 150
Postzegels, Nederland, nr.13 t/m 17, ongebruikt voorzien van nieuwe gom
Startbod: € 200
Postzegels, Nederland, 79, postfris, kort tandje linkerzijde
Startbod: € 120
Postzegels, Nederland, nr.30 t/m 33 postfris, nr.32 licht beschadigd tanding, nr.33 gomvouw
Startbod: € 140
Postzegels, Nederland, nr.40 postfris (gomvoutje)
Startbod: € 60
Postzegels, Nederland, nr.46 ongebruikt pracht ex., nr.47 nieuwe gom en gerepareerde tanding, nr.48 ongebruikt exemplaar
Startbod: € 240
Postzegels, Nederland, nr.43 en 47, ongestempeld met nieuwe gom
Startbod: € 150
Startbod: € 260
Startbod: € 140
Startbod: € 30
Startbod: € 30
RAM Arnhem, Crémekleurig aardewerken theeservies
Startbod: € 75
Kunststof sculptuur van een boeddha hoofd op houten sokkel, h.28 cm.
Startbod: € 25
Postzegels Nederland, telegramzegels, postfris, TG 2 de 3 ct (zwarte kleur doorgelopen door oxidatie) TG 4, zeer lucht gomvouwtje
Startbod: € 240
Postzegels Nederland, portzegels uit P 3 t/m P 12, ongebruikt w.b. postfris
Startbod: € 200
Antiek Engelse met band intarsia ingelegd bureau/wandtafel met 6 laden en afgedekt met groen lederen blad, h.82 x b.135 x d.55 cm. (1 wieltje ontbreekt)
Startbod: € 280
Chinese teakhouten tafel met 1 bijpassende stoel, h.77 x diam.110 cm.
Startbod: € 40
Naar "Le Corbusier" Lederen design bank met chroom accenten, h.65 x b.130 x d.68 cm. uitgevoerd door Cassina.
Startbod: € 150
Comtoiseklok met voorstelling van man en vrouw
Startbod: € 60
Startbod: € 25
Met bloemen gedecoreerde aardewerken serviesdeel, Royal Cauldon Victoria, Engeland, model Victoria
Startbod: € 60