Sluiten721 - 768 van 782 resultaten
Met bloemen en vlinders gedecoreerde porseleinen serviesdeel, Bavaria Wiesengrund und Bergeshöh'n
Startbod: € 25
Met bloemen gedecoreerd porseleinen serviesdeel
Startbod: € 16
Koop van 6 diverse kleurenprenten m.b.t. vogels.
Startbod: € 25
Startbod: € 25
Oud smeedijzeren 1-persoonsbed met h.92 x L.186 x b.82 cm.
Startbod: € 16
Nancy Lee, Bloemstilleven, olieverf op doek, 60 x 50 cm.
Startbod: € 25
Ond.gesign, Man met pijp, olieverf op doek, 30 x 25 cm.
Startbod: € 16
Startbod: € 16
Startbod: € 16
Startbod: € 40
Johnson Brothers England, Victorian, 67-delig met bloemen gedecoreerd aardewerken serviesdeel.
Startbod: € 75
Marisa Donga (1x) en Onb.meester (1x), 2 Meerluikjes in lijst, gemengde techniek
Startbod: € 16
C. van Eijk, Stilleven met kruiken, gouache, gedateerd 1987, 58 x 44 cm.
Startbod: € 25
Startbod: € 8
Toegeschreven Hans Tijmussen, 11 studies van bloemen, ingelijst in passe-partout, totaal 69 x 47 cm.
Startbod: € 30
M. Benen, Afgemeerde boten op Bali, zonder lijst, 45 x 35 cm.
Startbod: € 25
Ond.gesign., Portret van een jongen, krijttekening, 51 x 37 cm.
Startbod: € 16
Gepolychromeerd Balinees houtsnijwerk, 99 x 34 cm.
Startbod: € 16
Barend Hendrik Storms, Bloemstilleven, aquarel, gedateerd 1926, 33 x 25 cm.
Startbod: € 30
Ond.gesign., Winterlandschap, olieverf op doek, 31 x 23 cm.
Startbod: € 25
Rob Jacobs, Landschap Zuid Frankrijk, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
Startbod: € 30
Gijsman, Zicht op Ubbergen, aquarel, gedateerd 1973, 32 x 17 cm.
Startbod: € 16
Hans Tijmussen, Landschapjes, 6x ingelijste pentekeningen, totaal 45 x 32 cm.
Startbod: € 16
Onb.meester, Oosterse voorstelling, gouache op papier, 23 x 14 cm.
Startbod: € 30
Startbod: € 16
Antieke apothekersweegschaal, Gottlkern & Sohn wagenfabriek met bijpassende gewicht, h.49 x b.51 x d.29 cm.
Startbod: € 45
Startbod: € 60
Startbod: € 45
Startbod: € 45
Startbod: € 75
Antiek Balinees houten beeld van Rama in mediterende pose (niet geheel voltooid, bijzonder), ca.1920-1930, 29 x 16,5 x 13,5 cm.
Startbod: € 180
Postzegels, Nederland, postzegels nr.1 en 2 nagegomd
Startbod: € 100
Ada Maria Goth-Lowith, Wenen 1878-1950 Veere, Man te paard in bosrijke omgeving, olieverf op doek, 62 x 86 cm.
Startbod: € 150
Antiek mahoniehouten Biedermeier bureau, h.118 x b.107 x d.60 cm.
Startbod: € 45
Notenhouten boekenkast met 2 laden, h.197 x b.103 x d.37 cm.
Startbod: € 30
Notenhouten bijzettafel, h.60 x b.44 x d.44 cm.
Startbod: € 25
Startbod: € 30
Notenhouten boekenkast met 2 laden, h.90 x b.77 x d.30 cm.
Startbod: € 25
Notenhouten salontafel met webbing en glasplaat, h.57 x b.115 x d.63 cm.
Startbod: € 16
Henk Dekker, 1897-1974, Zeilboten op zee, olieverf op doek, 50 x 70 cm.
Startbod: € 300
Stel aardewerken Staffordshire honden, h.26 cm.
Startbod: € 45
Richard Weber, Hilversum 1958, Landschap, olieverf op doek, gedateerd 2008, 50 x 50 cm.
Startbod: € 100
Ond.gesign., Landschap, olieverf op board, 29 x 33 cm.
Startbod: € 100
Ond.gesign., Winteravond Muiderberg, gouache, 50 x 64 cm.
Startbod: € 50
Walter Slot, Landschap, olieverf op paneel, 18 x 25 cm.
Startbod: € 100
Wilhelm Klijn, Amsterdam 1892-1961 Amsterdam, Landschap met boerderij, olieverf op board, gedateerd 1918, 32 x 41 cm.
Startbod: € 150
Joseph Gérard Adrien van Luppen, Antwerpen 1834-1891 Deurne, Riverlandschap Temse, olieverf op board, 37 x 27 cm.
Startbod: € 100
Mijndert van den Berg, Gorinchem 1876-1967 Den Haag, Landschap met kerk, olieverf op paneel, 30 x 24 cm.
Startbod: € 100