Sluiten769 - 782 van 782 resultaten
Piet in 't Hout, Den Haag 1879-1965 Den Haag, Bloemstilleven, olieverf op board, gedateerd 1953, 35 x 45 cm.
Startbod: € 100
J.G. Sluyter, Landschap, olieverf op doek, 21 x 25 cm.
Startbod: € 100
Jacoba van Heemskerck, Den Haag 1876-1923 Domburg, Abstracte compositie, isografie, 39 x 46 cm.
Startbod: € 100
Jacoba van Heemskerck, Den Haag 1876-1923 Domburg, Abstracte compositie, isografie, 39 x 48 cm.
Startbod: € 100
Jacoba van Heemskerck, Den Haag 1876-1923 Domburg, Abstracte compositie, isografie, 39 x 45 cm.
Startbod: € 100
Startbod: € 100
Startbod: € 100
Flip Hamers, Watergraafsmeer 1909-1995 Amsterdam, Oostenrijks bergdorp, aquarel, 26 x 35 cm.
Startbod: € 100
Vladimir Titov, 1950, Stilleven met citroenen, olieverf op board, gedateerd 2014, 38 x 46 cm.
Startbod: € 200
Jack Godderis, Penarth 1916-1971 Berchem, Landschap, olieverf op paneel, 25 x 32 cm.
Startbod: € 400
Met rozen gedecoreerd porseleinen serviesdeel, Rosenthal Classic Rose
Startbod: € 120
Startbod: € 75
Koop diverse gordijnen, de rode met een formaat van h.285 x b.95 cm. en de gordijnen met bloemmotief h.238 x b.105 cm.
Startbod: € 75
Antieke mahoniehouten 2-deurs linnenkast, h.240 x b.180 x d.60 cm
Startbod: € 150