Sluiten289 - 336 van 782 resultaten
Oude mahoniehouten hangoortafel, h.73 x b.96 x d.49 of 95 cm.
Startbod: € 20
Startbod: € 20
Toegeschreven aan Albert Neuhuijs, Twee dames in interieur, aquarel, 31 x 41 cm.
Startbod: € 30
Antieke mahoniehouten Biedermeier 2-deurs linnenkast, h.182 x b.128 x d.43 cm.
Startbod: € 30
Johs Helder, Terboer 1842-1913 Utrecht, Interieur met vissers, olieverf op doek (klein gaatje in doek, gedateerd 1920, 80 x 66 cm.
Startbod: € 120
Gerke Henkes, Delfshaven 1844-1927 Rotterdam, Handwerkende vrouw in interieur, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
Startbod: € 75
Antieke mahoniehouten eetkamertafel met tussenblad, h.71 x b.180 x d.120 cm.
Startbod: € 75
Rob O’Meara, Kenya 1922-2022 Kenya, Vier dierportretten, gouaches op papier, 25 x 22 cm.
Startbod: € 120
Rob O’Meara, Kenya 1922-2022 Kenya, Landschap Kenya, olieverf op doek, 103 x 61 cm.
Startbod: € 120
B. Selding, Binnentuin met wasvrouw, olieverf op doek (kleine beschadigingen in doek), 70 x 40 cm.
Startbod: € 45
Heidi Lange, 1940, Tribal dance, olieverf op board, 70 x 59 cm.
Startbod: € 45
Ingelijste Aziatische prent met vogels, gouache op papier, 87 x 49 cm.
Startbod: € 12
Ingelijste doek van diverse personen, 102 x 83 cm.
Startbod: € 14
Geslepen spiegel in goud/zilverkleurige lijst, 56 x 100 cm.
Startbod: € 14
Startbod: € 14
Startbod: € 14
Handgesneden deurpost vermaakt tot spiegel, afkomstig van het eiland Lamu, 190 x 134 cm.
Startbod: € 75
Antieke mahoniehouten buffetkast met gestoken kuif, h.135 x b.154 x d.58 cm.
Startbod: € 35
Verzilverde gegraveerd dienblad, h.7 x b.61 x d.38 cm.
Startbod: € 40
Handgeknoopt Perzisch vloerkleed met florale motieven, 350 x 277 cm.
Startbod: € 95
Blauw glazen schaal op gematteerde glazen voetstuk gedecoreerd met diverse gezichten, gesign. Raymond, h.17 x diam.40 cm.
Startbod: € 75
Jean Claude Novaro, Frankrijk, 1943-2015, groen/geel glazen sierobject, h.27 x diam.25 cm., gedateerd aan onderzijde, 1988
Startbod: € 75
Jean Claude Novaro, Frankrijk, 1943-2015, blauw gedecoreerde siervaas, h.26 x diam.24 cm.
Startbod: € 75
Jean Claude Navaro, Frankrijk, 1943-2015, wit geëtst dikwandig glazen sierobject, h.17 cm.
Startbod: € 35
Ond.gesign., glazen sierschaal, h.15 x diam.30 cm.
Startbod: € 35
Monogram F.W., Blauw glazen siervaas, gedateerd 2008, h.24 cm.
Startbod: € 20
Startbod: € 75
Koop van 5 diverse aardewerken borden en een dekseldoosje
Startbod: € 12
Koop diverse medailles m.b.t. vogelwedstrijden
Startbod: € 12
Blank eikenhouten 3-deurs dressoir met 3 laden, h.92 x b.191 x d.52 cm.
Startbod: € 14
Startbod: € 12
Blank eikenhouten 4-deurs buffetkast met 2 laden, h.205 x b.134 x d.52 cm.
Startbod: € 30
2 Grijze 3-laden nachtkastjes, h.62 x b.50 x d.42 cm.
Startbod: € 12
Antieke mahoniehouten ladencommode, h.94 x b.107 x d.53 cm. (restauraties)
Startbod: € 25
Grote houten industriële 2-deurs kast met metalen beslag, h.213 x b.120 x d.45 cm.
Startbod: € 400
Antieke eikenhouten Louis XVI-stijl hoekkast (1 ruitje ontbreekt), h.197 x b.80 x d.80 cm
Startbod: € 170
Metalen eetkamertafel met teakhouten blad, h.75 x b.80 x L.120 cm.
Startbod: € 260
Gepolychromeerde aardewerken schotel met wapen van Wassenaar
Startbod: € 12
Glazen fruitschaal, Vilniaus Stiklo, diam. 42 cm.
Startbod: € 20
Messing armillairsfeer het illustreert het heliocentrische systeem van Copernicus : de aarde wordt weer gegeven door kleine cirkel die de maan voorstelt, de zilveren bol in het midden vertegenwoordigd de zon rustend op houten voetstuk, h.141 x diam.50 cm.
Startbod: € 60
Startbod: € 20
Startbod: € 12
Startbod: € 35
Gepolychromeerde metalen deurstopper i.v.v. honden achter hek, h.20 x b.30 x d.10 cm.
Startbod: € 12
Gepolychromeerd Naga Kanya beeld met Tibetaanse beschildering, h.15 cm.
Startbod: € 20
Koopje divers van 2 bronzen Boeddhistische bellen, Boeddha op olifant en een zandstenen beeld
Startbod: € 20
Startbod: € 20
Startbod: € 20