Sluiten337 - 384 van 782 resultaten
Satsuma 3-delig theeserviesje en een Satsuma vaas, gesign.
Startbod: € 14
Notenhouten Jugendstil tafel, h.76 x L.104 x d.75 cm.
Startbod: € 30
Pedrali Snow, 4 kikkergroene kunststof design stoelen door Edoardo Fioravanti
Startbod: € 35
2 Engels zilveren mosterdpotjes en 2 zoutvaten
Startbod: € 60
Startbod: € 35
Sterling zilveren armband met bewerking met bloemen, Birmingham 1964
Startbod: € 20
Bewerkt blikken doosje met diverse sieraden en divers, waaronder edel
Startbod: € 25
Startbod: € 75
Twee antieke geslepen parfumflacons met zilveren dop
Startbod: € 35
Startbod: € 40
Koop antiek kristal met zilver, zwavelpotjes met gebreken
Startbod: € 25
Startbod: € 14
Startbod: € 14
Koopje met 4 diverse parfumflacons met zilveren montuur
Startbod: € 25
Startbod: € 16
1e Gehalte zilveren komfoor met brander, beide met houten greep, gemerkt Portugal en juwelier Esman
Startbod: € 140
Rijk bewerkte zilveren kinderspiegel, gemerkt 900
Startbod: € 16
Houten beeld van een olifant, h.38 x L.42 x b.22 cm.
Startbod: € 12
Startbod: € 14
Startbod: € 20
Startbod: € 20
Gepolychromeerd Balinees houten masker met haar
Startbod: € 14
Koopje divers kleingoed w.o. bedelnootsnijder en Boeddhahoofd
Startbod: € 12
Gepolychromeerd Indonesisch houten masker, 50 x 32 cm.
Startbod: € 12
Gepolychromeerd Barong houten masker, h.35 x b.38 x d.16 cm.
Startbod: € 12
Startbod: € 12
Afrikaans houten masker van een olifant, h.62 x b.18 cm.
Startbod: € 12
Startbod: € 12
Startbod: € 12
Gepolychromeerd Indonesisch masker, h.54 x b 32 cm.
Startbod: € 12
Houten sculptuur van een tijger op houten voetstuk, h.25 cm.
Startbod: € 14
Startbod: € 20
Startbod: € 12
Gepolychromeerde met bloemen en vogels gedecoreerde Chinees porseleinen kraagvaas, h.36 cm.
Startbod: € 8
Startbod: € 12
Bewerkte Indonesische dubbele hoorn, h.37 x b.60
Startbod: € 14
Startbod: € 12
Grote gevlochten rieten mand, h.38 x diam.57 cm.
Startbod: € 12
Startbod: € 0
Gepolychromeerd houten Indonesiche masker met zijstukken, h.53 x b.63 cm.
Startbod: € 20
Mahoniehouten bonheur met spiegelopstand, h.156 x b.100 x d.48 cm.
Startbod: € 14
Geslepen spiegel in eikenhouten lijst, h.115 x b.88 cm.
Startbod: € 12
C. liebin, Paardenwagen met man op landweg, olieverf op doek, gedateerd 1954, 70 x 55 cm.
Startbod: € 12
2 Handgekleurde ovale prenten van dames, 13,5 x 10 cm.
Startbod: € 14
Naar Henri Matisse, Nu aux Oranges, zeefdruk, 100 x 70 cm.
Startbod: € 35
Flip Hamers, Watergraafsmeer 1909-1995 Amsterdam, Restaurant de Doelen, aquarel op papier, 65 x 49 cm.
Startbod: € 75
Berend (Beer) Suringh, Arnhem 1903-1982 Schoonhoven, Stilleven met flessen en kruik, olieverf op doek, 60 x 50 cm.
Startbod: € 30
Brighart (1956), Donna I, 3 Gratiën, olieverf op doek, gedateerd 2016, 110 x 70 cm.
Startbod: € 45