Sluiten385 - 432 van 782 resultaten
Brighart (1956), Dame, gemengde techniek op doek, gedateerd 2012, 120 x 60 cm.
Startbod: € 35
Guilla, Stilleven met tulpen, aquarel op papier, 60 x 43 cm.
Startbod: € 14
Marina, Naakt, olieverf op doek, gedateerd 2005, 61 x 61 cm.
Startbod: € 20
Cornelis Theodorus Maria 'Kees' van Dongen, Delfshaven 1877-1968 Monte Carlo, Zittend naakt met een parelketting, ets, 35,5 x 25,5 cm.
Startbod: € 190
Andy Tan, Punk foto, handgesigneerd, 49 x 71,5 cm.
Startbod: € 30
Guilla, Stilleven met tulpen, aquarel op papier, 31 x 42 cm.
Startbod: € 14
Walasse Ting, Kopenhagen 1929, Naakt, print, 63 x 50 cm.
Startbod: € 35
Flip Hamers, Watergraafsmeer 1909-1995 Amsterdam, Bloemstilleven, aquarel op papier, 47 x 35 cm.
Startbod: € 75
Voisin, Personen in interieur, gemengde techniek, gedateerd 2000, 35 x 25 cm.
Startbod: € 20
Flip Hamers, Watergraafsmeer 1909-1995 Amsterdam, Interieur De Doelen, aquarel op papier, 27 x 37 cm.
Startbod: € 35
Flip Hamers, Watergraafsmeer 1909-1995 Amsterdam, De Doelen Logement, aquarel op papier, 27 x 37 cm.
Startbod: € 35
Thom Posthuma (1893-1941), De Doelen,, 3 printen in diverse formaten
Startbod: € 12
3 Diverse prenten met betrekking tot luchtballonnen, 31 x 21 cm.
Startbod: € 20
2 Handgekleurde Franse gravures met betrekking tot mode, 28,5 x 20 cm.
Startbod: € 35
Diederik Zuurmond, Discobal, gemengde techniek, 31 x 31 cm.
Startbod: € 12
Bart Reindersma, twee handgesigneerde etsen van de Sluis in Muiden, genummerd 31/150, 13 x 25 cm.
Startbod: € 14
K.v.S., Landschap met huisjes, acryl op doek, 20 x 20 cm.
Startbod: € 14
Guilla, Restaurant De Doelen, aquarel op papier, 49 x 36,5 cm.
Startbod: € 12
Indiase school, Ruiters te paard, tekening, 13,5 x 16,5 cm.
Startbod: € 35
Ludwig Schwarzer, Wenen 1912-1989 Linz, beschilderde klok, gedateerd 1979
Startbod: € 50
Antieke eikenhouten 2-deurs kussen/rankenkast rustend op bolpoten, h.198 x b.190 x d.70 cm
Startbod: € 50
Geel in hoogglans afgelakt Chinees houten kinderbedje met wielen, h.65 x L.92 x d.60 cm.
Startbod: € 65
In groen lakwerk uitgevoerde Chinese vakkenkast, h.250 x b.160 x d.50 cm.
Startbod: € 500
Antieke met diverse houtsoorten ingelegde hoeketagère, h.136 x b.39 x d.39 cm
Startbod: € 130
Oude schilderijlijst, buitenmaat 104 x 74 cm., binnenmaat 86 x 56 cm. of 60,5 x 90 cm.
Startbod: € 40
Oude schilderijlijst, buitenmaat 118 x 91 cm. en binnenmaat 98,5 x 72 cm.
Startbod: € 40
H. Hagman, Abstract met gezichten, olieverf op doek, 117 x 58 cm.
Startbod: € 35
Oude Chinese 2-deurs kast met opstand en klapdeur, h.190 x b.110 x d.60 cm.
Startbod: € 40
Anton Heijboer, Sabang Sumatra (NI) 1924-2005 Den Ilp, Zonder titel, gouache op papier, 106 x 77 cm of 137 x 110 cm.
Startbod: € 75
Startbod: € 95
Ernest Sigismund (Ernst) Witkamp, Amsterdam 1854-1897 Amsterdam, Man en vrouw langs het water, gemengde techniek, 25 x 17 cm.
Startbod: € 55
Ernest Sigismund (Ernst) Witkamp, Amsterdam 1854-1897 Amsterdam, Twee vrouwen en jongen in tuin, gemengde techniek, 25 x 17 cm.
Startbod: € 55
Jan Voerman jr., Stilleven met kastanjes, eigen druk, 18 x 32 cm.
Startbod: € 60
Cesare Monti, Brescia, 1891-1959 Bellano (Lecco), Huisjes in landschap, olieverf op paneel, 48 x 63 cm.
Startbod: € 170
Victor Bauffe, Bergen 1849-1921 Den Haag, Duinlandschap met huizen, olieverf op paneel, 23 x 29 cm.
Startbod: € 60
Jan Hillebrand Wijsmuller, Amsterdam 1855-1925 Amsterdam, Boerenerf, gemengde techniek, 40 x 50 cm.
Startbod: € 95
Johannes Petrus Paulus (Paul) Bodifée, Deventer 1866-1938 Deventer, Boerin bij boerderij, maroefle, 43 x 54 cm.
Startbod: € 320
Jan de Boer, 1877-1946, Paddestoelen, olieverf op board, 38 x 48 cm.
Startbod: € 240
Arnold Marc Gorter, Almelo 1866-1933 Amsterdam, gemengde techniek, 37 x 75 cm.
Startbod: € 280
G. Rincker, 1923, Stilleven met bloemen, olieverf op doek, 60 x 70 cm.
Startbod: € 80
A. Sodoine, Brugge, olieverf op paneel, 53 x 68 cm.
Startbod: € 70
Onb.meester, Huizen in de sneeuw, olieverf op doek, 50 x 60 cm.
Startbod: € 60
Portret van Dr.Aernout Tholinkx, lithografie, 20 x 15,5 cm.
Startbod: € 80
Startbod: € 25
Startbod: € 20
Porseleinen schaal met gezicht, h.17 x diam.40 cm.
Startbod: € 20
Startbod: € 20
Startbod: € 20