Sluiten1 - 48 van 783 resultaten
Vogeler, H., exlibris voor Eduard Vogeler, cliché, 115 x 60 mm, niet gesigneerd
Startbod: € 70
Vogeler, H., exlibris voor Otto E.H. Blendermann, cliché, 95
x 75 mm, niet gesigneerd
Startbod: € 70
Severin, M, 6 exlibris, C2, niet gesigneerd, (voor Stolt, Gartner, Rasdolsky, De Bruin, Schalkwijk), deels opgeplakt (gewest)
Startbod: € 70
Severin, M, 4 exlibris, C2 (Uchida, Rasdolsky, Palmirani, Nechwatal), gesigneerd, en 3 exlibris X2 (Collart, Jakubowski, S.), 1 x gesigneerd, deels opgeplakt (geweest)
Startbod: € 75
Rassenfosse, A., 10 exlibris (Jamagne, Winiwaree, Neuville, Soc. libre.., Nyst, Winiwater, Heinicke, HvW., Gras Vila, Colinet - C3), 9 x cliche, 1 x C3, niet gesigneerd, opgeplakt (geweest)
Startbod: € 100
Severin, M.F.,21 exlibris, X2, (11 x gesigneerd, 10 x niet gesigneerd) opgeplakt geweest
Startbod: € 75
Vereschagin, Gennady, 3 exlibris, (Dunstl-Walter, Wallner, Miets Meulemans), C3/col, genummerd en gesigneerd
Startbod: € 100
Vereschagin, Gennady, 3 exlibris, (Burch, Schmitz, Miets Meulemans), C3/col, genummerd en gesigneerd
Startbod: € 100
Penkov, E., exlibris Wout Meulemans, 2008, C3C5, 6 stuks (oplage), genummerd en gesigneerd 'Phryne II',125 x 105 mm
Startbod: € 75
Zuev, V., 30 exlibris, gemengde techniek, genummerd en gesigneerd. Aantal doubletten. O.a. voor Kunze, Meulemans, Winter, Bergomi, Labuhn, 4W.
Startbod: € 100
Romanyshyn, R., 7 exlibris, serie: '7 sins', C3C5, genummerd en gesigneerd
Startbod: € 90
Fingesten, M, 3 exlibris (Emil W. Netter, Stohmann - Tietz, G.M.), C3, niet gesigneerd, alle drie met remarque, opgeplakt (geweest)
Startbod: € 120
Schott, R., 3 exlibris, (2 x C2 / C3, 1 x cliche,), 1 x gesigneerd. Voor Deusch, Karl Roesger, Urban.
Startbod: € 25
Liebenwein, M., 9 exlibris, cliché, 1 x gesigneerd, deels opgeplakt.
Startbod: € 30
Titz, L., 12 exlibris (8 x C3, 4 x cliché), 4 x gesigneerd. O.a. voor Titz, Laloux, Heneau, Monsalvatje, Prevot.
Startbod: € 60
Jirincova, L., plm. 170 exlibris/ kleingrafiek, C3 / litho, deels gesigneerd
Startbod: € 90
Kunst, A., 11 exlibris, diverse technieken, deels opgeplakt (geweest), 9 x gesigneerd, 2 x niet gesigneerd. O.a. voor: Erone, Burdy, Weidemann, Wisnet, Wimmer, Bernhart, Graf, Poeverlein, Hacker
Startbod: € 90
Kunst, A., 10 exlibris, diverse technieken, met remarque, deels opgeplakt (geweest), alle gesigneerd. O.a. voor: Gebbing, Hillinger, Graf, Eppelein, Schoeller, Riedt, WirthStummer, Birnholz
Startbod: € 100
Kunst, A., 10 exlibris, diverse technieken, 3 x met remarque, deels opgeplakt (geweest), 1 x gesigneerd. O.a. voor: Werner (doublet), Leuschner, Andres, Mueller, Helcelet, Aubele, Fischer, Kuenemann
Startbod: € 70
Vogeler, H., exlibris Liebtraut Elfelot, 110 x 70 mm, ets, opgeplakt, niet gesigneerd.
Startbod: € 110
collectie van plm. 100 exlibris / kleingrafiek, thema: 'schepen', vooral hoogdruk, deels gesigneerd, deels opgeplakt. O.a. gemaakt door Mauve, Jirauch, L. May, Jaer, Herckenrath, Huffert
Startbod: € 45
collectie van plm. 80 exlibris (enkele kleingrafiek) op naam van Meulemans. Merendeel gesigneerd. Diverse technieken. De inhoud van deze collectie is wisselend, een selectie van werk, mogelijk gemaakt door o.a. Capova, Richter, Suchanek, Weidenhaus, Steenvoorden, Zakoretsky, Baeyens, Kalaschnikov, Failhauer, Demel, Bednarik, Didelyte, Jakubowski, Bugan, Mommen, Stanclova, Kerin, Kmieliauskas, Jakstas, Sechtlova, Weidenhaus, Hirsch, Rytir, Jepkes, Kratky, Wetselaar, Pfeiler.
Startbod: € 75
collectie van plm. 20 exlibris /kleingrafiek, thema: 'treinen, spoorwegen', diverse technieken, deels opgeplakt, deels gesigneerd. Gemaakt door o.a. Kislinger, Battermann, Maree, Jakubovski, Ven, Tarasyuk.
Startbod: € 30
Poppe, G., 6 exlibris, X2 / cliché, deels opgeplakt, niet gesigneerd. Voor o.a. Reisner, Kaufmann, Burchard.
Startbod: € 25
Hirzel, H., 7 exlibris, cliché, niet gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 20
Habl, W., 3 exlibris, C3, 1 x gesigneerd, opgeplakt geweest. Voor Buchholz (doublet), Schweinburg.
Startbod: € 25
Kubin, A., exlibris voor Carl Lamersdorf, litho, 105 x 80 mm, opgeplakt, niet gesigneerd
Startbod: € 100
Volkert, H., 10 exlibris (10 x C3), gesigneerd, deels opgeplakt (geweest), gesigneerd, 5 x met remarque. Voor o.a. Koerber, Tropp, Sanner, Halbach, Fischer, Falkenberg. Deels wat verbruind.
Startbod: € 120
Orlik, E., exlibris voor Lilian u H.W. Singer, litho, niet gesigneerd, opgeplakt.
Startbod: € 60
Orlik, E., exlibris voor Mary Grenander, gesigneerd, opgeplakt.
Startbod: € 110
Orlik, E., exlibris voor Alfred Friedmann, gesigneerd, opgeplakt.
Startbod: € 110
Kulhanek, Oldrich, 4 exlibris, C3, gesigneerd. Voor Vitacek (opgeplakt), Krupky, Feliers (Brueghel), Koehler.
Startbod: € 85
Kulhanek, Oldrich, 4 exlibris, C3, gesigneerd. Voor Kalabusova, Daniel, Hausweiler, Daniel (V. v. Gogh).
Startbod: € 85
Kulhanek, Oldrich, 4 exlibris, C3, gesigneerd. Voor Charypar, Daniel (Picasso), Turnovici, Humplstotter
Startbod: € 85
Kulhanek, Oldrich, 4 exlibris, C3, gesigneerd. Voor Daniel (V. v. Gogh), Daniel (Schiele), de Haas (Smetamna), V.d. Weerd (Vivaldi)
Startbod: € 85
Kulhanek, Oldrich, 4 exlibris / pf, C3, gesigneerd. Voor Vondracek, Feliers (Brughel), Meusgeier, Setlik
Startbod: € 85
Kulhanek, Oldrich, 4 exlibris / pf, C3, gesigneerd. Voor Daniel (Strauss), Daniel, Bakx (medisch), Lerperger
Startbod: € 85
Fingesten, M., 1 exlibris / kleingrafiek, C3, gesigneerd. Gemaakt voor: Luigi Pirandello
Startbod: € 70
Fingesten, M., 4 exlibris / kleingrafiek, C3, 1 x gesigneerd. Gemaakt voor: G.M. (ex eroticis), Botta, Dr. Tropp, Lenze
Startbod: € 110
Fingesten, M., 4 exlibris / kleingrafiek, C3, 1 x gesigneerd. Gemaakt voor: Mantero, M., Dorschfeld (papier deels verbruind), Mantero
Startbod: € 100
Hirsch, Karl-Georg, plm. 50 exlibris, X6, gesigneerd. Bevat doubletten
Startbod: € 75
Born, A., 9 boeken / brochures over / geïllustreerd door Born. O.a.'O Slonovi', 1989, 'Adolf Born', Slovart Publishers, (travel drawings, pastels, illustrations, watercolours, lithography etc), 'Adolf Born', Galerianhlavneho mesta SSR Bratislavy, 1985, met opdracht van Born en tekening, 'Bohumil Riha, Ja hovypatram sam', gesigneerd door Born, met kleine tekening (muisje), 'Laska a delove koule', Milos Macourek, gesigneerd door Born, metkleine tekening (poes). Veel (kleuren)illustraties
Startbod: € 75
Born, Adolf, 'Adolf Born, Zivocichopis', 6 tekeningen / zeefdruk? van Born, alle gesigneerd, omslag wat gevlekt
Startbod: € 40
Rudyard Kipling, 'Íf Ked Kdyz', uitgave met 5 originele prenten van jozef Jankovic (alle genummerd en gesigneerd), Ivan Panenka, nr. 17/100, omslagdoos wat bevuild. Tekst in Tsjechisch en Engels. 2003
Startbod: € 25
'Roman Romanyshyn', Henri Klein, 2002, met inleiding van H. Klein, reproducties van exlibris en een originele prent: 'Grasshopper', 2000, etching, genummerd en gesigneerd (18/26), softcover
Startbod: € 30
Brunovsky, A., exlibris voor Wout Meulemans, C3, genummerd en gesigneerd, 1993, 130 x 100 mm, (o.a. vrouwelijk naakt en eenhoorn)
Startbod: € 90
Startbod: € 90
Brunovsky, A., exlibris voor Arnold, Cor, Wout, Pim. C3, 165 x 115 mm., 1993. Genummerd en gesigneerd.
Startbod: € 110