Sluiten481 - 528 van 783 resultaten
Beschilderde Russische lakpaneel met voorstelling van personen in bos
Startbod: € 60
Startbod: € 45
Koop van 4 diverse Russische lakdozen (1 met defecte poot)
Startbod: € 45
Koopje divers kleingoed w.o. een Oosterse armband
Startbod: € 30
Startbod: € 30
2e Gehalte zilveren 5-lichts kandelaar, 578 gram, h.19,5 X diam 17 cm.
Startbod: € 60
Opengewerkte zilveren broodmand met hengsels, h.13 x b.36 x d.21,5 cm., 487 gram
Startbod: € 240
Startbod: € 25
Oud Javaans houten sculptuur van een visser met net, h.84 cm. (klein defect) en een Indonesisch houten beeld van twee danseressen, h.63 cm.
Startbod: € 30
Antieke pop met porseleinen hoofd in kinderstoel
Startbod: € 30
Rijk bewerkt Indonesisch djattihouten naaitafel, h.65 x b.51 x d.39 cm.
Startbod: € 25
Rijk bewerkt met pauwen gedecoreerd Indonesisch djattihouten opengewerkt 8-kantige bijzettafel, h.55 x b.49 x d.49 cm.
Startbod: € 45
Antieke Franse deels vergulde bronzen Empire pendule, uurwerk gevat in visvormig zwijn met druivenranken (bel ontbreekt), h.40 cm.
Startbod: € 240
Otto Dill, Neustadt an der Weinstraße, Duitsland 1884-1957 Bad Dürkheim, Duitsland, Lechtentaler Allee, Baden Baden, olieverf op paneel, 22,6 x 28,7 cm., provenance particuliere collectie/veilinghuis Hampel lotnummer 514, veiling 29 juni 2023
Startbod: € 2.400
Handgeknoopt Perzisch vloerkleed met florale motieven, 405 x 255 cm.
Startbod: € 240
Startbod: € 25
Startbod: € 30
3 diverse derde gehalte zilveren Djokja schalen, totaalgewicht 530 gram.
Startbod: € 240
Startbod: € 30
Kristallen karaf met 1e gehalte zilveren montuur
Startbod: € 25
Startbod: € 45
Balinees houten sculptuur van een moeder met kind, h.
Startbod: € 45
Koop van 2 diverse Balinese houten beelden en een pot
Startbod: € 45
Balinees houten beeld van een fluitspeler, h.50 cm.
Startbod: € 60
Balinees houten beeld van een biddende man, Gesigneerd Wy Subur op onderzijde, h.30 cm.
Startbod: € 60
Startbod: € 40
Koopje divers blauw/wit Chinees porselein (kom defect)
Startbod: € 40
Startbod: € 25
Startbod: € 40
Koop van 5 stuks divers Oosters aardewerk en porselein.
Startbod: € 40
Startbod: € 40
Startbod: € 25
Startbod: € 30
Startbod: € 40
Koop diverse Djokja zilveren lepeltjes en vorkjes, totaalgewicht 530,9 gram.
Startbod: € 200
Bernard Jean Corneille Potharst, Het prentenboek, olieverf op doek, 64 x 77 cm., provenance partculiere collectie/kunsthandel Simonis & Buunk
Startbod: € 750
Koop van 6 bokkenpoot lepeltjes etc. totaalgewicht 44,7 gram.
Startbod: € 25
Hendrik Johannes (Jan Hendrik) Weissenbruch, Den Haag 1824-1903 Den Haag, Riviergezicht met zeilboot en molens, aquarel, 42 x 32 cm., provenance particuliere collectie
Startbod: € 1.100
Hermine B. Nijhoff, Stillven met bloemen in Keulse pot, olieverf op doek, 60 x 50 cm.
Startbod: € 75
Jan Strubbe, Zicht op Oud Breda, handgesigneerde kleurenlitho, 40 x 31 of 68 x 58 cm.
Startbod: € 30
Gouden Gelderland 7 gulden munstuk, 1763, 4,8 gram
Startbod: € 75
Startbod: € 120
Koopje divers zilver, Hollands muntgeld w.o. 6 rijksdaalders, 10 gulden muntstuk, etc.
Startbod: € 30
Koopje van 4 penningen en halve dollar munstuk, Kennedy 1964
Startbod: € 75
986/1000 Gouden herinneringspenning, 1 dukaat, Kennedy 1963, 3,49 gram
Startbod: € 120
Startbod: € 75
Startbod: € 30
Oude studie viool in kist ten onrechte gemerkt Stradivarius, gerestaureerd 2021, Jaap Bolink en Annelies Steinhauer, zie factuur
Startbod: € 240