Sluiten529 - 576 van 783 resultaten
2 Antieke Chinees porseleinen famille rose kommen en schotels
Startbod: € 30
Startbod: € 30
Postzegels, Nederland, gestempeld en ongestempeld
Startbod: € 30
Louis Hermanus Hend. Schutte, Aalsmeer 1904-1979 Haarlem, Stadstafereel met personen Salzburg, Oostenrijk, 50 x 37 cm.
Startbod: € 240
Maria Elisabeth Georgina (Lizzy) Ansingh, Utrecht 1875-1959 Amsterdam, Portret van een dame in blauwe jurk, olieverf op doek, 65 x 50 cm., gedateerd mei 1948
Startbod: € 75
Professor Johannes Hendricus Jurres, Leeuwarden 1875-1946 Amsterdam, Don Quichot en het acht gezelschap, olieverf op doek, 51 x 32 cm., provenance particuliere collectie/Kunsthandel P. Leffelaar, Haarlem
Startbod: € 380
2 Vuurvergulde bronzen Empire 1-lichts kandelaars, ca.1810, h.25 cm.
Startbod: € 400
Twee opengewerkte met guirlandes gedecoreerde zilveren jardinières met
blauw glazen binnenbakken, van Kempen, ca. 1888, h.7 x b.25 x d.17,5 cm.
Startbod: € 1.400
Twee hoge zilveren kandelaars met druivenreliëf met opzet te maken naar 3-lichts, Duitsland, 1880-1890, h.55 cm.
Startbod: € 2.000
Opengewerkte zilveren soezenmand, Sheffield, 1904, 602 gram, h.24 x b.30 x d.21 cm.
Startbod: € 600
2e Gehalte zilveren rond blad, Van Kempen, h.3 x diam.38 cm., 1030 gram
Startbod: € 500
Stel zilveren café au lait kannen, Birmingham 1937, h.21 cm., 1518 gram
Startbod: € 600
Twee Engelse hoge zilveren 1-lichts kandelaars op vierkante voet, 19e eeuw, h.32 cm., totaal 1003 gram
Startbod: € 800
Opengewerkte zilveren jardinière met blauw glazen binnenbak, A. Landmeer, 1924, h.11 x b.26 x d.9 cm. ( 1 guirlandes los)
Startbod: € 300
Twee zilveren ovale zoutvaatjes met blauw glazen binnenbakjes, London, ca.1810, h.7 x b.10 x d.7,5 cm.
Startbod: € 300
Koop van een pleet wijnkoeler, 2 dekschalen en 6 onderborden
Startbod: € 75
Startbod: € 80
Startbod: € 45
Willem Bastiaan Tholen, Amsterdam 1860-1931 Den Haag, Portret van Péronne Arntzenius, olieverf op paneel, 35,8 x 28,2 cm., afgebeeld op een atelierfoto van Tholen, bladzijde 44, Willem Bastiaan Tholen, 1860-1931 door Anneke de Jong
Startbod: € 1.500
Toegeschreven aan Cornelis Vreedenburgh, Woerden 1880-1946 Laren (N.H.), Aangelegde boten in een stadse binnenhaven, olieverf op doek, 65 x 39 cm., provenance particuliere collectie/familiaire omgeving schilder
Startbod: € 2.400
Mexicaanse Sterling zilveren geknoopte armband en collier, 108 gram
Startbod: € 60
Jaeger-LeCoultre Reverso, 250186, geelgouden herenpolshorloge met zilverkleurige wijzerplaat, aangeschaft 2001, € 92.125, met cognackleurige lederen blad in originele doos en papieren
Startbod: € 2.400
Groot verzilverd ovaal dienblad met glasplaat, 69 x 43 cm.
Startbod: € 60
Jaeger-LeCoultre Reverso, 250840862, zilverkleurige polshorloge met bruin lederen band
Startbod: € 900
Koop boeken w.o. Jan Mankes, W.B. Tholen en toegepaste kunsten van Nederland
Startbod: € 40
Hendricus Anthonius Dievenbach, Haarlem 1872-1946 Laren, Man met lantaarn, tekening
Startbod: € 30
Emanuel Ernest Gerardus van der Ven, Den Bosch 1866-1944 Laren, Bosgezicht, olieverf op doek, 50 x 35 cm.
Startbod: € 40
Van Vulpen, Stadsgezicht vanaf het water, olieverf op doek, 29 x 23 cm.
Startbod: € 30
B.G. Veenstra, Korenschoven met kerk op de achtergrond, olieverf op doek, 40 x 30 cm.
Startbod: € 30
Startbod: € 75
Johan Willem (Willy) Fleur, Markelo 1888-1967 Den Haag, Bloemstilleven, olieverf op doek, 50 x 40 cm.
Startbod: € 120
Omgeving Jacobus Cornelis Gaal, Portret van een meisje in bos, olieverf op paneel, 50 x 40 cm.
Startbod: € 300
Willen van Nieuwenhoven, Rotterdam 1879-1973 Laren, Pijprokende man in atelier, olieverf op doek, 40 x 50 cm.
Startbod: € 120
Cornelis (Cor) Wouter Bouter, Gouda 1888-1966 Den Haag, Boerin met kinderen in interieur, olieverf op doek, 70 x 55 cm.
Startbod: € 120
Onb.meester, Madonna van de Stoel naar Raphael, ovaal olieverf op doek, 76 x 64 cm.
Startbod: € 240
Eugène Rémy Maes, 1849-1931, Stalinterieur met paard, geiten, eenden, etc. , olieverf op paneel, 40 x 30 cm.
Startbod: € 240
Eugène Rémy Maes, 1849-1931, Landschap met schaapsherder en schapen, olieverf op paneel, 40 x 27 cm.
Startbod: € 240
Koop van 3 diverse kerkelijke attributen w.o. verguld zilver
Startbod: € 120
Koop diverse pillendoosjes etc. w.o. zilver, totaalgewicht 397 gram.
Startbod: € 75
Koop diverse zilveren vorken en lepels, totaalgewicht 767 gram.
Startbod: € 240
8 diverse Pakistaans zilveren schaaltjes met munten, totaalgewicht 358 gram.
Startbod: € 75
set van 6 derde gehalte zilveren onderzetters, totaalgewicht 387 gram.
Startbod: € 75
Koopje diverse lepeltjes en vorkjes w.o. zilver, totaalgewicht 766 gram.
Startbod: € 150
Startbod: € 25
Startbod: € 16
Geprepareerde houtsnip op houten voetstuk, h.20 cm.
Startbod: € 40
Gepolychromeerde Delfts aardewerken koe, h.13 cm.
Startbod: € 60
Startbod: € 60