Sluiten577 - 624 van 783 resultaten
Startbod: € 30
Startbod: € 30
Startbod: € 25
Nymphenburg, porseleinen potpourri dekselvaas, h.25 cm.
Startbod: € 60
Stel antieke Delfts blauwe borden, diam.20 cm.
Startbod: € 30
Naar Barthelemy Prieur, bronzen sculptuur van Narcissus, rustend op marmeren voetstuk, h.24 cm.
Startbod: € 60
Startbod: € 40
Startbod: € 16
Leo Pringels, Schaarbeek, België 1901-1992 , Oudergem, België, Hoeve in de sneeuw, olieverf op paneel, 40 x 30 cm.
Startbod: € 100
Albert De Deken, Schoten 1915-2003 Kapellen, Landschap, olieverf op paneel, 49 x 36 cm.
Startbod: € 100
Albert J. Temming, 1942, Vee aan het water, olieverf op doek, gedateerd 2015, 40 x 30 cm.
Startbod: € 200
Mariët van Rooijt-Schuurmans, Frans landschap, olieverf op doek, 42 x 52 cm.
Startbod: € 80
Hil Bottema, Stilleven met hortensia, olieverf op paneel, 45 x 56 cm. (2 scheurtjes in doek)
Startbod: € 80
Pierre Steyaert, Strand en zee, olieverf op paneel, 32 x 21 cm.
Startbod: € 100
Johannes (Joop) Wilhelmus Maria Willems, Nijmegen 1915-1989 Amsterdam, Vrouwelijk naakt, olieverf op paneel, 37 x 27,5 cm.
Startbod: € 200
Jan Dona, Den Haag 1870-1941 Den Haag, Bloemstilleven, olieverf op paneel, 30,5 x 24,5 cm.
Startbod: € 100
Geert Geerlings, Bussum 1919-1989 Zeist, Zonnebaden, olieverf op doek, 60 x 41 cm.
Startbod: € 150
E. Hemcher, Oogst, olieverf op doek, 19 x 25 cm.
Startbod: € 80
Jasper Krabbé, 19710, Vrouwelijk naakt, gouache, 50 x 73 cm.
Startbod: € 500
Monogram J.W., Haan met kippen en eenden, olieverf op paneel, binnenmaat 20 x 35 cm./buitenmaat 50 x 65 cm.
Startbod: € 100
Startbod: € 30
Robbe & Berking, Sterling zilveren champagne-schaal, h.13 x b.51 x d.40 cm., zilver 2214 gram, gemonogrammeerd letter B
Startbod: € 1.800
Roestvrij stalen Dutch Duo Design fruitschaal, h.16 x diam.42 cm.
Startbod: € 100
Sjer Jacobs, Tegelen 1963, keramiek sculptuur van hoofd man met hand, gedateerd 1997, h.45 x b.38 x d.23 cm.
Startbod: € 400
Blauw/wit met lotusbloemen gedecoreerde Chinees porseleinen dekselvaas, h.50 cm.
Startbod: € 500
Rode met personen en tekens gedecoreerde Chinees porseleinen celadon schotel, h.7 x diam.41 cm.
Startbod: € 100
Blauw/wit met bloemen en vlinders gedecoreerde Chinees porseleinen schotel (defecten), diam.36 cm.
Startbod: € 150
Engels aardewerken serviesdeel, "The botanic garden".
Startbod: € 60
Marianne Houtkamp, Amsterdam 1948, bronzen sculptuur van een Massai vrouw rustend op hardstenen voetstuk, h.182 cm., provenance particuliere collectie
Startbod: € 9.000
Villeroy & Boch, Koop divers serviesgoed, "Joy Noel, the country collection".
Startbod: € 45
Marianne Houtkamp, Amsterdam 1948, gepolychromeerde bronzen sculptuur "Sereen, nr.3/8, h.175 cm., provenance particuliere collectie
Startbod: € 9.500
Sandra Wood, Reigate 1960, Microcosmika, Atlas Universalis et Novus, gemengde techniek op doek, 100 x 100 cm., gedateerd op achterzijde 2006, provenance particuliere collectie/Designa Interieur
Startbod: € 1.000
Villeroy & Boch, porseleinen serviesdeel, "Switch 3, Country Collection"
Startbod: € 75
Maurice Grothausen, Bloemstilleven met rode bloemen, olieverf op board, 70 x 70 cm. of (100 x 100 cm. (met lijst), gedateerd 2001
Startbod: € 500
Gerard 't Hart, 1933, Indiaan, handgesigneerde zeefdruk, nr.47/50, 70 x 60 of 99 x 89 cm.
Startbod: € 400
Gerard 't Hart, 1933, Dansende indiaan, nr.127/170 handgesigneerde zeefdruk, 63 x 60 of 90 x 90 cm., gedateerd 1999
Startbod: € 400
Schelp vermaakt tot schaaltje met mogelijk zilveren rand (niet gekeurd)
Startbod: € 25
Startbod: € 40
Sabattini, 1e gehalte zilveren olijvenstandaard met glazen binnenbakje, zilver gewicht 681 gram
Startbod: € 300
Startbod: € 30
Zilver/porseleinen 3-delig koffieservies op pleet dienblad
Startbod: € 40
Stel Engels 1e gehalte zilveren 1-lichts kandelaars, h.15 cm., 459 gram
Startbod: € 150
2 Engelse 1e gehalte zilveren met houten flessenbakken, totaal 329 gram
Startbod: € 180
Twaalf verzilverde messenleggers, etui met zilverkleurige tafelnummers, druppelvanger en opengewerkte pleet broodmand
Startbod: € 25
Koopje diverse sieraden etc. w.o. zilver en een deels gouden ring met bloedkoraal
Startbod: € 40
2 zilveren 2,5 gulden en 2 zilveren 10 gulden muntstukken
Startbod: € 30
Glazen waterkan met ijsreservoir en pleet monturen
Startbod: € 25
Oud verzilverd dienblad op pootjes, h.4 x b.36 x d.36 cm.
Startbod: € 25