Sluiten625 - 672 van 783 resultaten
Startbod: € 25
Koop van 4 diverse aardewerken schotels, w.o. met pleet handvat
Startbod: € 25
Grote met pauwen gedecoreerde Chinees Imari schotel, diam.36 cm.
Startbod: € 30
2 Antieke kleurgravures en een lithografie Middelburg
Startbod: € 30
Hans Bayens, Schoenmaker in atelier, handgesigneerde ets, nr.6/12, 22 x 17 cm.
Startbod: € 60
Koopje van 3 diverse werken. Waaronder een proefdruk van Philip Wiesman en een gravure naar Jan Luyken (1649-1712).
Startbod: € 25
Startbod: € 40
Onb.meester, Chinese School, Bloesemtak, aquarel, 35 x 24 cm,
Startbod: € 30
Onb.meester, Winterlandschap met schaatsende personen, olieverf op paneel, 49 x 35 cm.
Startbod: € 500
Cornelis Adrianus Bernardus (Cees) Bantzinger, Gouda 1914-1985 Amstelveen, Liggend naakt, aquarel/bruin/gouache, 27 x 38 cm., provenance particuliere collectie/Rueb kunsthandel
Startbod: € 300
Dick van Heerde, Venlo 1954, Leeuwin met welpen, olieverf op paneel, diam.40 cm., provenance particuliere collectie/Hoeve Rijlaarsdam
Startbod: € 600
Hendrik Pieter (Piet) Groen, Kralingen 1886-1964 Rotterdam, Polderlandschap met afgemeerde schepen, olieverf op paneel, 30 x 21 cm.
Startbod: € 300
Leo Hartsuiker, 3 Stillevens met vruchten, 2-luik met tomaten, gouaches op papier, 15 x 15 cm.(2x) en 6 x 6 cm.(2x)
Startbod: € 120
Ikoon, Verrijzenis van Christus, 19e eeuw, 27 x 22 cm.
Startbod: € 200
Startbod: € 30
Günther Joachimsthaler, 1957, glasobject Männerhaut-Die Wahrhait ist eine Festung-Veritas est arx quaedam, h.48, Unica, Particuliere collectie/Galerie Cattani
Startbod: € 1.000
Startbod: € 30
Marianne Houtkamp, Amsterdam 1948, rood bronskleurige sculptuur van een Samburu wachter, oplage 8/8, h.92 cm., provenance particuliere collectie
Startbod: € 2.600
Marianne Houtkamp, Amsterdam 1948, gepolychromeerde met stenen ingelegde bronzen vrouw van Acadia, 2009, oplage ea/I, h.79 cm., provenance particuliere collectie
Startbod: € 3.400
Marianne Houtkamp, Amsterdam 1948, gepolychromeerde bronzen sculptuur van Jazz zangeres 2001 rustend op marmeren voetstuk, h.62 cm., provenance particuliere collectie
Startbod: € 1.000
Marianne Houtkamp, Amsterdam 1948, bronzen sculptuur van een Inca wachter/1999, h.67,5 cm., provenance particuliere collectie
Startbod: € 1.800
Marianne Houtkamp, Amsterdam 1948, gepolychromeerde bronzen sculptuur van een Tarahumara man, oplage 3/8, h.63 cm., provenance particuliere collectie
Startbod: € 2.000
Marianne Houtkamp, Amsterdam 1948, bronzen sculptuur van een wachter rustend op marmeren sokkel, 1998, h.67 cm., provenance particuliere collectie
Startbod: € 1.000
Marianne Houtkamp, Amsterdam 1948, gepolychromeerde bronzen sculptuur van moeder met kind, 2002, oplage 1/8, h.40 cm.,
provenance particuliere collectie
Startbod: € 2.000
Marianne Houtkamp, Amsterdam 1948, Gepolychromeerde bronzen sculptuur van moeder en kind/2002, oplage 5/8, h.40 cm., provenance particuliere collectie
Startbod: € 2.000
Marianne Houtkamp, Amsterdam 1948, Gepolychromeerde bronzen sculptuur naar de markt in Isido/2000 rustend op marmeren voetstuk, oplage 7/8, provenance particuliere collectie
Startbod: € 800
Marianne Houtkamp, Amsterdam 1948, bronzen sculptuur van vrouw met masker/1990, nr.6/12, h.38 cm., provenance particuliere collectie
Startbod: € 500
Marianne Houtkamp, Amsterdam 1948, gepolychromeerde bronzen sculptuur swing/2016, nr.2/8, h.45 cm., provenance particuliere collectie
Startbod: € 1.200
Marinus Klap, bronzen sculptuur "Conversatie"/2001, h.56 cm., provenance particuliere collectie/Hoeve Rijlaarsdam
Startbod: € 800
Startbod: € 40
Startbod: € 30
Startbod: € 75
Startbod: € 40
Startbod: € 45
Marianne Houtkamp, Amsterdam 1948, gepolychromeerde hangende bronzen sculptuur "Voeding"/2009, 19 x 23 cm., provenance particuliere collectie/Stichting Watoto Samburua
Startbod: € 500
Judith Braun, bronzen sculptuur "Heimwee naar Mogen/1997, h.41 x b.40 x d.18 cm, provenance particuliere collectie/Galerie de Blauw Roos
Startbod: € 550
Koop van 6 2e gehalte zilveren lepeltjes en 2 suikerschepjes, totaalgewicht 84 gram.
Startbod: € 25
Startbod: € 45
Ton de Vreede, Steen/glas/metalen sculptuur "Het Gouden kamertje (kubus)/1997, h.66 cm x b.20 x d.20 cm., provenance particuliere collectie/Galerie de Blauw Roos
Startbod: € 600
Onb.meester, Geglazuurde keramiek sculptuur van roze hart punt rustend op marmeren voetstukje, h.33,5 cm., provenance particuliere collectie
Startbod: € 500
Marianne Houtkamp, Amsterdam 1948, bronzen sculptuur Guerlain met bijpassende parfum/1999, nr.3/18, h.33 cm., provenance particuliere collectie
Startbod: € 600
Marianne Houtkamp, Amsterdam 1948, bronzen flessendruppelvanger i.v.v. vrouw/1995 provenance particuliere collectie
Startbod: € 150
Startbod: € 40
Koop van 3 stuks divers sierglas w.o. Henry Dean en Kosta Boda
Startbod: € 40
Startbod: € 30
Startbod: € 30
Startbod: € 40
Startbod: € 40