Sluiten673 - 720 van 783 resultaten
Startbod: € 40
Marinus Klap, bronzen sculptuur "Overleg"/2001 rustend op marmeren voetstuk, h.33 cm., provenance particuliere collectie/Hoeve Rijlaarsdam
Startbod: € 600
Twee 18e eeuw houten/metalen/gipsen verguld twee lichts wandlusters, h.31 x b.21 x d.21 cm.
Startbod: € 500
Ond.gesign., Sulky met paarden, sepia tekening, 43 x 32 cm., gedateerd 1969
Startbod: € 150
TNG, Tack & Gybe, Stalen polshorloge met blauw lederen band, het horloge is specifiek ontworpen door professionele zeilers, batterij reeds vervangen en waterdicht gemaakt.
Startbod: € 300
Startbod: € 140
Startbod: € 16
2 Vlaams bronzen Empire bronzen 1-lichts kandelaars, h.27 cm.
Startbod: € 100
Wiel Arets voor Leon Martens, 3 moderne 1e gehalte zilveren 1-lichts kandelaars, oplage nr.27,28,29/100, h.25 cm.
Startbod: € 260
Marianne Houtkamp, Amsterdam 1948, Verguld 1e gehalte zilveren hanger Bororo vrouw/2003, provenance particuliere collectie
Startbod: € 750
Jan Verschoor, vaasvormig glasobject, gedateerd aan onderzijde 2001, h.24 x diam.18 cm., provenance particuliere collectie/Cattani
Startbod: € 400
Kosta Boda, glasobject "Reflection"/2000, h.20 x b.11,5 x d.12 cm., provenance particuliere collectie/Cattani
Startbod: € 260
Kosta Boda, glazen vaas "Twisten"/1999, h.26,5 cm., provenance particuliere collectie/Cattani
Startbod: € 75
Ulrica Hydman Vallien, Kosta Boda, glazen schaal "Open mind"/2000, provenance particuliere collectie/Cattani, h.20 x diam. 16,5 cm.
Startbod: € 100
Philippe Petit-Roulet, glazen vaas,"Gezichtje"/1999, h.21 x diam.13,5 cm.,provenance particuliere collectie/Cattani
Startbod: € 140
Bertil Vallien, glazen eivormig object, h.8 cm., provenance particuliere collectie/Cattani
Startbod: € 120
KEUKAMER Witgouden ring bezet met 8 briljant geslepen diamanten, totaalgewicht 4,5 gram.
Startbod: € 300
KEURKAMER Geelgouden collier met hanger bezet met blauwe kleursteen, totaalgewicht 7,7 gram.
Startbod: € 120
KEURKAMER Geelgouden broche i.v.v. 2 Zeeuwse knopen, 9,5 gram.
Startbod: € 150
Zeeuwse zilveren broeksknoop vermaakt tot broche, 13,9 gram.
Startbod: € 25
Roemeense School, monogram A.V. (Adrian V.), Protest schilderij van Roemeense dicator Ceausescu en zijn kabinet, olieverf op paneel, 122 x 91,5 cm. Dit werk is geschilderd door een Roemeneens dissident Adrian V., destijds student begin Jaren ’70. Een kritische afbeelding als protest, van voormalig dictator Ceausescu met leden van zijn kabinet als kinderen. Linksboven is de vrouw van de schilder afgebeeld. Rechtsboven een kristal en een kolibrie. Adrian V. was naar verluidt een jonge ingenieur die in het midden van de zeventiger jaren een studiebeurs van Renault ontving om in Parijs bij Renault verder te studeren. Vanwege de politieke situatie destijds is de schilder nooit meer naar zijn thuisland teruggekeerd. De man van de voormalige eigenaar heeft het in 1978 in Boekarest gekocht (was daar werkzaam was op de Duitse Amassade) van Adriaan's achtergebleven vrouw die op grond van de politieke situatie het schilderij kwijt moest.
Startbod: € 550
Balinese Batuan tekening, ca. 1940, Mythologische scene,
Ink ...
Inkt/aquarel op papier, 36,5 x 25 cm.
Startbod: € 140
Bernard Leemker, Groningen 1899-1990 Den Haag, Kameel, gouache/aquarel, gesigneerd l.o., 18 x 21 cm.
Startbod: € 70
Balinees houten sculptuur van staande vrouw met pudak in haar arm (staat symbool voor kinderwens),jaren'60, h.65,5 cm.
Startbod: € 130
Maria Petronella (Mies) Callenfels-Carsten, Roermond 1893-1981 Middelburg, Landschap met Salak (Indonesië), No.18, 1969, olieverf op doek, gesigneerd l.o., 48 x 39 cm., schilderij geëxposeerd tentoonstelling ‘Veere daar moest je geweest zijn’, 1 juni-24 november 2019, Museum Veere
Startbod: € 140
Startbod: € 300
14 Kt. gouden fantasie damesring bezet met briljant geslepen diamantje, diam.17 mm.
Startbod: € 80
14 Kt. gouden hanger bezet met geslepen carneool, 4,5 gram
Startbod: € 100
Startbod: € 100
Startbod: € 100
14 Kt. gouden damescollier met hanger bezet met robijntjes, 45 cm., 4,8 gram
Startbod: € 220
14 Kt. gouden peervormige hanger bezet met granaat, 4.4 gram
Startbod: € 110
Startbod: € 60
14 Kt. gouden fantasiering met briljantjes, 4.4 gram, diam.20 mm.
Startbod: € 260
Startbod: € 260
18 Kt. guden ring bezet met briljant, diam.18 mm., 3.7 gram
Startbod: € 200
8 Kt. gouden fantasie/damesring bezet met briljant geslepen diamantjes, diam.19 mm.
Startbod: € 70
18 Kt. gouden heren/damesring bezet met briljant geslepen diamantje, diam.18 mm., 9,3 gram
Startbod: € 475
14 Kt. gouden damesring bezet met briljant geslepen diamantje, diam.18 mm.
Startbod: € 70
Witgouden damesring bezet met 3 briljant geslepen diamantjes, diam.17 mm., 3,3 gram
Startbod: € 140
18 Kt. gouden damesring met briljant geslepen diamanjtje, diam 16 mm., 6,4 gram
Startbod: € 400
18 Kt. witgouden fanatasiering bezet met 6 briljant geslepen diamantjes, diam.18 mm.
Startbod: € 160
8 Kt. gouden 4-rijige ring bezet met briljant geslepen diamantje, diam.18 mm., 5 gram
Startbod: € 160
18 Kt. gouden dames schakelarmband bezet met 18 briljant geslepen diamantjes, 24 gram
Startbod: € 1.600
14 Kt. gouden fantasie-ring bezet met briljant geslepen diamantje met letter A, diam 18 mm., 4 gram
Startbod: € 180
Paar 14 kt. gouden oorstekers/bellen bezet met briljant geslepen diamantje
Startbod: € 60
Startbod: € 70
14 Kt. gouden fanatasie ring bezet met briljant geslepen diamantje, diam.18 mm., 3,2 gram
Startbod: € 140