Sluiten145 - 192 van 783 resultaten
Startbod: € 75
Startbod: € 75
Startbod: € 75
Startbod: € 75
Antieke handbeschilderde grenenhouten 2-deurs kast rustend op open onderstel, h.211 x b.95 x d.42 cm.
Startbod: € 240
Gerrit Jongert, Amsterdam 1906–1990 Bergen, Stilleven met bloemenvazen en trommel, olieverf op doek, 100 x 100 cm.
Startbod: € 150
Simon Joseph Simon-Auguste, Bouches-du-Rhône, Frankrijk 1909-1987 Roanne, Frankrijk,, Stilleven met vaas en bloemen, olieverf op doek, 56 x 34 cm., provenance particuliere collectie/Umbria Art en Antiek
Startbod: € 240
Jan Korthals, Amsterdam 1916-1972 Amsterdam, Stalinterieur, olieverf op doek
Startbod: € 240
Startbod: € 40
Startbod: € 30
Startbod: € 30
Startbod: € 40
Startbod: € 40
Limoge porseleinen dekseldoos met koperen monturen, h.10 x b.19 x d.16 cm.
Startbod: € 40
Met bloemenmand gedecoreerde Chinees Imari porseleinen gelobte wandschotel, diam.37 cm.
Startbod: € 45
Antieke met bloemen gedecoreerde Chinees Imari porseleinen 8-kantige wandschotel, 32,5 x 32,5 cm.
Startbod: € 75
Met bloemenmand gedecoreerde Imari porseleinen ovale schaal, 31 x 24 cm.
Startbod: € 45
2 Antieke Chinees Imari porseleinen borden, diam. 23 cm.
Startbod: € 40
2 Gepolychromeerde Makkum aardewerken dekselpotten, h.33 cm.
Startbod: € 40
Antieke Imari porseleinen steelvaas, theeflacon en een vaas
Startbod: € 45
Japanse Imari kom, h.12 x diam.20 cm. en 2 steelvazen, h.25 cm.
Startbod: € 45
Startbod: € 45
Koop diverse Makkum borden w.o. met zilveren beugel
Startbod: € 30
Grote koop diverse Chinees porseleinen schotels
Startbod: € 30
2 Aardewerken wandplaquettes, h.22,5 x b.24 cm.
Startbod: € 40
Startbod: € 25
Bruna Italië, Vier met de handbeschilderde dikke wandtegels
Startbod: € 30
Startbod: € 40
Gepolychromeerd 6-delig tegeltableau met voorstelling van zeilschip,
Startbod: € 45
Hermann Armin von Kern, Liptovský Hrádok, Slowakije 1838–1912 Maria Enzersdorf, Oostenrijk, Fagot speler in interieur, olieverf op paneel, 30 x 32 cm.
Startbod: € 450
Hendrikus Johannes Franciscus van Langen, Grave 1874-1964 Haarlem, Kokende boerin in interieur, olieverf op doek, 40 x 30 cm.
Startbod: € 60
Onb.meester, Landschap met wandelaar met boom, aquarel, 8 x 4 cm.
Startbod: € 30
Vintage Christian Dior zonnebril, made in Germany
Startbod: € 40
Koop van een Tag Heuer en Gucci zonnebril (de gucci bril is op sterkte gemaakt)
Startbod: € 40
Louis XVI wit beschilderde bergere, vervaardigd door P.J. Blanchon, laat 18e eeuw, met ovale gewatteerde rugleuning, armleuningen en het kussen van de zitting bekleed met een patroon van groen en wit fluweel, gesigneerd "P.J. BLANCHON" op de achterkant van de zitting
Startbod: € 300
Louis XVI grijs beschilderde met rood fluweel beklede bergere en cabriolet, circa 1785, met gebogen gewatteerde rugleuning en armleuningen op gecanneleerde balusterarmsteunen
Startbod: € 300
Willem Gerard Hofker, 1902-1981, Portret van een baby, tekening, gedateerd 1923, 10,5 x 12 cm.
Startbod: € 240
Onb.meester, Boslandschap met waterval en brug, olieverf op doek, 46 x 36 cm.
Startbod: € 150
Antieke wortelnotenhouten Willem III kaptafel met spiegelopstand
Startbod: € 75
Eikenhouten Henri Deux buffetkast met vitrine-opstand
Startbod: € 120
Eikenhouten Henri Deux coulisse vossekoptafel met 6 bijpassende stoelen
Startbod: € 75
Hermanus Adrianus Charles Bogman, Den Haag 1890-1975 Den Haag, Amsterdams grachtengezicht met de Montelbaans toren, olieverf op doek, 70 c 50 cm.
Startbod: € 950
Jan Simon Knikker Jr., Leiden 1911-1990 Den Haag, Afgemeerde pramen bij bollenvelden, maroefle, 32 x 23 cm.
Startbod: € 190
Barend Blankert, Kampen 1941, Picknickers, olieverf op paneel, 60 x 38 cm.
Startbod: € 300
Edox Sharkman II, Limited edition, herenpolshorloge, ref: 10234.
Startbod: € 300
Startbod: € 120
Startbod: € 120
Certina DS Diver, herenpolshorloge, ref: c032427a
Startbod: € 300