Sluiten289 - 336 van 783 resultaten
10 Imari porseleinen kommen met deksels, ca.1850, h.9 x diam.13,5 cm.
Startbod: € 240
10 Imari porseleinen rijstkommen met deksels, ca. 1850, h.9 x diam.11,5 cm.
Startbod: € 150
Met vogels en bloemen gedecoreerde porseleinen Kakiemon bord in bijpassende kist, diam.18 cm.
Startbod: € 60
Porseleinen Kakiemon-stijl schenkkan, ca.1750, Edo periode, h.14,5 cm.
Startbod: € 120
5 Namban porseleinen rijstkommen met deksels, ca.1820, h.7 x diam.11,5 cm.
Startbod: € 240
Kathe Ruyssenaars (1949), Cadance, drieluik, olieverf op papier op board, gedateerd 1990, 70 x 100 cm.
Startbod: € 150
Blauw/wit met bloemen en kruizen gedecoreerde gelobte porseleinen schaal, h.8,5 x diam.28 cm.
Startbod: € 75
5 Japans porseleinen Namban saké-kommen, h.4 x diam.5,5 cm., ca.1830-1850 in bijpassend kistje
Startbod: € 75
5 Met personen en landschappen gedecoreerde Japans Namban porseleinen 8-kantige bordjes, ca.1830-1850, h.5 x diam.15 cm.
Startbod: € 120
5 Blauw/wit met personen en schepen gedecoreerde Japans Namban kommen met bijpassende deksels, h.7,5 x diam.11,5 cm.
Startbod: € 120
5 Japans porseleinen Imari kommen met deksels met decoratie personen en bloemen, h.6 x diam.12 cm.
Startbod: € 120
10 Met bloemen en vlinders gedecoreerde Japanse Imari gelobte borden, ca,.1850, diam.25 cm.
Startbod: € 240
Eugenius Antonius Maria 'Eugène' Brands, Amsterdam 1913-2002 Amsterdam, La terre à l'univers, gouache op papier, gedateerd 1939, 46 x 55 cm.
Startbod: € 600
Kees van der Laan, 1903-1983, Huisjes in landschap, olieverf op doek, 100 x 72 cm.
Startbod: € 300
2e Gehalte zilveren bestek, Haags Lofje in cassette bestaande uit 3 sauslepels, 2 soepopdienlepels, aardappellepel, groentelepel, 7 kleine lepels, 6 grote vorken en 6 grote lepels, 1796 gram
Startbod: € 1.000
Anton Heijboer, Sabang 1924–2005 Den Ilp, "Man protected by woman", gemengde techniek, gedateerd 1982, 97 x 64 cm.
Startbod: € 240
Zhang Yong, Beijing, China 1971, marmeren sculptuur "The Genesis", L.80 cm., provenance particuliere collectie/aangekocht voor € 12.900 bij Galerie Kunstbroeders, Amersfoort
Startbod: € 1.200
Jan Jans, 1893-1963, Schelpenvissers langs de kust, olieverf op doek, 80 x 50 cm.
Startbod: € 240
Dirk Smorenberg, 1883-1960, Waterlelies, olieverf op doek, ingelijst in een originele lijst van Smorenberg, 42 x 32 cm.
Startbod: € 600
Antieke eikenhouten Franse buffetkast, h.100 x b.172 x d.50 cm.
Startbod: € 150
Set van 6 antieke mahoniehouten eetkamerstoelen met groen velours bekleed
Startbod: € 75
Startbod: € 40
Startbod: € 75
Antiek eikenhouten kistje met smeedijzeren beslag, h.36 x b.67 x d.45 cm.
Startbod: € 45
Armando (Herman Dirk van Dodeweerd), Amsterdam 1929–2018 Potsdam, Zonder titel, handgesigneerde lithografie, genummerd 5/20, gedateerd '86, 55 x 74 cm. (glas defect)
Startbod: € 150
Armando (Herman Dirk van Dodeweerd), Amsterdam 1929–2018 Potsdam, Zonder titel, handgesigneerde lithografie, genummerd 1/35, gedateerd '86, 58,5 x 81 cm. (glas defect)
Startbod: € 150
Eugenius Antonius Maria 'Eugène' Brands, Amsterdam 1913-2002 Amsterdam, Panta rei, gouache op papier, gedateerd 1939, 49 x 55 cm.
Startbod: € 600
Eugenius Antonius Maria 'Eugène' Brands, Amsterdam 1913-2002 Amsterdam, Vogelvrij, gouache op papier, gedateerd 1989, 45 x 60 cm.
Startbod: € 750
Jurjen de Haan, Den Haag 1936 - 2018 Den Haag, Drie diverse aquarellen, gedateerd 2000, 12 x 12 cm.
Startbod: € 120
Startbod: € 120
Startbod: € 120
Gispen fauteuil, model 436, Paul Schuitema, circa 1930
Startbod: € 240
Victor Bauffe, 1849-1921, Boerderij in landschap, olieverf op doek, 34,5 x 50,5 cm.
Startbod: € 240
Jan van Vuuren, 1871-1941, Boerderij in landschap, olieverf op paneel, 21 x 33 cm.
Startbod: € 150
Jan van Vuuren, 1871-1941, Straatje in Elburg, olieverf op paneel, 27 x 31 cm.
Startbod: € 75
Antoon Kruijsen (Kruyssen), Boxtel 1898-1977 Chartres, Portret van twee mannen, olieverf op board, 61 x 47 cm.
Startbod: € 150
Antoon Kruijsen (Kruyssen), Boxtel 1898-1977 Chartres, Landschap met boerderij, olieverf op doek, 66 x 61 cm., afgebeeld op pagina 234 van "Het boek gedachten en beelden"
Startbod: € 240
Set van 6 moderne volledig met grijs velours beklede eetkamerstoelen.
Startbod: € 600
Antieke mahoniehouten 2-deurs linnenkast met lade, h.168 x b.113 x d.48 cm. (restauraties)
Startbod: € 60
2 Antieke mahoniehouten stoelen met groen velours bekleed
Startbod: € 25
Antieke mahoniehouten penantkast, h.94 x b.104 x d.42 cm. (restauraties)
Startbod: € 30
Antieke Franse wortelnotenhouten halfmaancommode, de laden ingelegd met medaillon van bloemen in diverse houtstoorten uitgevoerd en afgedekt met roze marmeren blad, Frankrijk ca.1800, h.90 x b.100 x d.53 cm.
Startbod: € 600
Antiek mahoniehouten Biedermeier 2-derus kuifkabinet, Holland ca.1840, h.254 x b.157 x d.51 cm.
Startbod: € 150
Antieke eikenhouten 1-deurs spekkast, h.94 x b.64 x d.39 cm.
Startbod: € 60
Antieke eikenhouten Franse hangkast, h.72 x b.57 x d.30 cm.
Startbod: € 40
Antieke eikenhouten gateleg-tafel, h.72 x b.116 x d.43 of 127 cm.
Startbod: € 75
Kastanjehouten miniatuur betaaltafel, h.51 x b.70 x d.53 cm.
Startbod: € 45
Antieke eikenhouten panelenkist, h.69 x b.80 x d.50 cm.
Startbod: € 60