Sluiten337 - 384 van 783 resultaten
Antieke eikenhouten panelenkist, h.69 x b.80 x d.50 cm.
Startbod: € 60
Antieke eikenhouten 1-deurs kast rustend slofpoten, h.186 x b.146 x d.59 cm.
Startbod: € 150
Koop van een eikenhouten kinderstoel en een wijntafel
Startbod: € 25
Wortelnotenhouten bijzet/wangentafel met twee laden, h.64 x d.46 x b.46 of 82 cm.
Startbod: € 40
Charles Leickert 1816-1907, Wintergezicht met personen op het ijs, olieverf op paneel, 22,5 x 28,5 cm., Provenance: Veilinghuis Peerdeman, 19 februari 2023, lotnummer 472.
Startbod: € 1.200
Ivorine piëdestal met getorste stam, h.98 x diam.22,5 cm.
Startbod: € 16
Wortelnotenhouten dubbelgebogen secretaire rustend op klauwpoten, h.104 x b.103 x d.48 cm.
Startbod: € 60
Antieke mahoniehouten uitschuifbare eetkamertafel met tussenblad, h.75 x diam.130 cm.
Startbod: € 75
Antieke eikenhouten 4-laden commode, h.96 x b.102 x d.48 cm.
Startbod: € 60
Notenhouten 2-deurs buffetkast rustend op cabriole poten, h.85 x b.104 x d.48 cm.
Startbod: € 60
2-delige stapelbare Chinese kast afgewerkt met koperen beslag, h.135 x b.90 x d.43 cm. (2 knopjes ontbreken)
Startbod: € 90
Notenhouten courantenrek, ingelegd met koperen biezen, h.56 x b.45 x d.41 cm.
Startbod: € 40
Alexanre Cochet a Morez, Franse vouwslinger comtoise klok, 18e eeuw
Startbod: € 120
Startbod: € 150
Oude koperen kerkkandelaar rustend op klauwpoten, h.77 cm.
Startbod: € 45
Handgeknoopt Perzisch vloerkleed met florale motieven, deels vervaardigd met zijde, 220 x 140 cm.
Startbod: € 240
Handgeknoopt Perzisch vloerkleed met florale motieven, deels vervaardigd met zijde, 214 x 142 cm.
Startbod: € 240
Handgeknoopt Perzisch vloerkleed met florale motieven, deels vervaardigd met zijde, 250 x 152 cm.
Startbod: € 240
Handgeknoopt Perzisch vloerkleed met florale motieven, deels vervaardigd met zijde, h.200 x 140 cm.
Startbod: € 150
Startbod: € 30
John van Deventer, 1903-1952, Zicht op een boerderij, olieverf op doek, 63 x 87 cm.
Startbod: € 150
Cecile Dreesmann, Amsterdam 1920-1994 Soest, "Op weg naar de vrijheid", gemengde techniek, vervaardigd met nefriet, sneeuwvlok obsidiaan, onyx en goud, 26 x 24 cm. incl. bijbehorend boek "Vrouwen van formaat" waarin dit kunstwerk staat afgebeeld op pagina 32.
Startbod: € 75
Willem Jan Pieter van der Does, Rotterdam 1889-1966 Zeist, Riviergezicht met rijnaken, aquarel, gedateerd 1935, 25 x 33,5 cm.
Startbod: € 45
Willem Jan Pieter van der Does, Rotterdam 1889-1966 Zeist, Aan de monding van de Kali Mas, olieverf op doek, gedateerd 1935, 70 x 100 cm.
Startbod: € 2.400
Hollandse School, draagt signatuur F. van Kregten, Koeien aan het water, olieverf op doek, 50 x 70 cm.
Startbod: € 120
A.J. Dareville, Stilleven met fruit, olieverf op papier op doek, 40 x 50 cm.
Startbod: € 150
Willem Jan Pieter van der Does, Rotterdam 1889-1966 Zeist, Indonesisch landschap met personen en vulkaan, olieverf op doek, 35 x 45 cm.
Startbod: € 450
Onduidelijk gesigneerd, Kippen op boerenerf, olieverf op doek, 40 x 47 cm.
Startbod: € 60
Adrianus Johannes Zwart, 1903-1981, Interieur met koperen ketel boven haardvuur, olieverf op doek, 60 x 50 cm.
Startbod: € 120
Herman Veger, 1910-1999, Boerderij met koeien langs het water, olieverf op doek, 60 x 90 cm.
Startbod: € 150
Ond. gesigneerd, Stilleven met bloemen en fruit, olieverf op doek, 40 x 60 cm.
Startbod: € 30
Ellemieke Schoenmaker, Zonder titel, olieverf op doek, gedateerd 2003, 50 x 60 cm.
Startbod: € 50
Jan Koster (Jan Costerus), Burum 1874-1956 Groningen, Bloemstilleven, olieverf op board, 50 x 65 cm.
Startbod: € 150
Joub Wiertz, Amsterdam 1893-1966 Hardenberg, Landschap met bomen, olieverf op doek, 61 x 80,5 cm.
Startbod: € 200
L.V. Saesveld, Zicht op een dorp met kerk vanaf de kust, olieverf op paneel, 30 x 40 cm.
Startbod: € 120
Roelof Dozeman, 1924-1988, Groep eenden, olieverf op doek, 50 x 60 cm.
Startbod: € 120
Volvo XC40, bouwjaar 2022, kenteken N-328-ZF, km.stand 9894,luxe uitgevoerd met zwart ledere bekleding, stoel en stuurverwarming, uitklapbare trekhaak, navigatie, achteruitrijcamera en sensoren, met de voet bedienbare achterklep, winter en zomerbanden met bijhorende velgen, etc LET OP VERLAAGD OPGELD VAN 10%
Startbod: € 22.000
Robbe & Berking, 180-delig bestek (5-laden bestekcassette) en 8 verzilverde plaatsborden, massief zilver gewicht 5481 gram, gecombineerd zilver gewicht (messen, etc.) 3678 gram en gewicht borden 5968 gram, Sterling zilveren, bestek gemonogrammeerd met letter B
Startbod: € 6.000
Antieke kastanjehouten Spaanse salontafel met Smeedijzeren regel, h.54 x b.181 x d.72 cm.
Startbod: € 75
Ond. gesigneerd, Stadsgezicht met personen, aquarel, 48 x 37 cm.
Startbod: € 60
Antiek eikenhouten kistje met losse deksel, h.33 x b.60 x d.36 cm.
Startbod: € 30
Isidore van Mens, 1890-1985, Ruelle Saint-Martin te Nice, Frankrijk, olieverf op doek, gedateerd 1938, 61 x 38 cm.
Startbod: € 240
collectie van plm. 80 exlibris (enkele kleingrafiek) op naam van Meulemans. Merendeel gesigneerd. Diverse technieken. De inhoud van deze collectie is wisselend, een selectie van werk, mogelijk gemaakt door o.a. Capova, Richter, Suchanek, Weidenhaus, Steenvoorden, Zakoretsky, Baeyens, Kalaschnikov, Failhauer, Demel, Bednarik, Didelyte, Jakubowski, Bugan, Mommen, Stanclova, Kerin, Kmieliauskas, Jakstas, Sechtlova, Weidenhaus, Hirsch, Rytir, Jepkes, Kratky, Wetselaar, Pfeiler.
Startbod: € 75
Pauwels, H., 57 exlibris, diverse etchnieken (veel C3C5), gesigneerd, opgeplakt. O.a. portretten, vrouwelijk naakt. Voor o.a. Zwiers, Zimmermann, Van der Zee, Zandstra, Wittal, Willemsen, Wiese, V.d. Weerd, Vogel, Van Vlijmen, Vertongen, Tratsaert.
Startbod: € 85
Kotrba, E., plm. 90 exlibris / kleingrafiek, diverse technieken, opgeplakt, gesigneerd. Veel paarden en vrouwelijk naakt.
Startbod: € 30
Bouda, J., plm. 70 exlibris, diverse technieken, gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 25
Kotrba, E., plm. 100 exlibris / kleingrafiek, diverse technieken, veel paarden, opgeplakt, gesigneerd
Startbod: € 30
Bieruma Oosting, J., plm. 120 exlibris, cliché, niet gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 60