Sluiten385 - 432 van 783 resultaten
Eidrigevicius, St., 35 exlibris / kleingrafiek, diepdrukken / blinddrukken, gesigneerd, opgeplakt, plus werklijst. Vroege opusnummers. O.a. voor Joanos, Klaudijas, Biciunu, Svazu, Ramunes, Gudzowski, Petrausko.
Startbod: € 300
Cossmann, A., 42 exlibris / kleingrafiek (o.a. teksten van Goethe), C2, 16 x gesigneerd, 26 x niet gesigneerd, in passe-partouts. O.a. voor Borel, Haidvogl, Cossmann, Biagosch, Gessner, Andorfer, Neumann. Met werklijst.
Startbod: € 300
collectie van plm. 150 Nederlandse exlibris / kleingrafiek, voornamelijk hoogdruk, deels gesigneerd, deels opgeplakt. Gemaakt door o.a. Van Vlijmen, Bieruma Oosting, Blokhuis, Battermann, De Ruyter, Van Doorn, Bulder, Spronk.
Startbod: € 45
collectie van plm. 150 exlibris / kleingrafiek, gemaakt door kunstenaars uit Hongarije, Bulgarije. Voornamelijk hoogdruk / vlakdruk. Deels gesigneerd, deels opgeplakt. Gemaakt door o.a. Stettner, Petry, Molnar, Bordas, Koulekov, Balla, Fery, Velikov, Andor, Koutny
Startbod: € 40
Stanishevsky / Stanishevskaja, V., 29 exlibris (26 x C3/C5, 3 x X2), genummerd en gesigneerd, opgeplakt.
Startbod: € 90
collectie van plm. 100 exlibris, thema: vrouwelijk naakt / erotiek. Plm. 50 x diepdruk, plm. 50 x hoogdruk / vlakdruk. Deels gesigneerd, deels opgeplakt. Gemaakt door o.a. Constantini, Gropp, Pauwels, Velikov, Rossell, Bertels, Schmidt, Rovegno, Oravec, Polacek, Capova, Plechaty, Spronk, Schapiel.
Startbod: € 110
collectie van plm. 110 exlibris / kleingrafiek. Thema: Vervoer / transport. Diverse technieken, vooral hoogdruk. Deels gesigneerd, deels opgeplakt. Met o.a. schepen, vliegtuigen, treinen, motoren, etc.
Startbod: € 55
Premstaller, O., plm. 170 exlibris / kleingrafiek, X3 (deels meerkleuren), gemonogrammeerd
Startbod: € 30
collectie van plm. 60 exlibris, thema: portretten (19 x diepdruk, 43 x hoogdruk / vlakdruk). Deels gesigneerd, opgeplakt. Portretten van o.a. Rembrandt, Fr. Hals, Jeanne d'Arc, Martin Luther King, Napoleon Bonaparte, Linnaeus, Duerer, Atilla, Christoforo C.,Van Gogh.
Startbod: € 55
collectie van plm. 150 exlibris / kleingrafiek, gemaakt door Oostenrijkse kunstenaars. Hoogdrukken, deels gesigneerd, deels opgeplakt. Gemaakt door. o.a. Hofmann, Premstaller, Stumvoll, Haselbock, Hofer, Roveda.
Startbod: € 45
collectie van plm. 50 Oostenrijkse exlibris / kleingrafiek, diepdrukken, gesigneerd, deels opgeplakt. Gemaakt door o.a. Pfeiler, Pilz, Schapiel, Teubel, Angerhofer, Woyty Wimmer.
Startbod: € 90
Piller, A., plm. 40 exlibris, C2, gesigneerd, bevat een aantal doubletten.
Startbod: € 45
Degouy, N. de, plm. 90 exlibris / kleingrafiek, X2 (deels meerkleuren), deels gesigneerd. in Passe-partouts
Startbod: € 35
Reinhold, R. plm. 90 exlibris / kleingrafiek, X2 (deels ingekleurd). Bevat doubletten en kleurvarianten. Deels opgeplakt, enkele gesigneerd.
Startbod: € 30
Bulder, N., plm. 95 kleingrafiek / illustraties, X2, niet gesigneerd, in passe-partouts
Startbod: € 35
Hodek, J., plm. 65 exlibris / kleingrafiek, X2, deels gesigneerd, opgeplakt
Startbod: € 40
Campion, V. le, plm. 55 exlibris / kleingrafiek, X2, deels gesigneerd, in passe-partouts, deels erotisch (V.d. Kuylen)
Startbod: € 70
exlibris-literatuur, collectie van plm. 30 uitgaven op het gebied van het exlibris / kleingrafiek. Onder andere: 'exlibris selection of E. Timoshenko and V. Kvartalny', werklijst P. Melan, 'chess bookplates', 'het rijk der grafische kunst', 'Erotische Exlibris', 'Lietuvos Knygos Zenklai', Zwitserse Exlibris 1900 - 1999,
Startbod: € 25
Kabrt, J., plm. 65 exlibris / kleingrafiek, C3 / litho, deels gesigneerd. Met informatie over de kunstenaar.
Startbod: € 60
Janeczek, Z, 31 exlibris, C3, gesigneerd, deels opgeplakt.
Startbod: € 30
collectie van 7 kunst-kalenders uit Tsjechië / Slowakije, met originele grafiek van Tsjechische / Slowaakse kunstenaars opgeplakt op de maand-bladen). 1987 (o.a. Brun, Brazda, Capova, Dudek, Jancovic, Kallay, Klucik), 1988 (o.a. Brun,Brazda, Capova, Dudek, Jancovic, Kallay, O. Kulhanek, Klucik), 1991 (o.a. Augustovic, Brun, Jncovic, Dudek, Pilecek, Polakovic), 1992 (o.a. Benca, Brazda, Dudek, Capova, Ondreicka, Pilecek), 1993 (o.a. Augustovoc, Benca, Felix, Jancovic, Klucik, Vavrova), 1994 (o.a. Augustovic, Benca, Brun, Felix, Kallay, Pilecek, Polakovic)
Startbod: € 200
collectie van plm. 250 Nederlandse exlibris, diverse technieken, deels gesigneerd, opgeplakt op grote vellen / passe partouts. Enkele kunstenaars: Hilhorst, Strube, G. Rueter, Andriessen, Melse, Nypels, Heynemann, Verhagen, Brandenburg, Briede, Bueno De Mesquita, Doeve, Van Dobbenburgh, Van Gelder, Van Hell, Hartz, Geldzahler, Levigne, Mauve,
Startbod: € 45
Pankok, B., 4 exlibris, cliché / X2, opgeplakt (geweest), niet gesigneerd. Voor Francken, Strauss, Coppenrath, Traubot.
Startbod: € 75
Pankok, B., 3 exlibris, diepdruk (C3), opgeplakt (geweest), 1 x gesigneerd. Voor Oberaschpach, Meyer, Eherenberg
Startbod: € 85
Naegele, Reinhold, exlibris voor dr. Willy Tropp, 1921, C3, 103 x 71 mm., gesigneerd. (WT, man en vrouw, opengeslagen boek etc.). Op dun papier.
Startbod: € 150
Stuck, Franz von, exlibris Mary Stuck, cliché, gesigneerd in de plaat, opgeplakt (hond op boek)
Startbod: € 100
Stuck, Franz von, exlibris Frans von Stuck, cliché, gesigneerd in de plaat, opgeplakt (centaure)
Startbod: € 100
Naegele, R., exlibris Oskar Mors, C3, 1923, opgeplakt, niet gesigneerd
Startbod: € 75
Hirsch, Karl-Georg, plm. 85 exlibris op naam van Meulemans (restoplagen, 3 verschillende), X6, gesigneerd. Toegevoegd: correspondentie van Hirsch, met enkele grafiek. Verder toegevoegd: 'Werkliste der Exlibris von Karl-Georg Hirsch, 1962-1992' (Meussgeier). Verder toegevoegd: 7 door Hirsch geïllustreerde boeken (o.a. 'Die Mutter', 'Von Mensch zu Mensch', 'Litauische Klaviere', 'Feeenmaerchen')
Startbod: € 90
Romanyshyn, R., 3 prenten, diepdruk, genummerd en gesigneerd. 'the lark and his song', 1998, 180 x 203 mm.; 'big mama and her comet', 1998, 180 x 205 mm.; 'capricorn and his trip',1998, 180 x 205 mm.
Startbod: € 110
exlibris-literatuur, coillectie van plm. 50 uitgaven op het gebied van het exlibris / kleingrafiek, (boeken, brochures, catalogi). O.a: 'Ciryl Bouda - eine Malerromanze', 'Ladislav, Kuklik, in Praise of Woman', 'zwat op wit, catalogus van het grafisch oeuvre van Gerard Gaudaen', 'Zoltan Ven', 'Friedrich und Johannes Britze', 'Schaetze der Exlibriskunst', 'Ceske Exlibris','Boek en Exlibris'
Startbod: € 40
restoplagen van oudere exlibris, gemaakt door Deense kunstenaars, hoogdruk / vlakdruk, niet gesigneerd, in totaal plm. 1700 stuks (o.a. Peter)
Startbod: € 40
Meeuws, J., exlibris voor Meulemans, erotisch, houtblokje plus afdrukken (gesigneerd)
Startbod: € 30
'Exlibriswereld', jaargangen 1 t/m 35, met aantal dubbele ex.
Startbod: € 25
Antieke rijkbewerkt Chinees ivoren visitekaartdoosje met uitnodigingskaartje, gedateerd 1850 (komt met Cites EU certificaat voor overdracht binnen Nederland en de EU)
Startbod: € 240
Steenvoorden, Ab, ' Echo in blauw - zwart, van zes fragmenten', Ab Steenvoorden en Jaques Hamelink, De Bange Duivel, Noordwijk, 1973, Leiden 1976. No 202/400. Etsen gesigneerd.
Plus: restoplagen van de voor Meulemans door Steenvoorden gemaakte exlibris, 4 verschillende, plm. 70 stuks. C3, gesigneerd (restoplagen), plus 2 mapjes met exlibris van Steenvoorden
Startbod: € 40
Spode aardewerken serviesdeel, model "Christmas Tree"
Startbod: € 75
Met paarse bloemen gedecoreerd Engels aardewerken Bridgewater serviesdeel, ontwerp Mary Fedden
Startbod: € 150
Victor Burgin, 1941, The End, (1994), foto, 90,4 x 213,4 cm., ed. 3, provenance pariculieren collectie Nederland/Galerie Liliane and Michel Durand-Dessert, Paris
Startbod: € 750
Regulateurklok in donker gebeitste grenenhouten kast (glas defect)
Startbod: € 16
Startbod: € 150
Handgeknoopt Perzisch vloerkleed, 160 x 94 cm.
Startbod: € 30
Startbod: € 40
Startbod: € 40
Startbod: € 40
Startbod: € 40
Koop diverse kristallen drinkglazen met gouden rand
Startbod: € 60
Koop divers kristal etc. w.o. met zilveren monturen
Startbod: € 25