Sluiten49 - 96 van 120 resultaten
Start op 14-03-2026 om 19:00
Herman Friedrich (Herman) Bieling (1887-1964), Spaans landschap,
olieverf op doek gedateerd 1921, provenance Particuliere collectie/5
september 2007 Christies/ 2 december 1996 Glerum, 66,5 x 46,5 cm.
Startbod: € 1.500
Start op 14-03-2026 om 19:00
Anna Maria Braakensiek-Dekker (1890–1970), Stilleven met vissen, olieverf op doek, 58 x 41,5 cm.
Startbod: € 75
Start op 14-03-2026 om 19:00
Lucio Muñoz (1929-1998), Buhonero Peddler (1965), gemengde techniek
op paneel, provenance particuliere Collectie/AAG Amsterdam, 65,5 x 54 cm.
Startbod: € 3.000
Start op 14-03-2026 om 19:00
E.B. Sturm, Stilleven met tafelkleed, olieverf op doek, 67 x 44 cm.
Startbod: € 30
Start op 14-03-2026 om 19:00
R. Martimer, Stadsgezicht met auto's, olieverf op board, 49 x 42 cm.
Startbod: € 240
Start op 14-03-2026 om 19:00
Gaston Gérard (1859), Balkonscène bij maanlicht, aquarel, 60 x 44 cm. (lijst licht beschadigd)
Startbod: € 240
Start op 14-03-2026 om 19:00
Franz Quaglio (1844-1920), Zicht op circusterrein, olieverf op paneel, 46 x 27 cm.
Startbod: € 450
Start op 14-03-2026 om 19:00
Louis Schrikkel (1903-1995), Boer met koe in landschap, olieverf op
paneel/, provenance particuliere collectie/AAG veilingen 2013, 39 x 50 cm.
Startbod: € 240
Start op 14-03-2026 om 19:00
Onb.meester, Bloemstilleven, olieverf op doek, 50 x 41 cm.
Startbod: € 150
Start op 14-03-2026 om 19:00
Monogram W.D. (Wilhelmina Cornelia Drupsteen (1880-1966), Portret van Liske,
olieverf op doek, gedateerd 1917, 45 x 30 cm.
Startbod: € 240
Start op 14-03-2026 om 19:00
Jan Vaerten (1909-1980) , Portret van A. Weber, gedateerd op achterzijde
Orion 1946, olieverf op doek,30,3 x 25 cm.
Startbod: € 900
Start op 14-03-2026 om 19:00
Michael Kirkham ( 1971), Zwanlos, olieverf op doek, provenance
particuliere collectie/Christies 2015, 200 x 160 cm.
Startbod: € 2.400
Start op 14-03-2026 om 19:00
Christian Georg Speyer (1855-1929), De Rider, (1917), provenance
particuliere collectie/Christies 27 september 2012/Van Ham
Kunstauktionen 11 mei 2012, 182,5 x 100 cm.
Startbod: € 1.200
Start op 14-03-2026 om 19:00
Nicolaas August Laurens (1829-1908) , Zittend naakt in landschap,
olieverf op doek, 164 x 107 cm.
Startbod: € 2.400
Start op 14-03-2026 om 19:00
Louis Boermeester (1908-1992), Zomer, uit 1937, Troostprijs Willem van
Collants Fonds, olieverf op doek, en Louis Boermeester (1908-1992),
Schets voor schilder de Zomer, uit 1937, 152 x 101 en 59 x 39 cm.
Startbod: € 300
Start op 14-03-2026 om 19:00
Carl Budtz Möller ( 1882-1953), Personen met schapen in landschap,
olieverf op doek, 141,5 x 104 cm.
Startbod: € 240
Start op 14-03-2026 om 19:00
Naar Akseli Gallen-Kallela, Scenes uit de Kalevala, olieverf op doek, 144 x 80 cm.
Startbod: € 300
Start op 14-03-2026 om 19:00
Max Ernst, Reproductie onder auspiciën van schilder, genummerd op
achterzijde nr.148/250, 121 x 90 cm.
Startbod: € 750
Start op 14-03-2026 om 19:00
Nakus, Man met hoed, olieverf op paneel, gedateerd 1980, 120 x 92 cm.
Startbod: € 300
Start op 14-03-2026 om 19:00
Rudolf W. Heinisch ( 1896 - 1956), Portret van Enrico Rastelli (1896–
1931), olieverf op doek, 120 x 103 cm.
Startbod: € 1.200
Start op 14-03-2026 om 19:00
Sanja Camilovic (1951-2020), Danseressen, pasteltekening op papier, 102 x 70 cm.
Startbod: € 240
Start op 14-03-2026 om 19:00
Gerard Terven, Bloemstilleven, olieverf op doek, gedateerd 1954, 100 x 64 cm.
Startbod: € 150
Start op 14-03-2026 om 19:00
Henri van Os-Delhez (1880-1976), Bloemstilleven, olieverf op doek, 97 x 67 cm.
Startbod: € 150
Start op 14-03-2026 om 19:00
Henry "Fredrick" van der Velde (1913-1997), Landschap met twee
mythologische personen, olieverf op doek (kleine verfvermissingen), 100 x 58 cm.
Startbod: € 300
Start op 14-03-2026 om 19:00
R. Mier, Liggend naakt met hond, olieverf op doek, 100 x 75 cm.
Startbod: € 170
Start op 14-03-2026 om 19:00
Omer Alphonse Dierickx (1862 -1939), Zomeroogst olieverf op doek,
gedateerd 1921, provenance particuliere collectie/Christies, 2012, 84 x 59 cm.
Startbod: € 300
Start op 14-03-2026 om 19:00
Johan Peter Hendrik (Jan) Apol (1874-1945), Portret van een dame met
bloem, pasteltekening, 83 x 60 cm.
Startbod: € 150
Start op 14-03-2026 om 19:00
Lion de Smeth (1881-1966), Landschap met kerk, olieverf op doek, 75 x 61 cm.
Startbod: € 5.000
Start op 14-03-2026 om 19:00
L.A. Mezeher Times, Stadsgezicht Amsterdam, olieverf op doek, 80 x 60 cm.
Startbod: € 300
Start op 14-03-2026 om 19:00
Harmen Hermanus Meurs (1891-1964), Vrouwelijk naakt, olieverf op doek,
gedateerd 1927, 74 x 61 cm.
Startbod: € 750
Start op 14-03-2026 om 19:00
Gaston Gérard (1859-?), Balkonscène bij maanlicht, aquarel, 90x60 cm.
Startbod: € 240
Start op 14-03-2026 om 19:00
Giulio Ewing, Vrouw met luit in interieur, aquarel, provenance particuliere
collectie/Christies 10 oktober 2008, 76 x 55 cm.
Startbod: € 900
Start op 14-03-2026 om 19:00
Alphonsus Josephus van Dijck 1894-1979, Stadsplein met huizen,
Gouache, gedateerd 1927, met restauratie, 65 x 59 cm.
Startbod: € 240
Start op 14-03-2026 om 19:00
A. Hestebern, Fazant met kuiken, olieverf op doek, 58 x 73 cm.
Startbod: € 75
Start op 14-03-2026 om 19:00
Jan Willem (Willy) Sluiter (1873 - 1949), Boksers in ring, gouache op
papier, gedateerd 1920, 62 x 76 cm.
Startbod: € 600
Start op 14-03-2026 om 19:00
Jo Kruyder-Bouman (1886-1973), Vijf poppen in interieur, pasteltekening, 73 x 62 cm.
Startbod: € 300
Start op 14-03-2026 om 19:00
Jan Willem (Willy) Sluiter (1873 - 1949), Knock out, gouache op papier,
gedateerd 1920, 75 x 62 cm.
Startbod: € 750
Start op 14-03-2026 om 19:00
Matthieu Wiegman (1886-1971), Frans straatje met vrouw en kerk, olieverf
op doek, 72 x 60 cm.
Startbod: € 450
Start op 14-03-2026 om 19:00
Mattheus Johannes Maria (Matthieu) Wiegman (1886-1971), Stadsgezicht
met ophaalbrug, olieverf op doek, 65 x 54 cm.
Startbod: € 600
Start op 14-03-2026 om 19:00
De Bont, Dansers met schaduw, pasteltekening, 75 x 53 cm.
Startbod: € 150
Start op 14-03-2026 om 19:00
François Martin-Kavel (1861-1931), Art Deco dame in interieur, olieverf op
doek, 75 x 52 cm.
Startbod: € 3.000
Start op 14-03-2026 om 19:00
J. Zon, Mediterraan straatje met brug, pasteltekening, gedateerd 1925, 62 x 41 cm.
Startbod: € 60
Start op 14-03-2026 om 19:00
Jules Ausset (1868-1955) , Interieur, gouache, 53 x 35 cm.
Startbod: € 120
Start op 14-03-2026 om 19:00
Monogram L.W. W. , Dame met parasol, olieverf op doek, gedateerd 1918, 49 x 40 cm.
Startbod: € 150
Start op 14-03-2026 om 19:00
Jan Sluijters (1881-1957), Portret van een dame, gemengde techniek op
papier, 22,5 x 14 cm.
Startbod: € 1.500
Start op 14-03-2026 om 19:00
Andreas Untersberger (1874–1944), A Peace offering, olieverf op board,
provenance particuliere collectie Christies London, 1 februari 2012, maten!
Startbod: € 300
Start op 14-03-2026 om 19:00
R. Urban, Zomers terras, olieverf op doek, 90 x 73 cm. Provenance: kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas
Startbod: € 150
Start op 14-03-2026 om 19:00
Henri Matisse (1869 - 1954), Nu Bleu I, lithografie, genummerd en gesigneerd in de plaat, 17/50, 74 x 53 cm. Provenance: kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas
Startbod: € 240
49 - 96 van 120 resultaten