Taxaties
◄ Schilderijen special / Mrt. '26 ►
17:07:00

97 - 120 van 120 resultaten
285820
#285820
Start op 14-03-2026 om 19:00
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Havana, handgesigneerde lithografie op handgeschept papier, gedateerd 2002, genummerd 12/125, 50 x 66 cm. Provenance: kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas
Startbod: € 300
285821
#285821
Start op 14-03-2026 om 19:00
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo, (1922- 2010), Blonde et Brune (1947-1998), zeefdruk, gesigneerd en genummerd in de plaat, oplage 122 / 125, uitgegeven ter ere van het 50-jarige bestaan van COBRA, 50 x 40 cm. Provenance: kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas
Startbod: € 240
285822
#285822
Start op 14-03-2026 om 19:00
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo, (1922- 2010), Blonde et Brune (1947-1998), zeefdruk, gesigneerd en genummerd in de plaat, oplage 90 / 125, uitgegeven ter ere van het 50-jarige bestaan van COBRA, 50 x 40 cm. Provenance: kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas. Tentoonstalling: Jan van der Togt
Startbod: € 240
285823
#285823
Start op 14-03-2026 om 19:00
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo, (1922- 2010), Femme, oiseaux, chat, soleil, , hangesigneerde zeefdruk, gedateerd '88, genummerd 96/200, 58 x 49 cm. Provenance: kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas
Startbod: € 240
285824
#285824
Start op 14-03-2026 om 19:00
Omgeving James Ensor, Portret van een man, ets, gedateerd 11/8/1942, in de passe-partout genummerd 1/4 en gesigneerd, watermerk in het papier "Charro 1894?", 27,5 x 20,5 cm. Provenance: kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas
Startbod: € 600
285825
#285825
Start op 14-03-2026 om 19:00
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Monde fantastique (1964/67), handgesigneerde zeefdruk, genummerd 45/60, 57 x 44 cm. Provenance: kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas
Startbod: € 150
285826
#285826
Start op 14-03-2026 om 19:00
Map met vier handgesigneerde en genummerde zeefdrukken van 'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010) en één ets. Provenance: kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas
Startbod: € 240
285827
#285827
Start op 14-03-2026 om 19:00
Christiaan (Karel) Appel (1921-2006) en Bert Schierbeek (1918-1996), A beast-drawn man, het kunstenaarsboek, genummerd 19/75, door beiden gesigneerd, uitgegeven door De Bezige Bij, circa 1963 (kleuren lithografieën niet aanwezig)
Startbod: € 75
285828
#285828
Start op 14-03-2026 om 19:00
Onb. meester, Naakte dame voor Egyptische achtergrond, ets, 24,5 x 20 cm.
Startbod: € 75
285829
#285829
Start op 14-03-2026 om 19:00
Louis Forain (1852-1931), Danseuses Dans Leur Loge, L'ambulante, De Folies-Bergère, drie etsen, 20,5 x 16, 18 x 12 en 17 x 12 cm. Provenance: kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas
Startbod: € 240
285830
#285830
Start op 14-03-2026 om 19:00
Omgeving Breitner, Paard met wagen in landschap, houtskooltekening, 18 x 14 cm. Provenance: collectie kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas
Startbod: € 240
285831
#285831
Start op 14-03-2026 om 19:00
France Wagner (1943), Etude pour Elisabeth, olieverf op doek, 27 x 22 cm. Provenance: kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas
Startbod: € 75
285832
#285832
Start op 14-03-2026 om 19:00
Higuchi Chitose, Meisje op stoel en Jongen met boek, kleurenetsen, genummerd 19/24, 14,5 x 12 cm. en 12 x 10 cm. Provenance: kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas
Startbod: € 75
285833
#285833
Start op 14-03-2026 om 19:00
Jules Pascin (1885-1930), In the garden, aquarel op karton, gesigneerd en gestempeld, 14,5 x 14 cm. Provenance: kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas
Startbod: € 150
285834
#285834
Start op 14-03-2026 om 19:00
Jules Pascin (1885-1930), Two women, aquarel op karton, gesigneerd, 11,5 x 15,5 cm. Provenance: kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas
Startbod: € 150
285835
#285835
Start op 14-03-2026 om 19:00
André Marchant, The House of the Painted Woman, lithografie uit het boek op Johannot Pur Fil papier, 32 x 24 cm. Provenance: kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas. Tentoonstelling: Maison des Arts Tunis, Le Belvédère 10-30 oktober 1998
Startbod: € 75
285836
#285836
Start op 14-03-2026 om 19:00
Omgeving Breitner, Personen in de stad, houtskooltekening, 13,5 x 15 cm. Provenance: collectie kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas
Startbod: € 240
285837
#285837
Start op 14-03-2026 om 19:00
Onb. meester, Vrouw met fluit en dieren, zeefdruk met chopp stempel, 43 x 33 cm. Provenance: collectie kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas
Startbod: € 75
285838
#285838
Start op 14-03-2026 om 19:00
Théo L'Herminez (1921-1997), Vrouwelijk naakt, monotype, gemonogrammeerd en gedateerd 1957, 34 x 16 cm. Provenance: collectie kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas
Startbod: € 75
285839
#285839
Start op 14-03-2026 om 19:00
Camille Auguste Gastine (1819-1867), Persoon met gewaad, potlood op papier, gestempeld, 33 x 24,5 cm. Provenance: collectie kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas
Startbod: € 150
285840
#285840
Start op 14-03-2026 om 19:00
Ond. gesign., Vrouwelijk naakt, pentekening, gesigneerd en met connotatie "Elisabeth", 18/9/1993, 43 x 20 cm. Provenance: collectie kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas
Startbod: € 75
285841
#285841
Start op 14-03-2026 om 19:00
Persoonlijke boodschap van Corneille aan Elisabeth met tekening, 7 mei 1995, 33 x 18 cm. Provenance: collectie kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas
Startbod: € 25
285842
#285842
Start op 14-03-2026 om 19:00
'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo, (1922- 2010), Blonde et Brune (1947-1998), handgesigneerde zeefdruk, met connotatie: "Voor Elisabeth", 38,5 x 30,5 cm. Provenance: kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas
Startbod: € 240
285843
#285843
Start op 14-03-2026 om 19:00
Joyce Bloem (1951 - 2017), keramieken sculptuur, 50 x 44 x 20 cm. Provenance: collectie kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas
Startbod: € 150

1 2 3
97 - 120 van 120 resultaten

Van Zadelhoff Veilingen & Taxaties