Sluiten1 - 48 van 122 resultaten
Cartier Roadster chronograaf 18k geel goud. Automatisch met subseconden, datum en chronograaf. Kastmaat 42 mm. Met Cartier-doos. Referentie W62021Y2 originele Cartier certificaat, boekjes en doos. aangekocht nov.2005
€ 15.000
Verguld bewerkt bronzen met wit marmeren pendule stel, gesigneerd C.H.A. Pentier op uurwerk, h.38 cm.
€ 1.700
Vintage 1e gehalte zilveren vergulde Cartier tankmust 2415 damespolshorloge met bruin lederen band
€ 700
Seiko Prospex X Diver Solar (Batman), herenpolshorloge, ref: v175-0ad0, (band defect).
€ 120
Roze marmeren 3-delige zuilenpendule met bijbehorende ornamenten, h.27 cm
€ 40
14 Kt. gouden Omega damespolshorloge in gouden kast, totaal 26,2 gram
€ 650
BWC Automatic, herenpolshorloge, 25 Jewels, Romeinse cijfer aanduiding.
€ 150
Wit marmeren Louis Seize pendule met verguld bronzen monturen, h.43 cm.
€ 300
Omega damespolshorloge in 14 kt. gouden kast met gouden band, 24,7 gram
€ 700
Omega Genève, vintage herenpolshorloge, handopwinder, met het originele Omega glas en de originele Kroon, met Omega opberg doos.
€ 320
€ 30
€ 30
Alpina Alpiner 4, Automatic, herenpolshorloge, ref: AL525X5AQ6, band defect
€ 280
€ 25
Seiko Kinetic Automatic, herenpolshorloge, ref: 5m62-0db0
€ 75
Seiko Presage automatic, herenpolshorloge, ref: 7t94-0bj0
€ 170
Koenraat Heck, Amsterdam 1678, Amsterdams staand horloge in palissanderhouten kast, 18e eeuw, uurwerk volledig gerestaureerd 2013,h.260 x b.44 x d.24 cm.,
€ 1.700
Oris BC3 Big Crown, automatic, herenpolshorloge, cal. 634, ref: 7500
€ 300
TechnoMarine Square Ceramique, unisex polshorloge, met diamanten op de wijzerplaat, inclusief orginele doos en authenticiteit verklaring voor de diamanten.
€ 340
Antiek Engels staande regulateur klok met 8-daags uurwerk met slagwerk, wijzerplaat met koper en brons gecombineerd, 1 tik per seconde, Engeland 1860, h.212 x b.42 x d.25 cm.
€ 450
Koperen vuurtorenklok met draaibare bovenkant, h.49 cm.
€ 2.400
Antiek Franse zwart met grijs marmeren Louis Seize-stijl zuilen pendule, h.42 cm.
€ 160
Antiek deels verguld bronzen pendule met bovenop het uurwerk een schrijvende man, h.50 cm.
€ 240
Jan Eisenloeffel, 1876 - 1957, Koperen Jugendstil pendule, h.33 cm.
€ 2.000
Oud mahoniehouten staand horloge met scheepjesmechaniek, h.231 cm.
€ 320
Antiek wit marmeren met koperen 3-delig pendulestel, h.60 cm.
€ 320
3-Delig legering pendule stel met roze aardewerken plaquettes, h.47 cm. (1 kaarsen dover afwijkend)
€ 110
Ancre Ligne Droite, herenvestzakhorloge in gouden kast
€ 400
€ 450
€ 650
Antiek staand horloge in notenhouten kast en rustend op bolpoten, h.240 cm.
€ 150
Antieke vuurverguld bronzen pendule met bovenop het uurwerk een man met lier, Empire, 19e eeuw, h.54 cm.
€ 1.400
Marmeren zuilen pendule met koperen ornamenten, h.41 cm.
€ 180
Antieke wit marmeren zuilenpendule gedecoreerd met verguld bronzen ornamenten, gesigneerd op de wijzerplaat: Guydamour á Paris, h.40 cm.
€ 300
Omega Seamaster, vintage herenpolshorloge, ref: 2759, cal 420, handopwinder.
€ 300
€ 380
Klokje in houten kist, afkomstig uit een Spitfire vliegtuig
€ 400
BWC-Swiss, Automatic, herenpolshorloge, 25 Jewels, Romeinse cijfer aanduiding.
€ 150
Antieke wit marmeren zuilen pendule met verguld bronzen monturen, h.39 cm.
€ 450
Baird & Tatlock London, Antieke precisie/kwikbarometer in notenhouten kast, 19e eeuw.
€ 600
Een antieke pendule in mahoniehouten met glazen kast, h.51 cm.
€ 500
Kolompendule met inlegwerk. h.48 cm. (slingerophanging defect)
€ 120
Antiek smeedijzeren klokkentoren uurwerk rustend op massief houten onderstel, goed werkend, gesign. Richard Liebing, Speising, Wien, h.164 x b.75 x d.43 cm
€ 750
Antiek verguld bronzen Louis Seize pendule bekroond door bloemenmand en parelrand rondom de wijzerplaat, h.39 cm. (glasplaatje los en bel ontbreekt)
€ 380
Grote roodkoperen Art Deco tafellamp met zalmkleurige glasplaat en glas accenten,h.60 cm.
€ 260
1 - 48 van 122 resultaten