Sluiten49 - 96 van 122 resultaten
Antiek Franse wit marmeren pendule met bol klok gedragen door drie vuur vergulde bronzen kindjes, h.50 cm.
€ 1.300
Antieke Franse tafelpendule met pilaren ingelegd met koper en zilverwerk en voorstelling van een strijdwagen onder het uurwerk, eind 19e eeuw, h.50 cm.
€ 1.300
Antieke met diverse materialen w.o. messing, schildpad ingelegde zwart houten kolompendule met getorste zuilen, h.54 cm.
€ 150
Antiek Longiness damespolshorloge met gouden kast, Mercedes Benz horloge en een Michel Jordi horloge
€ 110
€ 45
Franse geëmailleerde deels beschilderde met parelmoer ingelegde Oeil de Boeuf klok
€ 70
Koop met diverse Omega horlogebandjes en sluitingen
€ 180
Libel, Vintage damespolshorloge, 14 kt voorkant, roestvrijstalen achterkant, zonder band
€ 30
Longines Présence, herenpolshorloge, arabic white dial, ref: 522567
€ 170
Vintage Omega de ville dynamic herenpolshorloge en onedele ring bezet met steentje
€ 400
Koopje divers herenpolshorloge kasten, waaronder Lacorda (17 jewels), Allenby Luxus, Optima (17 rubis), Timex
€ 60
Koop van een Michael Kors horloge, 2 Swarovski pennen, divers bijoux etc.
€ 50
Koopje vintage horlogekasten, goldplated en zilver, waaronder Onsetta, Roamer en Tissot
€ 45
Koopje vintage horloge kasten, waaronder Oris en Longeau
€ 50
Lancel Paris, vintage dubbel damespolshorloge met lederen band en H.Stern, vintage polshorloge
€ 190
Tressa, damespolshorloge in 18 kt. gouden kast
€ 80
Zenith, herenpolshorloge, gold plated met roestvrijestalen achterkant en orginele band, ref: 969913
€ 180
Vintage herenpolshorloge, Eterna, ref: 4544777
€ 60
Certina Bristol 235, Vintage herenpolshorloge, ref: 5201-230-5
€ 150
Remova Ancre, 17 jewels, vintage herenpolshorloge, in 14 K gouden kast, ref: 54050662
€ 240
Omega De Ville, vintage herenpolshorloge, 1973, ref: 151.0051.
€ 280
Elosi 18 K vintage herenpolshorloge, Fabrikant: William Bangerter, Lausanne Zwitserland.
€ 500
€ 55
Raymond Weil Genève, Polshorloge in vergulde kast en met zwart lederen band.
€ 170
Vintage herenpolshorloge, Junghans, 17 jewels, ref: J93S10, cal: 93
€ 30
Hamilton Khaki Automatic, herenpolshorloge, 42 mm, ref: H705450.
€ 240
Edox Classic Royale, Chronograph Big Date, herenpolshorloge, ref: 10013.
€ 240
Certina DS First, herenpolshorloge, ref: C014417 A
€ 150
Tissot Sea T-touch, herenpolshorloge, ref: t026.420.17.281.02
€ 260
€ 80
Marmeren Art Deco pendulestel met bronzen voorstelling van een pauw, gesigneerd F.H. Danvin, h.30 cm.
€ 650
J.A. Stapels, Odiham, England, staand horloge gevat in eikenhouten kast, h.207
€ 150
Wit marmeren zuilenpendule met koper afgezet, uurwerk gesign. E.Furries met twee bijbehorende zijvazen, h.40 cm.
€ 450
Antiek mahoniehouten staand horloge, h.217 cm.
€ 75
In Boulle techniek uitgevoerd pendule, gesign. op het uurwerk Overstrijd Rotterdam, h.37 cm.
€ 240
Albasten 3-delige klokkenstel. h.40 (stukjes gelijmd, 1 gelijmd stukje ligt er los bij)
€ 120
Antiek zwart houten kolompendule met verguld bronzen ornamenten, h.51 cm.
€ 380
Antieke mahoniehouten kolompendule met verguld ornamenten. h.46 cm.
€ 280
Titus genève, vintage herenpolshorloge, ref: 220327, zonder band
€ 50
Koop 5 diverse vintage herenpolshorloge kasten, met kalender aanduiding, waaronder Junghans, Waldman de luxe, Garonne, Vito matic en Velona
€ 75
Koop van 4 diverse vestzakhorloges w.o. een in zilveren kast
€ 60
Koop van 7 diverse vintage herenpolshorloge kasten, waaronder Junghans(15 Jewels), Endura (21 Rubis), Endura (15 Rubis), Fero Feldmann en 3x Pontiac
€ 150
Koop 6 diverse herenpolshorloge kasten, waaronder Splendid, Anker (21 rubis), Weldon, Denver en Tokano
€ 40
Koop 5 diverse vintage herenpolshorloge kasten, waaronder Chateau digital, Anker (21 rubis automatic), Gamo (17 rubis, 3entra en Armada
€ 75
Koop 7 diverse vintage herenpolshorloge kasten, waaronder Farexy (17 jewels), Union, Kianzle, Veda, Emkoza, Lancyl
€ 100
Koop 7 diverse heren en damespolshorloge kasten, waaronder Ancre, Spada, Monte, Metrum de Luxe, Ruhla en Guillaume
€ 75
49 - 96 van 122 resultaten