Sluiten145 - 183 van 183 resultaten
Blauw/wit met bloemen gedecoreerd Chinees porseleinen bord, diam. 27,5 cm.
€ 45
Onb.meester, Portret van een Japanse man, aquarel op papier, 25 x 16 cm.
€ 75
Twee grote Japanse ‘Namban’ kommen
1820-1840
Eén versierd in ...
1820-1840
Eén versierd in blauw en wit met Hollanders, de ander polychroom en van binnen en buiten beschilderd met Nederlanders en zwarte schepen.
Diam. 30-32cm
€ 300
Stenen Shiva borstbeeld, h.70 x b.50 x d.25 cm.
€ 200
2 Antieke Japans porseleinen dekselpotten, h.30 cm.
€ 65
Chinese hokker met marmeren blad, h.46 x diam.34 cm.
€ 80
Blanc de Chine porseleinen Boeddha beeld, h.70 cm. (grote barst aan achterzijde)
€ 75
Indonesisch Djokja 3e gehalte zilveren 4-delig koffieservies op bijpassend dienblad, 2085 gram
€ 850
Chinese zilveren schaal met afbeeldingen, 14,5 x 23 cm., 130 gram
€ 90
€ 16
Chinese hocker met marmeren blad, h.35 x diam.35 cm.
€ 95
Chinese hocker met marmeren blad, h.47 x diam.43 cm.
€ 120
Een verzameling Japanse Namban kop en schotels 19e - begin 20e eeuw Bestaande uit een set van vijf schoteltjes en één kop, verschillend beschilderd met een Nederlander, 1780-1800, een set van vijf sake-kopjes beschilderd met panelen van Nederlanders op een heldergroene ondergrond, 1880-1920, en een set van vijf kopjes beschilderd met panelen van Nederlanders en groene draken op een felgele ondergrond, 1880-1920.
Diam. Maximaal 13 cm. (schoteltjes)
(16x)
€ 300
Oude Chinese spekstenen sculptuur van diverse gebouwen in landschap, h.24 x b.44 cm.
€ 80
€ 150
Antieke kris met ingelegde rood met stenen handvat
€ 130
Een paar Japanse Arita ‘Van Frytom’ borden, een set van drie ‘Van Frytom’ kopjes en vier schotels en een schaal
Circa 1670-1700
De borden beschilderd in de stijl van Frederik van Frytom met het patroon ‘Scheveningen’ of ‘Deshima’, de kop en schotels met een landschapsscène en het schaaltje met twee figuren.
Diam. 20 / 13 cm (schoteltjes) / 16 cm
(10x)
€ 800
Koop van een antieke gravure, East Indië en een landkaart Nederlands Indië
€ 40
6 Djokja 800/1000 zilveren vorkjes en een suikerlepel
€ 40
2 Oosterse portretminiaturen gouache op papier, 23 x 14 en 23 x 12 en 18 x 10 cm.
€ 60
Chinees porseleinen vaas met decor van personen, h.46 cm.
€ 40
3 Ingelijste Oosterse schilderijtjes, gouache op papier
€ 45
Dubbel ingelijste Oosterse schilderijtjes met tekst, gouache op papier, 22 x 12 cm.
€ 45
Japans lakwerk dekseldoos met verdeelschaal aan de binnenkant
€ 40
Antieke Japanse erotische houtblok snede, 19e eeuw, 18 x 27 cm.
€ 100
Antieke Japanse houtsnede, 18e eeuw, 48 x 35 cm.
€ 240
Antieke Japanse houtsnede, 18e eeuw, 48 x 34 cm.
€ 240
Antieke Japanse houtsnede, 18e eeuw, 71 x 34 cm.
€ 300
€ 240
Oud houtsnijwerk en een houtsnijwerk met Arabische tekst
€ 30
2 Oosterse miniatuur gouaches op papier, 18 x 11 cm.
€ 40
Chinees theekistje met koperen beslag
, 19 x 13 cm.
, 19 x 13 cm.
€ 40