Kulhanek, O., 'Faust', Joh. W. Goethe, 'ex tempore', Jedna Basen, 2007, derde uitgave van 'One Poem', uitgave met 4 grote, gesigneerde litho's van Kulhanek, nr. 82 / 100, 22 pagina's, softcover,