拍品 #261355 Timed-online
Starts on 09-02-2026

Fingesten, M., 4 exlibris / kleingrafiek, (2 x C3, 2 x litho), 2 x gesigneerd, deels opgeplakt (geweest). Gemaakt voor: Lustig, Sana, G.M. (latere druk), Irene Andrews (latere druk)

Live session starts at 09-02-2026 00:00
€ 140
€ 200

起拍价格: € 110

您的出价被超越