'Taschenbuch fuer Ex Libris Sammler', 1e Jahrgang, Prof. Dr. Albert Schramm, Wilhelm Goldmann Verlag Leipzig, 1924. In leer gebonden. Met o.a. ets van E. Gruener, ets van Walter Buhe, litho van Steiner Prag, gracure van Kolb. Band iets beschadigd.