Conrad Vogel
(1957)
“Revolution Reversed” (2005)
Gesigneerd, getiteld en ingelijst 12/17/04 op de achterkant van de lijst.
Acrylverf op Somerset paper, in houten lijst, 119.6 x 154.5 cm
Provenance: rechtstreeks aangeschaft in 2010 bij kunstenaar door huidige eigenaar
28-10-2024 00:00