Kavel #282616 Timed-online
Schilderijen special / Mrt. '26

Zhang Xian Ming, Beijing Girl, handgesigneerde lithografie, gedateerd 2014, genummerd 20/99, 107 x 88,5 cm.

Start live zitting 23-03-2026 00:00
€ 700
€ 950

Startbod: € 700