Kavel #285659 Timed-online
Schilderijen special / Mrt. '26

'Corneille', alias van Cornelis Guillaume van Beverloo (1922- 2010), Liggend Naakt (1997), gemengde techniek op oude partituren, gesigneerd en gedateerd 'Corneille, '97', 33,5 x 27 cm. of 67 x 57 cm. Provenance: collectie kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, rechtsreeks verworven bij de kunstenaar in Parijs. Tentoonstellingen: Maison des Arts, Tunis, Le Belvédère, 10-30 oktober 1998; Szépmúvészeti Museum of Fine Arts, Budapest, mei - september 2002; Museum Jan van der Togt Amstelveen 2015/ 2016

Start live zitting 23-03-2026 00:00
€ 1.500
€ 2.200

Startbod: € 1.200