Kavel #285660 Timed-online
Schilderijen special / Mrt. '26

Christiaan (Karel) Appel (1921-2006), Portret van Sylvia (1947), houtskool op papier, gesigneerd r.o. en gedateerd 'Sylvia feb. '47', 28 x 23 cm. of 75 x 65 cm. Provenance: collectie Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas; afkomstig uit de collectie van mevrouw Sylvia Sluiter. Nota bene: op de achterkant is nog een portret van Sylvia te vinden

Start live zitting 23-03-2026 00:00
€ 2.000
€ 3.000

Startbod: € 1.500