Antonio Giraudier (1926-1994), Zoner titel (1965), aquarel, gesigneerd en gedateerd, 54 x 47 cm. Provenance: collectie Kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas, Amsterdam; Avanti Galleries, New York. Literatuur: afgebeeld in catalogus Elisabeth van de Nes. Nota bene: de kunstenaar was bevriend met Winston Churchill
23-03-2026 00:00