Kavel #286353 Timed-online
Schilderijen special / Mrt. '26

Herman Friedrich (Herman) Bieling (1887-1964), Spaans landschap, olieverf op doek gedateerd 1921, provenance Particuliere collectie/5 september 2007 Christies/ 2 december 1996 Glerum, 66,5 x 46,5 cm.

Start live zitting 23-03-2026 00:00
€ 2.000
€ 2.800

Startbod: € 1.500