Kavel #286367 Timed-online
Schilderijen special / Mrt. '26

Louis Boermeester (1908-1992), Zomer, uit 1937, Troostprijs Willem van Collants Fonds, olieverf op doek, en Louis Boermeester (1908-1992), Schets voor schilder de Zomer, uit 1937, 152 x 101 en 59 x 39 cm.

Start live zitting 23-03-2026 00:00
€ 400
€ 600

Startbod: € 300