Kavel #286378 Timed-online
Schilderijen special / Mrt. '26

Omer Alphonse Dierickx (1862 -1939), Zomeroogst olieverf op doek, gedateerd 1921, provenance particuliere collectie/Christies, 2012, 84 x 59 cm.

Start live zitting 23-03-2026 00:00
€ 400
€ 600

Startbod: € 300