Jan Willem (Willy) Sluiter (1873-1949), Op het terras Scheveningen, aquarel en gouache op papier, gedateerd 1939, 47,5 x 64,5 cm. Provenance: particuliere collectie / Kunsthandel Simonis en Buunk. Tentoonstelling: expositie Dordrechts museum
23-03-2026 00:00