拍品 #285819 Timed-online
Schilderijen special / Mrt. '26
Starts on 23-03-2026

Henri Matisse (1869 - 1954), Nu Bleu I, lithografie, genummerd en gesigneerd in de plaat, 17/50, 74 x 53 cm. Provenance: kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas

Live session starts at 23-03-2026 00:00
€ 300
€ 500

起拍价格: € 240

您的出价被超越