Henri Matisse (1869 - 1954), Nu Bleu I, lithografie, genummerd en gesigneerd in de plaat, 17/50, 74 x 53 cm. Provenance: kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas
23-03-2026 00:00