Kavel #285838 Timed-online
Schilderijen special / Mrt. '26

Théo L'Herminez (1921-1997), Vrouwelijk naakt, monotype, gemonogrammeerd en gedateerd 1957, 34 x 16 cm. Provenance: collectie kunsthandel Elisabeth den Bieman de Haas

Start live zitting 23-03-2026 00:00
€ 100
€ 140

Startbod: € 75