Lot #286439 Timed-online
General Sale / Feb. '26
Starts on 09-02-2026

Verzameling van 7 houten en benen snuifdoosjes, waaronder: benen doosje met ruitvormig motief waarin zilveren motief, 19e eeuws, 1 langwerpige snuifdoos met ingelegd hoorn in meerdere bruintinten, Schots?, 19e eeuws, papiermacyhe doosje met op scharnierend deksel kubussen, 19e eeuws, houten doosje in vorm van boek, licht en donker hout met op binnenzijde schuurpapier om lucifers aan te strijken, begin 19e eeuw, Frans? 1 benen doosje waarvan het deksel kan opendraaien en dan komt ander motief tevoorschijn, 1 houten doosje met scharnierend deksel waarin bloemmotief van parelmoer, 1 houten doosje met scharnierend deksel waarop ingelegd een klavertje 4 van metaal

This lot is part of a live auction session. This means that the auction will be continued live after the online closing time. If you are unable to attend the live auction or to follow it online on the webcast, it is best to submit an automatic bid before closing time.
Live session starts at 09-02-2026 00:00
€ 60
€ 85

Starting bid: € 60

Outbid