Kavel #286442 Timed-online

2 bolvormige glazen flacons, waaronder 1 grijs/witte opaline-achtige flacon met overlay grillig motief in glas, zilveren schroefdop, keurmerk F.B.M., jaarletter M (1887), Londen, beschadiging in glas, hoogte 12,5 cm, 1 glazen fles met witte emaille ringen en goud beschilderde hals en -dop, hoogte 15 cm

Start live zitting 09-02-2026 00:00
€ 40
€ 60

Startbod: € 40